Wypożyczalnia Samochodów Tunezja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Tunezja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Tunezja:

4.4 do 5 (211 oceny)

(4.9 do 5)
Myślę, że jak w przyszłości nadaży się kolejna okazja na wypożyczenie samochodu, to ponownie zdecyduję się na happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Robert R.- 17 lip 2015, 11:41
(4.7 do 5)
HAPPYCAR DAJE RADĘ!
Ocena wynajętego samochodu przez Patrycja R.- 19 lip 2015, 00:14
(4.7 do 5)
Rezerwacja przebiegła pomyslnie, dziekuję Happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Justyna Sz.- 20 lip 2015, 02:19
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Tunezja

Tanie wynajęcie samochodu Tunezja

Tunezja oferuje swoim gościom mnóstwo interesujących zabytków oraz miejsc godnych uwagi. Przyjeżdżając do Tunezji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wynajmując samochód za pomocą portalu HAPPYCAR, zdecydowanie zwiększy się Państwa wygoda oraz pobyt w tym ciekawym kraju będzie jeszcze przyjemniejszy.

Informacje, wynajem samochodu Tunezja

Tunezja jest państwem leżącym nad Morzem Śródziemnym w północnej części Afryki. Jej stolicą jest Tunis. Inne większe miasta są np.: Safakis oraz Bizerta. Tunezję zamieszkuje przeszło 10,5 miliona osób. Językiem urzędowym jest arabski. Tunezja graniczy od zachodu z Algierią, a od wschodu z Libią. Obok Egiptu, czy Turcji jest jednym z najczęściej odwiedzanym przez Europejczyków arabskim Państwem. Dzięki wynajęciu samochodu będą się Państwo mieli możliwość komfortowego podróżowania w tym mającym wiele do zaoferowania kraju.

Zwiedzanie Tunezji wynajętym samochodem

Będąc w Tunezji na pewno warto przyjechać do stolicy, czyli do Tunisu. Warto zwiedzanie zacząć od „medyny”, czyli tradycyjnego, arabskiego centrum pełnego kramów, bardzo kolorowych i klimatycznych uliczek. W okolicy Medyny zobaczą Państwo Wielki Meczet. Ponadto kolejną atrakcją stolicy Tunezji jest „Narodowe Muzeum Bardo”, zobaczą Państwo tam bardzo interesujące rzymskie mozaiki. Będąc w Tunisie proponujemy Państwu także spacer w „Parc Belvedere”. Jest to park położony na wzgórzach. Z tego miejsca można zobaczyć piękną okolicę, widoczna jest także np. Kartagina, która jest kolejnym wartym odwiedzenia miastem. Jest ona oddalona od Tunisu w kierunku północno-wschodnim o około 15 kilometrów. Jest to niewątpliwie gratka dla miłośników historii. Kartagina powstała w IX wieku p.n.e. z inicjatywy Fenicjan z Tyru. Historia tego miejsca jest bardzo bogata. III wiek p.n.e. określany jest jako najlepszy czas dla tego miasta. Należy też dodać, iż miasto było też rzymską kolonią. Obecnie mają Państwo możliwość podziwiania ruin pozostałych po Kartaginie. Zobaczą Państwo tam bardzo dużo ciekawych zabytków. Polecamy Państwu zwiedzić w Kartaginie wzgórze Byrsa, obecnie znajduje się tam wybudowana przez Francuzów pod koniec XIX wieku Katedra Św. Ludwika. Niedaleko katedry można zobaczyć Muzeum Kartaginy. Kolejnym ciekawym miejscem jest rzymski amfiteatr, żeby do niego dojść trzeba odbyć krótki spacer. Z tego amfiteatru, który był prawdopodobnie największym w imperium rzymskim, ostały się już tylko ruiny. Bardzo interesującym miejscem w Kartaginie są niewątpliwie porty punickie. Na terenie miasta znajdują się 2 tego typu atrakcje. Bardzo gorąco zachęcamy Państwa do zobaczenia któregoś z tych portów. W czasach, gdy Kartagina była potęgą, znajdowało się tam około 220 okrętów.

Odkryj Tunezję wynajętym samochodem

Następnym ciekawym miastem w Tunezji jest oddalone od Tunisu o około 110 kilometrów w kierunku południowo-zachodnim miasto Thugga. Jest to kolejne ciekawe miejsce dla osób zainteresowanych historią. Znajdą tam Państwo bowiem ruiny - „Mauzoleum Atebana”, a także „Łuk triumfalny Septymiusza Sewera”. Teren, na którym znajdują się te ruiny jest naprawdę bardzo duży, bo zajmuje on aż 65 hektarów. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenie jest położone w środkowo-wschodniej części Tunezji miasto Al Dżemm. Zobaczą tam Państwo bowiem kolejne ciekawe ruiny rzymskie. Najbardziej charakterystyczną budową tego miasta jest amfiteatr. Jest on bardzo duży, ponieważ może do niego wejść aż 35 tysięcy osób. W mieście znajdą Państwo naprawdę wiele, innych ciekawych zabytków. Następnym interesującym miejscem położonym po zachodniej stronie kraju, blisko granicy z Algierią jest miasto Tozeur. Proponujemy Państwu zobaczenie tam bardzo interesującego muzeum- „Der Chariat”, w którym dowiedzą się Państwo bardzo dużo interesujących rzeczy na temat historii tego kraju, znajdują się w nim np. kaligrafie. Tozeur jest określane jako największa oaza na terenie Tunezji ponieważ zajmuje ona bardzo duży obszar oraz rośnie w niej przeszło 200 tysięcy palm daktylowych. Jednak Tunezja to nie tylko zabytki, jeżeli lubią Państwo wypoczynek na plaży to również Tunezja jest dla Państwa. Tunezja ma do zaoferowania około 1300 kilometrów przyjemnych plaż. Polecamy Państwu udanie się na północno-zachodnie wybrzeże do miejscowości Tabarka. Jest to bardzo znany kurort. Następnym ciekawym ośrodkiem turystycznym jest miejscowość Suesse położona na wschodnim wybrzeżu. Kolejnym interesującym miejscem jest też „Park Narodowy Jebil”, znajdujący się w południowej części Tunezji. Zajmuje on obszar aż 150 tysięcy hektarów.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować sobie najodpowiedniejszy samochód w Tunezji za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wynajęciu samochodu będą Państwo bardziej niezależni i pobyt w tym ciekawym kraju z pewnością będzie udany.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży