Wypożyczalnia Samochodów Arnhem

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Arnhem

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Arnhem:

4.6 do 5 (211 oceny)

(5 do 5)
Preferuję rozmowy telefoniczne, bo zawsze można nawiązać kontakt z jakimś człowiekiem, a w happycar są całkiem mili ludzie.
Ocena wynajętego samochodu przez Julia B.- 18 lip 2015, 03:18
(4 do 5)
Profesjonalni ludzie na serwisie, po wysłaniu tysięcy maili nie stracili cierpliwości co do mnie, chwała im za to!
Ocena wynajętego samochodu przez Natalia F.- 18 lip 2015, 01:25
(4.3 do 5)
Udało się zaoszczędzić nieco pieniędzy rezerwując przez happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Tamara P.- 20 lip 2015, 01:58
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Arnhem

Tanie wynajęcie samochodu Arnhem

Najlepszym i najwygodniejszym sposobem na odkrycie stolicy prowincji Geldria we wschodniej Holandii jest wypożyczenie samochodu poprzez portal HAPPYCAR i odbiór w mieście Arnhem. Nasz zespół pomoże Państwu w doborze najlepszej oferty i procesie rezerwacji a także jest gotowy odpowiedzieć na każde pytania.

Informacje ogólne, wynajem samochodu Arnhem

Arnhem uzyskało prawa miejskie w roku 1233 a od roku 1440 było członkiem Hanzy, co znacznie ułatwiło jego rozkwit. Miasto stało się głównym miastem Geldrii za panowania cesarza Karola V. W tym czasie było także twierdzą obronną. Większości Europejczyków miasto jest dobrze znane ze słynnej bitwy podczas II wojny światowej, rozegrała się tu bowiem bitwa między Aliantami i dywizjami pancernymi Waffen-SS w ramach operacji Market Garden. Doprowadziło to do porażki Aliantów i całkowitego zniszczenia miasta. Dzisiaj Arnhem pełni ważna rolę ośrodka administracyjnego, przemysłowego, naukowego i kulturalnego.

Kultura i turystyka w Arnhem

Podczas II wojny światowej miasto zostało poważnie zniszczone dlatego wiele starych budynków przestało istnieć. Jednakże pozostał pochodzący z XVI w. stary zabytkowy ratusz, który można podziwiać do dzisiaj. Można także zobaczyć dwa kościoły z XV w. Pierwszy pod wezwaniem Św. Walburgii oraz kościół św. Euzebiusza. Kolejnym punktem zasługującym na poświęcenie mu chwili uwagi jest Dom Maarten van Rossum, który z powodu satyry pod postacią renesansowej ornamentyki otrzymał nazwę Duivelshuis (Dom diabła). Dla śmiałków niebojących się wysokości, Arnhem oferuje przepiękne widoki na miasto i rzekę Ren ze swojej 140-metrowej wieży KEMA. Posiadając do swojej dyspozycji wynajęty samochód można w łatwy i szybki sposób dostać się do imponujących zamków i otaczających ich ogrodów, po których można pospacerować.

Nederlands Openluchtmuseum znajdujące się w Arnhem jest chyba jednym z najważniejszych muzeów w Holandii. Jest on połączeniem skansenu i klasycznych ekspozycji muzealnych dzięki czemu zyskuje szczególny charakter. W muzeum znajdują się naturalne stare chaty, które odzwierciedlają 200 lat charakterystycznego wiejskiego życia w Holandii. Zobaczyć tu można także przeróżne warsztaty rzemieślnicze, gospodarstwa rolnicze i sklepy. Odbywają się także pokazy na żywo, w trakcie których przygotowywane są posiłki. Łasuchom muzeum oferuje degustację naleśników, zupy czy wypiekanych w miejscowym piecu bułeczek. Kolejną atrakcją jest możliwość przejażdżki zabytkowym tramwajem. Dodatkowo muzeum położone jest w pięknym parku, co umożliwia spacer lub rekreację. Powierzchnia muzeum jest dość duża, dlatego warto zarezerwować sobie cały dzień aby móc je dokładnie zwiedzić.

Nocne życie Arnhem

Centrum życia nocnego Arnhem jest Korenmarkt i Rijinkade. Na placu Korenmarkt i pobliskich uliczkach znajdują się liczne kluby, bary oraz sala kinowa. Jest to bardzo popularne miejsce wśród mieszkańców ale także i turystów. Latem okolica jest pełna stolików i krzeseł stojących na świeżym powietrzu, można spotkać tu wielu ludzi delektujących się słońcem i popijających drinki. Większość z miejsc jest mocno przepełniona w soboty, ale czwartki i piątki są nieco mniej zatłoczone. Te dni to także dni studentów, więc jeśli w jakimś lokalu okażemy legitymację studencką, mamy szansę na otrzymanie zniżki na drinki.

Okolice Arnhem wynajętym samochodem

Miasto Arnhem połączone jest z kilkoma autostradami m.in A12 (zachód-wschód), A50 (północ-południe). Od lotniska w Amsterdamie, Arnhem jest oddalone około półtorej godziny jazdy samochodem. Dla Państwa wygody HAPPYCAR może podstawić samochód pod lotnisko aby ułatwić podróż. Popularnym celem w pobliżu jest również Maastricht. W samym Arnhem także maja Państwo możliwość wypożyczyć samochód, na miejscu znajduje się wiele stacji w których bezproblemowo odbiorą Państwo zamówiony wcześniej pojazd.