Wypożyczalnia Samochodów Marsylia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 35 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 wrz 2020, 04:35 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Marseille Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 35 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 04:35 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 04:35 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 52 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 04:35 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 04:35 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 56 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 04:35 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 04:35 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 170 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 wrz 2020, 02:14 .

Ta oferta została znaleziona 17 wrz 2020, 02:14 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Marseille Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Marseille Airport:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil G.- 21 lip 2015, 09:48
(4.5 do 5)
Jak na moją pierwszą rezerwację samochodu przez porównywarkę, byłam miło zaskoczona łatwością i sprawnością rezerwacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Hania P.- 21 lip 2015, 13:49
(5 do 5)
Zdarzyło sie tak, że musiałam oddać samochód w nocy i bałam się, że nikt nie potwierdzi stanu w jakim oddałam samochód ale na szczęście nie było żadnych problemów.
Ocena wynajętego samochodu przez Anna G.- 21 lip 2015, 09:25
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Marsylia

Jeśli chce się odkrywać uroki Francji, na pewno nie można pominąć Marsylii. Marsylia to piękne i rozpieszczające turystów swoim ciepłym klimatem miasto usytuowane w niezwykle atrakcyjnym regionie. Od południa i zachodu otoczona jest Morzem Śródziemnym i jest drugim pod względem wielkości portem na naszym kontynencie. Jest tu mnóstwo atrakcji dla osób, które są miłośnikami kultury i sztuki, a także dla tych, którzy przepadają za owocami morza. Mając do dyspozycji wynajęty samochód, można komfortowo przemieszczać się ulicami tego miasta, a także podróżować po okolicy, gdy tylko ma się na to ochotę. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Marsylii ułatwia swoim klientom także podróż do hotelu lub innego miejsca, w którym zamierzają się zatrzymać. Wyszukiwarka cenowa jest dobrym pomysłem, gdy szuka się korzystnych ofert wypożyczenia pojazdów - dzięki niej można znaleźć najtańszy wynajem samochodów.

Marsylia jest, po Paryżu, drugą co do wielkości miejscowością we Francji. Po wylądowaniu na Lotnisku w Marsylii (MRS), można szybko dostać się do oddalonego o 20 km centrum miasta. Lotnisko wybudowane w środkowej Prowansji umożliwia wynajęcie samochodu. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Marsylii na pewno nie będzie sprawiać problemu, a korzyści płynących z wynajęcia tutaj auta jest więcej niż można się spodziewać. Od Marsylii bowiem, aż po Monaco rozciąga się słynna Francuska Riwiera, czyli Lazurowe Wybrzeże. Sama Marsylia jest szczególnie znana ze Starego Portu, który nabiera szczególnego uroku o zmierzchu. W Marsylii można przez cały dzień oglądać mnóstwo przycumowanych jachtów, łódek czy kutrów rybackich. Chlubą miasta jest także Bazylika Notre Dame de la Garde, wzniesiona na szczycie niewysokiej, lecz jednak najwyższej w okolicy góry. Gdy chce się zwiedzić Marsylię, można zostawić wypożyczony samochód  na parkingu usytuowanym koło którejś z głównych stacji metra. Blisko stacji Saint-Just znajdują się najkorzystniej ulokowane parkingi dla tych, którzy chcą dojechać autem jak najbliżej centrum miasta i zostawić je, by móc rozkoszować się niebywałym klimatem Marsylii. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Marsylii ułatwi zwiedzenie tego miasta, zwłaszcza, jeśli jest się w tym mieście na krótko, a celem ma być zwiedzenie całego Lazurowego Wybrzeża.

Spacerując ulicami Marsylii dostrzeże się mnóstwo straganów z owocami morza oraz innymi lokalnymi specjałami przez miejscowych handlarzy. Będąc w porcie, warto udać się do którejś z restauracji i skosztować słynnej zupy rybnej Bouillabaisse. Można tu natrafić na naprawdę wyśmienicie przyrządzoną zupę, której popularność sięga daleko poza granice Francji. Jeśli chce się zobaczyć okazałą i bogatą część Marsylii, to koniecznie trzeba udać się w stronę La Canabiere, jednak jeśli pragnie się trochę odpocząć od miejskiego zgiełku, to najlepiej wybrać się na wyspę Chateau, na którą turyści dopływają promem wyruszającym ze Starego Portu.

Po całym dniu wrażeń zebranych podczas spacerów po marsylskich ulicach, dobrze jest wsiąść w wypożyczony samochód i po przejechaniu kilkunastu minut spędzić wieczór na jednej z plaż Lazurowego Wybrzeża. Jest mało prawdopodobne, że trafi się na brzydką pogodę, ponieważ tutaj prawie nie ma ponurych i zimnych dni, niezależnie od pory roku. Region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże leży w strefie klimatu subtropikalnego, dlatego dla wielu osób, zwłaszcza dla mieszkańców krajów o chłodniejszym klimacie, jest to miejsce szczególnie atrakcyjne i pozwalające naładować się słoneczną energią na wiele miesięcy. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Marsylii pozwoli spełnić marzenie o zwiedzeniu licznych malowniczych zakątków południowej Francji. Żeby wybrać najtańszą opcję wynajmu pojazdu, warto sprawdzić w wyszukiwarce cenowej, czym różnią się oferty AutoEscape, Europcar czy CarDelMar - na pewno znajdą Państwo ofertę godną szczególnej uwagi!

Lazurowe Wybrzeże stanowi jeden z najbardziej popularnych celów podróży turystów z Europy i innych części świata. Z tym miejscem związanych jest wiele osób ze świata filmu, a także ludzi teatru i cenionych malarzy. W Marsylii na lotnisku wynajem samochodu to rozwiązanie, z którego po prostu trzeba skorzystać, jeśli chce się zorganizować wycieczkę do najważniejszych miejsc w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże. W dodatku, jeśli sprawdzi się ceny w porównywarce, można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Z Marsylii turyści często wybierają się w trasę do Księstwa Monaco - odległość drogowa między tymi dwoma miejscami to 236 km. Na tej trasie niemałą atrakcją jest słynące z festiwalu filmowego Cannes, a także Nicea. Zbaczając nieco z tej trasy na początku, można zwiedzić Aix-en-Provence, w którym żył i tworzył Vincent van Gogh. Natomiast będąc już niedaleko Monaco, warto odwiedzić wytwórnię perfum w Grasse. W Marsylii na lotnisku wynajem samochodu pozwoli rozpocząć naprawdę piękną podróż!