• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Chicago Lotnisko-O'Hare wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Opinie o wynajmie samochodów - Chicago Lotnisko-O'Hare

Klienci oceniają nas na 8.3/10 w 206 recenzjach

Chicago Lotnisko-O'Hare atrakcje i porady turystyczne

W serwisie HAPPYCAR mogą Państwo porównać różne wypożyczalnie samochodów, jest to dla Państwa dużo bardziej opłacalne niż wynajmowanie pierwszego lepszego samochodu. Dzięki naszemu serwisowi zaoszczędzą Państwo pieniądze, które będą mogli Państwo przeznaczyć na swoje wymarzone wakacje.

Informacje ogólne

Chicago jest miastem położonym w Stanach Zjednoczonych, w stanie Illinois, nad jeziorem Michigan. Zostało one założone w drugiej połowie XVIII wieku. Liczba mieszkańców wynosi około 2,7 mln. Chicago posiada przydomek „Wietrznego miasta”.

Rent a car Chicago O’Hare Airport

Port lotniczy Chicago O’Hare jest drugim największym co do liczby pasażerów lotniskiem w Stanach Zjednoczonych i piątym na świecie. Rocznie korzysta z niego około 67 milionów pasażerów. Lotnisko Chicago O’Hare posiada bardzo dużo połączeń lotniczych więc dostanie się do Chicago z innych części świata nie powinno stanowić żadnego problemu. Lotnisko Chicago O’Hare jest oddalone od centrum miasta o 27 kilometrów. Dlatego najwygodniej będzie się Państwu dostać do miasta wynajętym samochodem. Mogą Państwo zarezerwować najlepszy samochód dzięki portalowi HAPPYCAR. Dzięki temu po wylądowaniu w Chicago samochód będzie już na Państwa czekał i będą mogli Państwo udać się do centrum miasta oraz do innych interesujących miejsc, a takich na pewno w Chicago nie brakuje. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Chicago już na Państwa czekają.

Atrakcje Chicago

Goście przyjeżdżający do Chicago z pewnością nie będą się nudzić. Chicago słynie ze swoich wieżowców. Jednym z nich jest Willis Tower, jest to drugi co do wielkości budynek w Stanach Zjednoczonych, ma on 108 pięter i 442 metry wysokości, na wysokości 412 metrów znajduje się „Skydeck”- jest to szklany taras widokowy, z którego można podziwiać Chicago i jego okolice. Na taraz widokowy dostaną się Państwo za pomocą dwóch szklanych wind w czasie poniżej 1 minuty. Jest to bardzo popularne miejsce, rocznie ze szklanych tarasów korzysta około 1,5 miliona osób. Co ciekawe, z tarasów Willis Tower można wypatrzeć oprócz stanu Illinois, trzy sąsiednie. Jeśli szukają Państwo specjalnach wrażeń to proszę stanąć na jednym z czterech szklanych balkonów i spojrzeć 412 metrów w dół. Z takiej wysokości na pewno zobaczą Państwo położony obok jeziora Michigan ośrodek rekreacyjny Navy Pier, został on wybudowany w 1916 roku. Obecnie oferuje on bardzo dużo atrakcji, np. kino, dużo sklepów oraz bardzo interesujący ogród botaniczny. Warty zobaczenia jest także Millenium Park. Jest on popularny, ponieważ uhonorowano go wieloma nagrodami za architekturę, na nim odbywają się godne polecenia liczne przedstawienia. Miłośnicy sportu także nie będą się w tym mieście nudzić. Występuje tu bowiem koszykarska drużyna występująca w lidze NBA Chicago Bulls. Zawodnikiem „byków” bo taki przydomek nosi drużyna z Chicago był legendarny zawodnik NBA Michael Jordan. W mieście funkcjonuje także znany Instytut Sztuki- „Art Institute of Chicago”. Znajdą Państwo w nim zbiory pochodzące z różnych stron świata, w tym także z Europy. Warto dodać, że pod względem powierzchni Instytut Sztuki w Chicago jest drugim muzem sztuki w całych Stanach Zjednoczonych.

Okolice Chicago

Wynajem samochodu na lotnisku w Chicago dzięki HAPPYCAR z pewnością sprawi, że Państwa pobyt w Chicago będzie jeszcze przyjemniejszy. Będą Państwo mieli możliwość zwiedzenia całego miasta oraz pięknej okolicy. Wartym polecenia jest „The Morton Arboretum”. Jest to jeden wielki ogród położony na obszarze 6,9 km². Można zobaczyć w nim ponad 4100 gatunków drzew, roślin i krzewów, które pochodzą z całego świata. Znajduje się on 1 godzinę drogi od Chicago i jest to znakomita propozycja dla osób, które chcą się zrelaksować i odpocząć od miejskiego zgiełku. Choć odległości między amerykańskimi miastami są duże, to będąc już tam warto odwiedzić więcej niż jedno miasto. Stosunkowo najbliżej Chicago znajduje się Detroit, położone na granicy z Kanadą. A będąc już na kontynencie amerykańskim przy granicy z Kanadą, dlaczegoby nie pomyśleć o zwiedzeniu Toronto? Można również zaplanować wycieczkę do Indianapolis lub mniejszego, ale równie ciekawego St. Louis.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować odpowiedni samochód za pomocą serwisu HAPPYCAR po najkorzystniejszej cenie na lotnisku w Chicago O’Hare, by móc bez żadnych przeszkód zwiedzić to wspaniałe miasto i okolice.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu szerokiej drogi