Wypożyczalnia Samochodów Sankt Petersburg

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 83 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 29 sie 2020, 06:32 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Sankt Petersburg

Mały samochód

Mały samochód

Od 83 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 06:32 .

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 06:32 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 87 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 06:32 .

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 06:32 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 137 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 06:32 .

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 06:32 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Sankt Petersburg

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Sankt Petersburg:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4.4 do 5)
Bardzo dobra porównywarka, jestem zadowolona z usług happycar :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Oliwia J- 21 lip 2015, 05:36
(4.3 do 5)
Ceny dopasowane do usług, jstem pozytywnie zaskoczony!
Ocena wynajętego samochodu przez Tomek W- 21 lip 2015, 09:14
(4.9 do 5)
Duży wybór miejsc podróży, podstawiaja samochód pod hotel czy lotnisko.
Ocena wynajętego samochodu przez Tadek P.- 22 lip 2015, 02:32
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Sankt Petersburg

Tanie wynajęcie samochodu Sankt Petersburg

Port lotniczy Sankt Petersburg Pulkovo jest największym portem w Petersburgu i jednym z większych w całej Rosji. Oddalony od miasta o ok. 17 km, obsługuje prawie 13 milionów pasażerów rocznie. Na lotnisko w Petersburgu polscy turyści dostaną się z Warszawy, a alternatywą są również lotniska niemieckie, które obsługują loty do Petersburga. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Petersburgu, takie jak Alamo, Avis, Hertz czy Europcar cieszą się renomą wśród klientów. Warto więc rozważyć wynajęcie samochodu na lotnisku w Petersburgu, aby podróżować niezależnie, a przede wszystkim wygodnie.

Informacje ogólne

Sankt Petersburg jest drugim miastem w Rosji, skupiającym 5 milionów mieszkańców. Miasto znajduje się w europejskiej części kraju, a dokładniej na północnym zachodzie, mniej więcej 100 km od granicy z Finlandią i Estonią. Petersburg jest drugim po Moskwie ośrodkiem kulturowym i finansowym kraju.

Atrakcje, wynajem samochodu Sankt Petersburg

Sankt Petersburg wybudowany jest na około 40 wyspach, które łączą się ze sobą dzięki ponad 300 mostom. Właśnie przez liczne mosty miasto nazywane jest „Wenecją Północy” i jednocześnie jest to najbardziej europejskie z wszystkich rosyjskich miast. Stało się tak, gdyż car Piotr I, zafascynowany Europą, chciał otworzyć Rosji drzwi na zachód. Petersburg to jedno z piękniejszych miast na świecie, dlatego też wynajem samochodu Petersburg będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą zwiedzić jak najwięcej i nie chcą być zależni od transportu publicznego. Miłośnicy sztuki i architektury z pewnością odnajdą się w tym pięknym mieście. To właśnie w Petersburgu znajduje się chyba najbogatsze muzeum na świecie, czyli Ermitaż. W jego skład wchodzi kilka budynków, m. in. Pałac Zimowy wybudowany dla Katarzyny II na wzór francuskiego Wersalu. Równie piękną budowlą jest Pałac Peterhof, który wraz ze swoimi ogrodami tworzy jedną, piękną całość. Cały kompleks ani trochę nie odbiega od Wersalu. Największe wrażenie na turystach robi chyba Wielka Kaskada, składająca się z 200 fontann i strumieni i ponad 40 złotych posągów. Petersburg, tak jak i Moskwa, słynie z wielkich świątyń. W mieście znajduje się kilka bardzo znanych cerkwi, jednakże największą z nich i drugą największą w kraju jest Sobór św. Izaaka, który jest w stanie pomieścić aż 14 tysięcy wiernych. Co ciekawe, oprócz pięknej architektury, odwiedzając ten sobór można wejść na taras widokowy i podziwiać okolice, jak również odwiedzić muzeum, które znajduje się na piętrze katedry. Sobór Zmartwychwstania Pańskiego, Cerkiew na Krwi to cerkiew wybudowana w typowym dla rosyjskiej architektury sakralnej stylu. Charakteryzuje się kolorowymi kopułami , mozaikami, płytkami ceramicznymi i innymi emaliowanymi elementami. Całość przypomina słynny Sobór Wasyla Błogosławionego w Moskwie. Oprócz zabytków sakralnych w Petersburgu można zwiedzić miejsca typowo historyczne, jak na przykład Twierdzę Petropawłowską, wybudowaną do obrony przed Szwedami. Warto wiedzieć, że w twierdzy byli więzieni, między innymi Fiodor Dostojewski, Maksym Gorkij, Lew Trocki czy Tadeusz Kościuszko. Będąc na terenie twierdzy warto również wejść do Soboru Świętych Piotra i Pawła w Petersburgu, w której znajdują się ikony znanych artystów. Jeżeli mają Państwo ochotę na spacer nocną porą to zdecydowanie dobrym wyborem będzie Newski Prospekt. Jest to ulica zaprojektowana przez samego cara Piotra Wielkiego i jest najdłuższą ulicą w mieście.

Okolice Sankt Petersburga wynajętym samochodem

Sam Petersburg oferuje wiele możliwości i piękne zabytki. Jeżeli są Państwo zachwyceni bogactwem Rosji to dobrym pomysłem będzie wyprawa 25 km na południe od Petersburga do Carskiego Sioła, aby zobaczyć przepych Wielkiego Pałacu Jekateryninskiego. Mówi się, że osobom, które pokochały Petersburg, nigdy nie spodoba się Moskwa. Ale o tym warto przekonać się samemu. Mogą Państwo wyruszyć do Moskwy wynajętym samochodem lub kupić bilet z petersburskiego lotniska na jedno z trzech lotnisk w stolicy. W Moskwie poczują Państwo klimat dużo bardziej rosyjski niż w Petersburgu. Będąc w Moskwie z pewnością nie można odpuścić sobie Placu Czerwonego i Kremla. Jeżeli jednak wolą Państwo zostać na północy, bądź Moskwę znają już bardzo dobrze, to wartą rozważenia jest wycieczka do Tallina. Jest to miasto bardzo ciekawe, ponieważ widoczne są w nim wpływy skandynawskie, rosyjskie i oczywiście bałtyckie. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Petersburgu to świetne rozwiązanie, jeżeli rozważają Państwo również wybrać się do Helsinek.

Wypożyczalnie samochodowe w Petersburgu wraz z HAPPYCAR służą pomocą i z pewnością pomogą Państwu wybrać odpowiedni samochód w najkorzystniejszej cenie.