Wypożyczalnia Samochodów Chicago O Hare

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 98 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 31 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 05 wrz 2020, 05:23 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Chicago O'Hare Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 98 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 wrz 2020, 05:23 .

Ta oferta została znaleziona 05 wrz 2020, 05:23 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 101 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 wrz 2020, 05:23 .

Ta oferta została znaleziona 05 wrz 2020, 05:23 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 106 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 05:37 .

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 05:37 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 108 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 05:37 .

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 05:37 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Chicago O'Hare Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Chicago O'Hare Lotnisko:

4.5 do 5 (209 oceny)

(4.4 do 5)
Trochę mały problem z voucherem był ale ostatecznie znlazłem go w spamie.
Ocena wynajętego samochodu przez Dawid R.- 17 lip 2015, 12:06
(4.1 do 5)
Duży wybór dodatków.
Ocena wynajętego samochodu przez Emila K.- 18 lip 2015, 13:48
(4.5 do 5)
Bardzo miła obsługa, ewentualne problemy powstałe w trakcie rezerwacji zostały bardzo szybko rozwiązane.
Ocena wynajętego samochodu przez Andrzej G.- 18 lip 2015, 17:00
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Chicago O Hare

W serwisie HAPPYCAR mogą Państwo porównać różne wypożyczalnie samochodów, jest to dla Państwa dużo bardziej opłacalne niż wynajmowanie pierwszego lepszego samochodu. Dzięki naszemu serwisowi zaoszczędzą Państwo pieniądze, które będą mogli Państwo przeznaczyć na swoje wymarzone wakacje.

Informacje ogólne

Chicago jest miastem położonym w Stanach Zjednoczonych, w stanie Illinois, nad jeziorem Michigan. Zostało one założone w drugiej połowie XVIII wieku. Liczba mieszkańców wynosi około 2,7 mln. Chicago posiada przydomek „Wietrznego miasta”.

Rent a car Chicago O’Hare Airport

Port lotniczy Chicago O’Hare jest drugim największym co do liczby pasażerów lotniskiem w Stanach Zjednoczonych i piątym na świecie. Rocznie korzysta z niego około 67 milionów pasażerów. Lotnisko Chicago O’Hare posiada bardzo dużo połączeń lotniczych więc dostanie się do Chicago z innych części świata nie powinno stanowić żadnego problemu. Lotnisko Chicago O’Hare jest oddalone od centrum miasta o 27 kilometrów. Dlatego najwygodniej będzie się Państwu dostać do miasta wynajętym samochodem. Mogą Państwo zarezerwować najlepszy samochód dzięki portalowi HAPPYCAR. Dzięki temu po wylądowaniu w Chicago samochód będzie już na Państwa czekał i będą mogli Państwo udać się do centrum miasta oraz do innych interesujących miejsc, a takich na pewno w Chicago nie brakuje. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Chicago już na Państwa czekają.

Atrakcje Chicago

Goście przyjeżdżający do Chicago z pewnością nie będą się nudzić. Chicago słynie ze swoich wieżowców. Jednym z nich jest Willis Tower, jest to drugi co do wielkości budynek w Stanach Zjednoczonych, ma on 108 pięter i 442 metry wysokości, na wysokości 412 metrów znajduje się „Skydeck”- jest to szklany taras widokowy, z którego można podziwiać Chicago i jego okolice. Na taraz widokowy dostaną się Państwo za pomocą dwóch szklanych wind w czasie poniżej 1 minuty. Jest to bardzo popularne miejsce, rocznie ze szklanych tarasów korzysta około 1,5 miliona osób. Co ciekawe, z tarasów Willis Tower można wypatrzeć oprócz stanu Illinois, trzy sąsiednie. Jeśli szukają Państwo specjalnach wrażeń to proszę stanąć na jednym z czterech szklanych balkonów i spojrzeć 412 metrów w dół. Z takiej wysokości na pewno zobaczą Państwo położony obok jeziora Michigan ośrodek rekreacyjny Navy Pier, został on wybudowany w 1916 roku. Obecnie oferuje on bardzo dużo atrakcji, np. kino, dużo sklepów oraz bardzo interesujący ogród botaniczny. Warty zobaczenia jest także Millenium Park. Jest on popularny, ponieważ uhonorowano go wieloma nagrodami za architekturę, na nim odbywają się godne polecenia liczne przedstawienia. Miłośnicy sportu także nie będą się w tym mieście nudzić. Występuje tu bowiem koszykarska drużyna występująca w lidze NBA Chicago Bulls. Zawodnikiem „byków” bo taki przydomek nosi drużyna z Chicago był legendarny zawodnik NBA Michael Jordan. W mieście funkcjonuje także znany Instytut Sztuki- „Art Institute of Chicago”. Znajdą Państwo w nim zbiory pochodzące z różnych stron świata, w tym także z Europy. Warto dodać, że pod względem powierzchni Instytut Sztuki w Chicago jest drugim muzem sztuki w całych Stanach Zjednoczonych.

Okolice Chicago

Wynajem samochodu na lotnisku w Chicago dzięki HAPPYCAR z pewnością sprawi, że Państwa pobyt w Chicago będzie jeszcze przyjemniejszy. Będą Państwo mieli możliwość zwiedzenia całego miasta oraz pięknej okolicy. Wartym polecenia jest „The Morton Arboretum”. Jest to jeden wielki ogród położony na obszarze 6,9 km². Można zobaczyć w nim ponad 4100 gatunków drzew, roślin i krzewów, które pochodzą z całego świata. Znajduje się on 1 godzinę drogi od Chicago i jest to znakomita propozycja dla osób, które chcą się zrelaksować i odpocząć od miejskiego zgiełku. Choć odległości między amerykańskimi miastami są duże, to będąc już tam warto odwiedzić więcej niż jedno miasto. Stosunkowo najbliżej Chicago znajduje się Detroit, położone na granicy z Kanadą. A będąc już na kontynencie amerykańskim przy granicy z Kanadą, dlaczegoby nie pomyśleć o zwiedzeniu Toronto? Można również zaplanować wycieczkę do Indianapolis lub mniejszego, ale równie ciekawego St. Louis.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować odpowiedni samochód za pomocą serwisu HAPPYCAR po najkorzystniejszej cenie na lotnisku w Chicago O’Hare, by móc bez żadnych przeszkód zwiedzić to wspaniałe miasto i okolice.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu szerokiej drogi