Wypożyczalnia Samochodów Szwecja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Szwecja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Szwecja:

4.9 do 5 (207 oceny)

(4.2 do 5)
Pozdrawiam zespół HAPPYCAR!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Filip Y.- 20 lip 2015, 02:39
(4.7 do 5)
Jestem pełna podziwu, że poszło tak sprawnie!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Kasia E.- 20 lip 2015, 06:11
(4.8 do 5)
Jestem pod wrażeniem sprawnie zorganizowanej wycieczki dzięki happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Ela P.- 21 lip 2015, 16:30
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Szwecja

Tanie wynajęcie samochodu Szwecja

Europa Północna oferuje wiele ciekawych zakątków do zwiedzania. Mogą Państwo na przykład pojechać na urlop lub wycieczkę do Szwecji. Największy ze skandynawskich krajów oferuje przede wszystkim piękne krajobrazy. Szeroko rozpościerające się lasy, liczne jeziora i typowe dla szwedzkiego krajobrazu czerwone domy z drewna. Oczywiście Szwedzi jako naród są także bardzo gościnni i przyjaźni, tym samym wizyta w Szwecji na pewno będzie niezapomnianą przygodą. HAPPYCAR chętnie pomoże Państwu w doborze odpowiedniego samochodu na tą podróż.

Informacje ogólne, wynajem samochodu Szwecja

Królestwo Szwecji zaliczane do państw Skandynawskich położone jest w północnej Europie. Szwecja jest członkiem Unii Europejskiej od 1995 roku, graniczy z Finlandią i Norwegią. W czasach średniowiecza część północna i środkowa kraju zamieszkiwana była przez Normanów, zaś wcześniej południowe tereny uchodziły za praojczyznę Germanów. Istotną częścią gospodarki szwedzkiej są rudy żelaza i duża powierzchnia lasów. Kraj jest także jednym z największych eksporterów technologii i broni wojskowej. Szwecja jest także najbardziej socjalnym państwem na świecie. Ciekawym szwedzkim obyczajem jest Fika. Jest to przerwa w pracy lub innym zajęciu w celu wypicia kawy lub też innego napoju razem z przekąską w towarzystwie rodziny lub znajomych. Tradycja ma wiele znaczeń. Jedno z nich to fakt, że Szwedzi są jednym z największych konsumentów kawy na świecie. Najpopularniejszy dodatek to cynamonowe bułeczki. Będąc w Szwecji warto ich skosztować.

Atrakcje i zabytki Szwecji wynajętym samochodem

Wynajem samochodu w Szwecji ułatwi Państwu w dużym stopniu podróż, szczególnie urlop z dziećmi. Kraj jest bardzo przyjaznym miejscem dla najmłodszych. Aby dzieci się nie nudziły, Szwecja oferuje szereg atrakcji. Wyspa Ölandna to miejsce gdzie znajduje się ZOO, wyspa piratów, park rozrywki czy dinozaurów. Znaleźć można także park baśni i legend, cyrk i wiele różnych basenów i zjeżdżalni wodnych. W Liseborgu znajduje się największe w Skandynawii wesołe miasteczko, które jest jedną z główniejszych atrakcji Göteborga. Wysoka na 146 metry wieża oferuje wspaniałe widoki panoramy miasta i całej okolicy. Można zajrzeć także do świata Astrid Lindgren, w którym oprowadza nas Pipi Langstrump. Wszystkie z oferowanych miejsc są tak niezapomniane, że nawet dorośli uznają je za dobrą zabawę. Ciekawą sprawą w Szwecji jest Allemansrätten czyli prawo wszystkich ludzi. Jest to niepisane prawo stanowiące, że każdy człowiek ma prawo do kontaktu z naturą. Według tego prawa każdy człowiek może korzystać z lasów państwowych, jak i prywatnych. Można w nich zbierać grzyby, kwiaty, owoce, pływać w rzekach, chodzić po górach. Turyści mogą np. rozbić namiot w dowolnym miejscu, nawet na terenie prywatnym, jeśli ich obecność nikomu nie przeszkadza i nie narusza prywatności właściciela. Korzystając z tego prawa należy pamiętać aby nie niszczyć przy tym przyrody. W takim wypadku zaleca się wynajęcie samochodu z większym bagażnikiem aby móc zmieścić cały potrzebny sprzęt.

Różne oblicza Szwecji

Królestwo Szwecji to nie tylko piękne okoliczności przyrody i krajobrazy ale także wspaniałe miasta, które oferują wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Najbardziej interesujące miasta znajdują się w pobliżu wybrzeża. Zaliczyć do nich można stolicę Szwecji, Sztokholm, Goteborg na zachodzie kraju i Malmo na południu. Miłośników zimowym klimatów zapraszamy do położonej na północy Kiruny, gdzie można przy odrobinie szczęścia podziwiać zorzę polarną, czy wybrać się na profesjonalną przejażdżkę skuterami śnieżnymi. Dysponując wynajętym wcześniej samochodem, wszystkie te miasta są bardzo łatwe do osiągnięcia i każde spośród nich urzeka swoją typowo szwedzką architekturą i sposobem życia. Dla chcących zakosztować nieco szwedzkiej kultury poleca się koniecznie odwiedzić Sztokholm. Tu znajduje się siedziba rządu i rezydencja króla. Szczególnie tutaj da się odczuć szwedzką „prostotę” i urok miasta. Wycieczka po Szwecji to nie niemożliwa przygoda! Wystarczy zarezerwować samochód za pośrednictwem HAPPYCAR i ruszyć w drogę już dziś. Wynajem samochodu Szwecja to idealny sposób na wakacje dla każdego.