Wypożyczalnia Samochodów Szwecja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Szwecja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Szwecja:

4.7 do 5 (207 oceny)

(4.2 do 5)
Pozdrawiam zespół HAPPYCAR!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Filip Y.- 20 lip 2015, 02:39
(4.7 do 5)
Jestem pełna podziwu, że poszło tak sprawnie!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Kasia E.- 20 lip 2015, 06:11
(4.8 do 5)
Jestem pod wrażeniem sprawnie zorganizowanej wycieczki dzięki happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Ela P.- 21 lip 2015, 16:30
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Szwecja

Dlaczego warto się zdecydować na wynajem samochodów Szwecja?

Wybierz się w niezapomnianą podróż wypożyczonym autem po Szwecji - niezwykłym, pełnym kontrastów kraju, w którym znajdziesz wszystko od zabytków po cuda natury.

Wynajem aut Szwecja to jedyne sensowne rozwiązanie, jeżeli chcesz w pełni wykorzystać czas spędzony w tym kraju, gdyż wartych odwiedzenia miejsc jest sporo, a czasu na urlopie zwykle niewiele. Oczywiście, wynajem samochodów nie sprawi, że będziesz w stanie zobaczyć wszystko w krótkim czasie, natomiast zdecydowanie poszerzy Twoje możliwości! Dlatego nie ma się co zastanawiać - zachęcamy do dokonania rezerwacji z HAPPYCAR już dziś!

Jeśli wciąż masz wątpliwości, weź pod uwagę to, że przemieszczanie się komunikacją publiczną nigdy nie jest komfortowe. Taksówki z kolei są rozwiązaniem bardzo wygodnym, ale dość kosztownym. Natomiast wynajem aut Szwecja to złoty środek - możesz się przemieszczać w sposób tani oraz komfortowy.

Co warto umieścić w planie wycieczki?

Już ustaliliśmy, że wypożyczalnia samochodów Szwecja powinna być pierwszym miejscem, które odwiedzisz po przybyciu do tego kraju, tylko co dalej?

Mamy kilka propozycji:

To oczywiście tylko początek bardzo długiej listy miejsc, których nie można pominąć podczas wycieczki po Szwecji. Pamiętaj, że nic nie ułatwia zwiedzania tak jak wynajem aut!

Jakie informacje są potrzebne do dokonania rezerwacji?

Zanim zdecydujesz się na wynajem samochodów Szwecja, należy odpowiedzieć sobie, a zarazem nam, na kilka podstawowych pytań:

 

  1. W jakim dokładnie terminie chciałbyś/chciałabyś wynająć pojazd?
    Warto pamiętać, żeby podczas wyszukiwania wybrać poprawne daty i godziny, gdyż po dokonaniu rezerwacji, zarówno daty, jak i godziny są wiążące. Wybrana wypożyczalnia samochodów Szwecja przygotuje pojazd w ustalonym terminie - w przypadku bardzo dużego spóźnienia nie jest zobowiązana do przytrzymania auta.

       2. Czy interesuje Cię wynajem aut od jakiejś konkretnej wypożyczalni?
           Być może posiadasz już doświadczenie w wynajmowaniu pojazdów i chcesz zobaczyć jedynie oferty od osobiście sprawdzonej wypożyczalni - nic prostszego, wystarczy                        zaznaczyć  wybraną wypożyczalnię w filtrach.

       3. Ile osób będzie podróżować wynajętym pojazdem?
           W filtrach na naszej stronie można zaznaczyć odpowiednią ilość osób - po wybraniu tej opcji, wyświetlą się jedynie oferty odpowiadające kryteriom.

       4. Czy jesteś zainteresowany ofertami zawierającymi nielimitowane kilometry?
           To dobry pomysł jeśli planujesz dłuższą podróż. Wystarczy, że wybierzesz opcję “Nieograniczone kilometry” w sekcji filtrów.

       5. Czy jesteś zainteresowany którymś z opcjonalnych dodatków?

DODATKOWY KIEROWCA

Aby prowadzić pojazd na zmianę.

UWAGA! Jeden dodatkowy kierowca czasem jest zawarty w ofercie, a w pozostałych przypadkach jest to usługa dodatkowo płatna.

FOTELIK DZIECIĘCYJeśli podróżujesz z dzieckiem, nie musisz zabierać własnego fotelika na urlop, z łatwością możesz wypożyczyć odpowiedni fotelik razem z autem.
GPSBardzo pomocny w poruszaniu się po nieznanym mieście i jego okolicach.
PRZEKROCZENIE GRANICYWystarczy, że poinformujesz nas o chęci przekroczenia granicy, abyśmy mogli sprawdzić, czy dana wypożyczalnia samochodów wyraża zgodę na przekroczenie granicy wynajętym autem.

Pamiętaj, że każda lokalna wypożyczalnia samochodów Szwecja pobiera płatność za opcjonalne dodatki dopiero w momencie odbioru pojazdu - niezależnie od tego, czy wynajmujesz pojazd w lotniskowej strefie car rental w międzynarodowym porcie lotniczym czy też w niewielkiej wypożyczalni w jakimś małym szwedzkim miasteczku.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu pojazdów za pośrednictwem HAPPYCAR, odwiedź dział najczęściej zadawanych pytań “FAQs”.