Wypożyczalnia Samochodów Nowy Jork

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 46 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 28 lut 2019, 10:52 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Nowy Jork

Mały samochód

Mały samochód

Od 46 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 lut 2019, 10:52 .

Ta oferta została znaleziona 28 lut 2019, 10:52 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 79 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 lut 2019, 06:49 .

Ta oferta została znaleziona 26 lut 2019, 06:49 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 101 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 lut 2019, 09:55 .

Ta oferta została znaleziona 23 lut 2019, 09:55 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 101 zł za dzień
przy 21 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 10:31 .

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 10:31 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Nowy Jork

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Nowy Jork:

4.7 do 5 (205 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko dobrze pomyślane.
Ocena wynajętego samochodu przez Rafał K.- 17 lip 2015, 10:13
(4.9 do 5)
Jestem happy dzęki happycar
Ocena wynajętego samochodu przez Edytka K.- 18 lip 2015, 21:19
(4.6 do 5)
Jakość sama w sobie.
Ocena wynajętego samochodu przez Ewa R.- 19 lip 2015, 04:01
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Nowy Jork

Tanie wynajęcie samochodu Nowy Jork

Chcąc spędzić udane i zarazem niezapomniane wakacje warto wcześniej zadbać o wszystkie szczegóły podróży. Wynajmując samochód warto najpierw porównać wszystkie dostępne oferty, a dzięki wyszukiwarce HAPPYCAR można tego szybko dokonać. Dotyczy to zarówno rodzinnych wakacji jak i podróży służbowych. Nowy Jork to niezwykłe miasto i odkrywając wszystkie jego uroki warto posiadać samochód aby przypadkiem niczego nie przegapić.

Informacje ogólne

Nowy Jork to najludniejsze miasto w Stanach Zjednoczonych. To tu podejmowane są decyzje mające duży wpływ na światowy biznes, media, finanse, modę, sztukę, technologię, edukację, rozrywkę czy badania naukowe. W Nowym Jorku swoją siedzibę ma Organizacja Narodów Zjednoczonych. Miasto leży w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych na wybrzeżu Atlantyku. W skład miasta wchodzi pięć okręgów: Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens oraz Staten Island. W dzielnicy Queens znajduje się największe lotnisko w Nowym Jorku JFK, które posiada największą liczbę połączeń międzynarodowych z wszystkich lotnisk w kraju.

Atrakcje, wynajem samochodu Nowy Jork

Podarowana Amerykanom przez Francuzów Statua Wolności z okazji setnej rocznicy deklaracji niepodległości jest symbolem wolnej Ameryki od ponad stu lat. Jeden z największych posągów na świecie (posiada prawie 93 metry wysokości). Posąg jest tak skonstruowany, że możliwe jest wspięcie się aż do korony znajdującej się na szczycie głowy. Jednakże, wąskie schody wiodące do pochodni są zamknięte dla turystów. W roku 1984 Statuę Wolności wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jeden z najstarszych wiszących mostów w Stanach Zjednoczonych, w momencie otwarcia był największym na świecie obiektem tego rodzaju, a do jego konstrukcji którego użyto stalowych lin. Most jest długi na 1834 metry i łączy Manhattan z Brooklynem, a pod nim przepływa rzeka East River. Most Brookliński obecny jest także w kulturze, sztuce i poezji. Wykonanych jest mnóstwo zdjęć mostu, artykuły na jego temat, teksty piosenek. Miał także sporo wystąpień w wielu filmach. Most Brookliński to także wizytówka Nowego Jorku oraz całej Ameryki. Będąc tu z pewnością muszą udać się Państwo także do Central Parku. Jest to oaza zieleni w samym centrum wielkiego miasta. Położony jest na Manhattanie, pomiędzy Aleją Central Park South od strony południowej, a 110 ulicą od strony północnej. Powierzchnia parku wynosi 341 ha. Budowa parku trwała 15 lat, a decyzję o jej rozpoczęciu podjęto w 1853 roku. Założeniem było, aby park stał się miejscem wypoczynku dla nowojorczyków i niewątpliwie cel ten osiągnięto. W roku 1981 odbył się w nim jeden z najsłynniejszych koncertów Central Parku zagrany przez Simon & Garfunkel. Jedną z większych atrakcji Nowego Jorku jest także bez wątpienia Times Square, który nocą wygląda szczególnie spektakularnie. Jest to plac znajdujący się na Manhattanie, dokładnie na skrzyżowaniu Broadwayu i Siódmej alei. Times Square to jedna z ikon Nowego Jorku, słynie z dużej ilości oświetlenia i stanowi także centrum światowego handlu i mody. Ponadto przy placu swoje siedziby ma kilka stacji telewizyjnych. To właśnie na tam, Nowojorczycy świętują przyjście Nowego Roku. Ważnym miejscem dla wszystkich Amerykanów jest „strefa zero” (ang. „ground zero”), czyli miejsce, w którym do 11 września 2001 roku stały wieże World Trade Center. Oprócz tego, w Nowym Jorku znajduje się muzeum pamięci ofiar zamachu na WTC. Jako że Nowy Jork jest miastem drapaczy chmur, warto również wybrać się w okolicę Empire State Building, który przez 40 lat był najwyższym wieżowcem świata, a wyprzedził go właśnie WTC.

Okolice Nowego Jorku wynajętym samochodem

Nowy Jork jest bez wątpienia wspaniałą metropolią, której zwiedzanie nie ma końca, a o nudzie nie ma mowy. Jednakże, wypożyczalnie samochodowe w Nowym Jorku oraz HAPPYCAR chętnie pomogą Państwu wybrać odpowiedni samochód, który sprawi, że podróżowanie po Nowym Jorku i okolicach będą jeszcze przyjemniejsze. Wynajem samochodu w Nowym Jorku świetnie się sprawdzi, jeżeli chcą Państwo zwiedzić okolicę lub większy region na wschodnim wybrzeżu. Odległości między miastami są różne, jednakże grzechem byłoby nie odwiedzenie, któregoś z „pobliskich” miast. Najbliżej znajduje się Filadelfia, która ma historyczne znaczenie dla kraju, gdyż to właśnie tutaj została podpisana Deklaracji Niepodległości i Konstytucja Stanów Zjednoczonych Ameryki. W odległości ok. 300 km od Nowego Jorku znajduje się stolica USA – Waszyngton D.C. Wypożyczenie samochodu w Nowym Jorku sprawdzi się również, jeżeli chcieliby Państwo wybrać się do Bostonu.

Możliwości w Nowym Jorku jest wiele. Wystarczy tylko zapoznać się z naszą ofertą, wybrać odpowiedni samochów w dogodnym terminie i ruszyć w drogę!

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży