Wypożyczalnia Samochodów Zjednoczone Emiraty Arabskie

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Zjednoczone Emiraty Arabskie

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Zjednoczone Emiraty Arabskie:

4.6 do 5 (213 oceny)

(4.4 do 5)
Zdarzyło sie tak, że musiałam oddać samochód w nocy i bałam się, że nikt nie potwierdzi stanu w jakim oddałam samochód ale na szczęście nie było żadnych problemów.
Ocena wynajętego samochodu przez Anna G.- 18 lip 2015, 22:11
(4.9 do 5)
Dostaliśmy czysty samochód na czas.
Ocena wynajętego samochodu przez Ewelina S.- 19 lip 2015, 04:31
(5 do 5)
Dziękuję happycar za uratowanie mojego urlopu!!
Ocena wynajętego samochodu przez Edyta J.- 21 lip 2015, 01:58
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Zjednoczone Emiraty Arabskie

Tanie wynajęcie samochodu Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie są bardzo ciekawym krajem do zwiedzenia. Czy chcą Państwo np. zobaczyć nowoczesną architekturę w Dubaju? Jeśli tak to mamy dla Państwa doskonałą ofertę. Dzięki portalowi HAPPYCAR mogą Państwo wynająć samochód w tym bardzo interesującym kraju. Dzięki wypożyczeniu samochodu będą Państwo zdecydowanie bardziej elastyczni.

Informacje, wynajem samochodu Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) jest to kraj położony w Azji, w jej południowo-zachodniej części. Stolicą ZEA jest Abu Zabi, ale nie jest to największe miasto w tym kraju. Największym miastem jest natomiast Dubaj, a drugie pod względem wielkości to Szardża. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich mieszka około 8,3 mln ludzi. ZEA są położone nad zatokami: Perską (od północnego-zachodu) i Omańską (od wschodu). Kraj graniczy z: Arabią Saudyjską (od południowego-zachodu) i z Omanem (od południowego-wschodu). Ciekawostką jest to, iż został on zbudowany na pustyni. ZEA jest to państwo arabskie, dlatego też religią dominującą jest tutaj Islam. Jest to bardzo bogaty kraj, ponieważ na jego terenie znajdują się bardzo duże ilości surowców, np. złoża ropy naftowej.

Atrakcje, wynajem samochodu Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie jest to bardzo atrakcyjne miejsce do zwiedzenia. Po przyjeździe tutaj proponujemy Państwu udanie się najpierw do największego miasta, czyli do Dubaju. Dolecieć tam można bezpośrednio z np. Lotniska im. Chopina w Warszawie. Dubaj jest położony w północno-wschodniej części kraju, bezpośrednio przy Zatoce Perskiej. Jest on znany przede wszystkim ze swoich drapaczy chmur. Godne zwiedzenia jest Muzeum Dubajskie. Znajdą w nim Państwo bardzo dużo ciekawych eksponatów, m.in. broń i model tradycyjnego domu, przypominających historię tego bardzo szybko rozwijającego się miasta. Muzeum Dubajskie znajduje się w forcie Al Fahidi. Jedna z wież tego fortu została zbudowana w 1787 roku i jest to najstarszy budynek w tym mieście. Czy wiecie Państwo gdzie znajduje się najwyższy budynek na świecie? Właśnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a dokładnie w Dubaju. Jego nazwa to „Burj Khalifa”. Jego wysokość to aż 829 metrów. Budowa tego wieżowca zakończyła się w 2009 roku. Kolejną atrakcją w Dubaju są z pewnością Wyspy Palmowe. Są to 3 bardzo duże sztuczne wyspy, największe tego typu na świecie. Są one nazywane Wyspami Palmowymi, ponieważ każda z nich ma kształt palmy. Na wyspach znajdują się m.in. hotele. Następnie proponujemy Państwu udanie się do położonej 125 kilometrów na południowy-zachód od Dubaju stolicy ZEA, czyli do Abu Zabi. Jedną z największych atrakcji jest „Meczet Sheikh Zayed”. Jest on bardzo duży. Posiada on np. aż 82 kopuły. Ponadto w Abu Zabi odbywa się rokrocznie od 2009 wyścig Formuły 1 na nowoczesnym torze wyścigowym- „Yas Marina Circuit”.

Zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich wynajętym samochodem

Jeśli mają Państwo ochotę wyjechać poza miasto zdecydowanie polecamy udanie się do położonej 125 kilometrów na południowy-zachód od Dubaju stolicy ZEA, czyli do Abu Zabi. Jedną z jej największych atrakcji jest Meczet Sheikh Zayed. Budowla jest jedną z największych tego typu na świecie. Ponadto w Abu Zabi odbywa się corocznie od 2009 wyścig Formuły 1 na nowoczesnym torze wyścigowym- „Yas Marina Circuit”. Kolejnym ciekawym miejscem Al Ain. Jedną z największych atrakcji tego miasta jest Jebel Hafeet, góra znajdująca się blisko Al Ain. Proponujemy Państwu wejście na sam szczyt. Będą mieli Państwo bardzo dobry widok na całą okolicę, w tym na miasto Al Ain. Oprócz tego znajduje się tam też bardzo duża oaza. Ciekawym miastem jest także oddalone w kierunku północno-wschodnim od Al Ain miasto Fudżajra. Jest to bardzo dobre miejsce do wypoczynku, położone nad Zatoką Omańską. Aby podróżować komfortowo i nie tracić pieniędzy na prywatne transfery sugerujemy zaopatrzyć się w wynajęty samochód.

Więc jeśli chcą Państwo spędzić miło czas w tym bardzo nowoczesnym Państwie, to proszę się dłużej nie zastanawiać, tylko już dziś zarezerwować sobie samochód za pośrednictwem portalu HAPPYCAR. Z naszą pomocą na pewno znajdą Państwo najlepszy samochód, dzięki któremu czas spędzony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie jeszcze przyjemniejszy.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży.