Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Zjednoczone Emiraty Arabskie

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Zjednoczone Emiraty Arabskie

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Zjednoczone Emiraty Arabskie:

4.7 do 5 (74 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie są bardzo ciekawym krajem do zwiedzenia. Czy chcą Państwo np. zobaczyć nowoczesną architekturę w Dubaju? Jeśli tak to mamy dla Państwa doskonałą ofertę. Dzięki portalowi HAPPYCAR mogą Państwo wynająć samochód w tym bardzo interesującym kraju. Dzięki wypożyczeniu samochodu będą Państwo zdecydowanie bardziej elastyczni.

Rent a car United Arab Emirates

Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) jest to kraj położony w Azji, w jej południowo-zachodniej części. Stolicą ZEA jest Abu Zabi, ale nie jest to największe miasto w tym kraju. Największym miastem jest Dubaj, drugim pod względem wielkości jest Szardża. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich mieszka około 8,3 mln ludzi. ZEA są położone nad zatokami: Perską (od północnego-zachodu) i Omańską (od wschodu). Kraj ten oprócz z wymienionymi zatokami graniczy też z: Arabią Saudyjską (od południowego-zachodu) i z Omanem (od południowego-wschodu). Ciekawostką jest to, iż został on zbudowany na pustynii. ZEA jest to państwo arabskie, dlatego też religią dominującą jest tutaj Islam. Jest to bardzo bogaty kraj, ponieważ na jego terenie znajdują się bardzo duże ilości surowców, np. złoża ropy naftowej.

Car Rental United Arab Emirates

Zjednoczone Emiraty Arabskie jest to bardzo atrakcyjne miejsce do zwiedzenia. Po przyjeździe tutaj proponujemy Państwu udanie się najpierw do największego miasta, czyli do Dubaju. Dubaj jest położony w północno-wschodniej części kraju, bezpośrednio przy Zatoce Perskiej. Jest on znany przede wszystkim ze swoich drapaczy chmur. Godne zwiedzenia jest Muzeum Dubajskie, znajdą w nim Państwo bardzo dużo ciekawych eksponatów, m.in. broń i model tracycyjnego domu, przypominających historię tego bardzo szybko rozwijającego się miasta. Muzeum Dubajskie znajduje się w forcie Al Fahidi. Jedna z wież tego fortu została zbudowana w 1787 roku i jest to najstarszy budynek w tym mieście. Kolejnym ciekawym miejscem jest Akwarium i Podwodne ZOO. Jest to jeden z największych obiektów tego typu istniejących na świecie. Atrakcją tego miejsca jest także przeźroczysty tunel, dzięki któremu będą mieli Państwo możliwość podziwiania niezwykłych zwierząt znajdująych się w tym miejscu. Czy wiecie Państwo gdzie znajduje się najwyższy budynek na świecie? Właśnie w Zjednoczonach Emiratach Arabskich, a dokłanie w Dubaju. Jego nazwa to „Burj Khalifa”. Jego wysokość to aż 829 metrów. Budowa tego wieżowca zakończyła się w 2009 roku. Kolejną atrakcją w Dubaju są z pewnością Wyspy Palmowe. Są to 3 bardzo duże sztuczne wyspy, największe tego typu na świecie. Są one nazywane Wyspami Palmowymi, ponieważ każda z nich ma kształt palmy. Na wyspach znajdują się m.in. hotele. Następnie proponujemy Państwu udanie się do położonej 125 kilometrów na południowy-zachód od Dubaju stolicy ZEA, czyli do Abu Zabi. Jedną z największych atrakcji jest „Meczet Sheikh Zayed”. Jest on bardzo duży. Posiado on np. aż 82 kupuły. Ponadto w Abu Zabi odbywa się rokrocznie od 2009 wyścig Formuły 1 na nowoczesnym torze wyścigowym- „Yas Marina Circuit”.

Zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich wynajętym samochodem

Kolejnym ciekawym miejscem w ZEA jest miasto oddalone od Abu Zabi o przeszło 170 kilometrów w kierunku wschodnim, a mianowicie Al Ain. Jedną z największych atrakcji tego miasta jest „Jebel Hafeet”. Jest to góra znajdująca się blisko Al Ain. Proponujemy Państwu wejście na sam szczyt. Będą mieli Państwo bardzo dobry widok na całą okolicę, w tym na miasto Al Ain. Oprócz tego znajduje się tam też bardzo duża oaza. Należy też dodać, iż jest ona nawadniana. Na większości powierzchni tego kraju są pustynie, ale kolejnym ciekawym miastem jest jeszcze oddalone w kierunku północno-wschodnim od Al Ain miasto Fudżajra. Jest to bardzo dobre miejsce do wypoczynku. Jest ono położone nad Zatoką Omańską.

Więc jeśli chcą Państwo spędzić miło czas w tym bardzo nowoczesnym Państwie, to proszę się dłużej nie zastanawiać, tylko już dziś zarezerować sobie samochód za pośrednictwem portalu HAPPYCAR. Z naszą pomocą na pewno znajdą Państwo najlepszy samochód, dzięki któremu czas spędzony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie jeszcze przyjemniejszy.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży