Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Maastricht

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 63 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 wrz 2017, 07:52 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Maastricht

Mały samochód

Mały samochód

Od 63 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2017, 07:52 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2017, 07:52 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 88 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2017, 07:52 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2017, 07:52 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 105 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2017, 07:52 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2017, 07:52 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 149 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 sie 2017, 06:22 .

Ta oferta została znaleziona 02 sie 2017, 06:22 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Maastricht

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Maastricht:

4.7 do 5 (65 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Maastricht

Oferujemy Państwu wynajem samochodów w najstarszym mieście Holandii, jakim jest Maastricht. Tu mogą Państwo spędzić wymarzony urlop z rodziną i podróżować niebędąc zależnym od publicznych środków transportu. Sami wybierają Państwo czas i miejsce, a dzięki HAPPYCAR mają Państwo możliwość porównania i dobrania najlepszej oferty.

Rent a car Maastricht

Maastricht to jedno z najstarszych, jak nie najstarsze miasto w Holandii. Niektórzy badacze przypisują tytuł najstarszego miasta, miastu Nijmegen, ze względu, iż było pierwszą osadą w Holandii na rzymskich prawach miejskich. Jednakże to właśnie Maastricht jako osada jest dużo bardziej starsze. Wynajmując samochod za pośrednictwem HAPPYCAR mogą sami Państwo się o tym przekonać.

Informacje ogólne

Maastricht leży w południowej częsci Holandii i jest stolicą prowincji Limburgia. Jest to najdalej wysunięte na południe miasto, przez które przepływa rzeka Moza. To właśnie w Maastricht w 1992 roku podpisano traktat ustanawiający Unię Europejską, który wszedł w życie w listopadzie 1993 roku. Pomimo niewielkiej ilości mieszkańców – miasto liczy 120 tyś. osób, Maastricht jest ważnym ośrodkiem akademickim. Swoje siedziby mają tu m.in. Maastricht University, Maastricht School of Management, a od sierpnia 2009 r. także United World College.

Atrakcje turystyczne Maastricht

Będąc w mieście warto zwiedzić okoliczne fortyfikacje. W Maastricht pozostało bowiem wiele fragmentów murów miejskich m.in. XIII-wieczna najstarsza brama miejska w Holandii (Helpoort), pozostałości XVII i XVIII-wiecznych fortyfikacji (Hoge Fronten i Linie van Du Moulin). Interesującym obiektem jest Casemates czyli sieć podziemnych tuneli. Została zbudowana jako miejsce poświęcone stanowiskom artyleryjskim. Tunele są rozciągniete kilka kilometrów pod fortyfikacjami. Możliwość zwiedzania dostępna jest z przewodnikiem. W okolicy znajdują się także dobrze zachowane bastiony i XIX-wieczna twierdza Fort Willem. Będąc w Maastricht warto także zwrócić uwagę na Markt. Jest to rynek, na którym znajduje się zbudowany w XVII w. przez Pietera Posta ratusz oraz Mosae Forum czyli nowe centrum handlowe projektu Jo Coenena i Bruno Alberta. Dla miłośników motoryzacji centrum oferuje Citroën Miniature Cars czyli największa na świecie wystawa miniaturowych samochodów marki Citroën znajdująca się na parkingu centrum. W Entre Deux, kolejnym centrum handlowym znajduje się najpiękniejsza na świecie księgarnia. Najbardziej znanym placem w Maastricht jest Vrijthof, a na nim znajduje się zbudowany z piaskowca kościół gotycki Świętego Jana Chrzciciela z czerwoną wieżą. Na niewielkim wzgórzu nieopodal miasta znajduje się twierdza Fort Sint-Pieter a wraz z nią ruiny średniowiecznej wieży. Na wzgórzu znajdują się także jaskinie, dostępne dla zwiedzających wraz z przewodnikiem.

W Maastricht znajduje się także dużo parków. Najciekawsze z nich to: Stadspark, położony na zachód od rzeki główny park miejski. Przedłużeniem Stadspark jest Monsigneur Nolenspark. Zobaczyć w nim można pozostałości średniowiecznych murów miejskich. W innym przedłużeniu Stadspark, Aldenhofpark znajduje sie pomnik d'Artagnana. Informację turystyczną można znaleźć w Dinghuis, na skrzyżowaniu Grote Staat z Kleine Staat w XV-wiecznym dawnym ratuszu i sądzie. Ciekawą wycieczką bez wątpienia będzie zwiedzenie Grotten Sint-Pietersberg, jaskinii mającej ok 200 km długości. Najlepiej skorzystać z usług przewodnika, gdyż te jaskinie to istny labirynt, i tylko doświadczony przewodnik opowie nam historie związane z podziemiem Maastricht za czasów I i II wojny światowej.

W Maastricht znajduje sie także kilka muzeów. Bonnefanten Museum czy Natuurhistorisch Museum z geologiczno-przyrodniczą kolekcją, która dotyczy prowincji. Dostępne jest także Spanish Government Museum dotyczące sztuki oraz niewielkie hotelowe muzeum Derlon Hotel Museum. W Maastricht także odbywają się imprezy kulturalne cykliczne i jednorazowe. Za względu iż Maastricht to miasto studenckie, to wiele z tych imprez powiązane jest ze studentami a najważniejsza z nich to Inkom, impreza otwierająca rok akademicki. Jak w każdym innym mieście holenderskim, tak i tu odbywa się 3-dniowy karnawał.

Odkryj Maastricht z wynajętym samochodem

Maastricht oferuje dużo atrakcji, które najlepiej i najwygodniej można zobaczyć podróżując samochodem. Posługując się portalem HAPPYCAR przy wyszukaniu odpowiedniego auta w Maastricht mają Państwo wyszczególnione wszystkie dostępne oferty wynajmu samochodu i mogą Państwo wybrać najlepszą dla siebie ofertę.  Choć Maastricht z Amsterdamem dzielą setki kilometrów, ciekawą propozycją jest wynajem samochodu w Maastricht i przejażdżka do Brukseli w Belgii, czy niemieckiej Kolonii. Dogodna lokalizacja miasta sprawia, że do Maastricht mogą Państwo przylecieć bezpośrednio, lub skorzystać z usług pobliskiego lotniska, np. w Duesseldorfie, gdzie wypożyczalnie samochodowe oferują szeroki zakres usług.