Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Arnhem

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 109 zł za dzień

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Arnhem

Mały samochód

Mały samochód

Od 109 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 sie 2017, 14:29 .

Ta oferta została znaleziona 06 sie 2017, 14:29 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 123 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 sie 2017, 14:29 .

Ta oferta została znaleziona 06 sie 2017, 14:29 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 140 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 sie 2017, 14:29 .

Ta oferta została znaleziona 06 sie 2017, 14:29 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 157 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 lip 2017, 13:57 .

Ta oferta została znaleziona 11 lip 2017, 13:57 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Arnhem

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Arnhem:

★★★★★
★★★★★

4 do 5 (17 oceny)

★★★★★
★★★★★
(4.3 do 5)
Nawet spontaniczna rezerwacja była możliwa.
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin K.- 28 lip 2015, 21:52
★★★★★
★★★★★
(4 do 5)
Rezerwacja przebiegła bardzo szybko. Oby kolejnym razem też tak było, pozdrawiam :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Jakub O.- 27 lip 2015, 23:13
★★★★★
★★★★★
(4.4 do 5)
Nawet zmiany w rezerwacji są szybkie i bez zbędnych formalności.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil J.- 27 lip 2015, 19:26

Wypożyczalnia samochodów Arnhem

Najlepszym i najwygodniejszym sposobem na odkrycie stolicy prowincji Geldria we wschodniej Holandii jest wypożyczenie samochodu poprzez portal HAPPYCAR i odbiór w mieście Arnhem. Nasz zespół pomoże Państwu w doborze najlepszej oferty i procesie rezerwacji a także jest gotowy odpowiedzieć na każde pytania.

Informacje ogólne

Arnhem uzyskało prawa miejskie w roku 1233 a od roku 1440 było członkiem Hanzy, co znacznie ułatwiło jego rozkwit. Miasto stało się głównym miastem Geldrii za panowania cesarza Karola V. W XIX w. miasto stało się twierdzą obronną. Większości Europejczyków miasto jest dobrze znane ze słynnej bitwy podczas II wojny światowej, rozegrała się tu bowiem bitwa między Aliantami i dywizjmi pancernymi Waffen-SS w ramach operacji Market Garden. Doprowadziło to do porażki Aliantów i całkowitego zniszczenia miasta.  Dzisiaj Arnhem pełni ważna rolę ośrodka administracyjnego, przemysłowego, naukowego
i kulturalnego.

Kultura i turystyka w Arnhem

Podczas II wojny światowej miasto zostało poważnie zniszczone dlatego wiele starych budynków przestało istnieć. Jednakże pozostał pochodzący z XVI w. stary zabytkowy ratusz, który można podziwiać do dzisiaj. Można także zobaczyć dwa kościoły z XV w. Pierwszy pod wezwaniem Św. Walburgii oraz kościół św. Euzebiusza. Kolejnym punktem zasługującym na poświęcenie mu chwili uwagi jest Dom Maarten van Rossum, który z powodu satyry pod postacią renesansowej ornamentyki otrzymał nazwę Duivelshuis (Dom diabła). Dla śmiałków niebojących się wysokości, Arnhem oferuje przepiękne widoki na miasto i rzekę Ren ze swojej 140-metrowej wieży KEMA. Posiadając do swojej dyspozycji wynajęty samochód można w łatwy i szybki sposób zwiedzić imponujące zamki i ogrody po których można pospacerować, a znajdują się one w okolicy Arnhem.

Nederlands Openluchtmuseum znajdujące się w Arnhem jest chyba jednym z najważniejszych muzeów w Holandii. Jest on połączeniem skansenu i klasycznych ekspozycji muzealnych, co nadaje mu szczególnego charakteru. W muzeum zobaczyć można naturalne stare chaty, które odzwierciedlają 200 lat charakterystycznego wiejskiego życia w Holandii. Zobaczyć tu można także przeróżne warsztaty rzemieślnicze, gospodarstwa rolnicze i sklepy. Odbywają się także pokazy na żywo, w trakcie których przygotowywane są posiłki. Łasuchom muzeum oferuje degustację naleśników, zupy czy wypiekanych w miejscowym piecu bułeczek. Kolejną atrakcją jest możliwość przejażdżki zabytkowym tramwajem. Dodatkowo muzeum położone jest w pięknym parku, co umożliwia spacer lub rekreację. Powierzchnia muzeum jest dość duża, dlatego warto zarezerwować sobie cały dzień aby móc je dokładnie zwiedzić.

Nocne życie Arnhem

Centrum życia nocnego Arnhem jest Korenmarkt i  Rijinkade. Na placu Korenmarkt i pobliskich uliczkach znajdują się liczne kluby, bary oraz sala kinowa. Jest to bardzo popularne miejsce wśród mieszkańców ale także i turystów. Latem okolica jest pełna stolików i krzeseł stojących na świeżym powietrzu i można zobaczyć tutaj ludzi delektujących się słońcem i popijających drinki. Większość z miejsc jest mocno przepełniona w soboty, ale czwartki i piątki są nieco mniej zatłoczone. Te dni to także dni studentów, więc jeśli w jakimś lokalu okażemy legitymację studencką, mamy szansę na otrzymanie zniżki na drinki.

Wynajem samochodu w Arnhem

Miasto Arnhem połączone jest z kilkoma autostradami m.in A12 (zachód-wschód), A50 (północ-południe). Od lotniska w Amsterdamie, Arnhem jest oddalone około póltorej godziny. Dla Państwa wygody HAPPYCAR może podstawić samochód pod lotnisko aby ułatwić podróż. Popularnym celem w pobliżu jest również Maastricht. W samym Arnhem także maja Państwo mozliwość wypożyczyć samochód, na miejscu znajduje się wiele stacji w których bezproblemowo odbiorą Państwo zamówiony wcześniej pojazd.