Wypożyczalnia Samochodów Bukareszt

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 4 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 24 sie 2020, 08:50 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Bukareszt

Mały samochód

Mały samochód

Od 4 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 sie 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 24 sie 2020, 08:50 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 10 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 sie 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 24 sie 2020, 08:50 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 21 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 sie 2020, 07:12 .

Ta oferta została znaleziona 26 sie 2020, 07:12 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 123 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 sie 2020, 06:35 .

Ta oferta została znaleziona 17 sie 2020, 06:35 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Bukareszt

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Bukareszt:

4.7 do 5 (215 oceny)

(4.3 do 5)
Szybka i prosta rezerwacja.
Ocena wynajętego samochodu przez Ilona G.- 17 lip 2015, 07:04
(5 do 5)
Wszystko w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil G.- 18 lip 2015, 14:25
(4.1 do 5)
Super urlop :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Sebastian S.- 19 lip 2015, 18:36
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Bukareszt

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Bukareszt

Port lotniczy Otopeni w Bukareszcie to międzynarodowe lotnisko oddalone od centrum miasta o ok 16 km w kierunku północnym. Jest to największe lotnisko w Rumunii, obsługujące rocznie ponad 3 miliony pasażerów. Na terenie lotniska znajdują się liczne autobusy, które dowożą pasażerów do centrum stolicy. Możliwością jest również skorzystanie z kolei lub taksówek. HAPPYCAR i wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Bukareszcie jednakże oferują najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodu. Wynajem samochodu na lotnisku w Bukareszcie zagwarantuje Państwu niezależność względem środków publicznego transportu oraz swobodę zwiedzania.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Bukareszt

Znaleźć tu można zabudowę historyczną, socrealistyczną i nowoczesną, co doskonale odzwierciedla historię miasta. Obecnie miasto przeżywa rozwój ekonomiczny i gospodarczy. Ludność Bukaresztu wynosi około 2 mln. mieszkańców. Bukareszt jest położony na obu brzegach rzeki Dâmbovița, wpadającej do dopływu Dunaju, rzeki Argeș. W mieście znajduje się także kilka jezior. Największe z nich to Floreasca, Colentina i Tei. Bukareszt posiada także Ogrody Cișmigiu. Jest to najstarszy i największy publiczny park w centrum miasta.

Atrakcje Bukaresztu

Bukareszt jest największym miastem w Rumunii i jednocześnie jest jej stolicą. Zabytkami nie odbiega krajom europejskim, a wschodnio – bałkański charakter miasta wyróżnia je na tle innych. Bukareszt jest idealnym miastem do zwiedzania dla turystów, którzy nie lubią zbytniego tłoku. Większość ruchu turystycznego jest skoncentrowana w górach, Siedmiogrodzie, Mołdawii i nad Morzem Czarnym. Wynajęcie samochodu na lotnisku w Bukareszcie to świetny sposób, aby dokładnie poznać Bukareszt i jego okolice. Jedną z przyczyn niewielkiej ilości turystów w mieście mogą być ogromne zniszczenia zabytkowej architektury, doznane podczas trzęsień ziemi, II wojny światowej i za panowania Nicolae Ceaușescu. Mimo tych zniszczeń w Bukareszcie zostało sporo zabytkowych obiektów i liczne muzea. Jednym z takich muzeów jest Curtea Veche. Była to dawna siedziba książąt Wołoszczyzny. Za czasów panowania Włada Palownika wybudowano tu pierwszą rezydencję. Hospodar Radu Piękny przeniósł tu kolejno swoją siedzibę i tym samym stolicę Wołoszczyzny z Târgoviște do Bukaresztu. Później plac został całkowicie przebudowany, po czym stał się centrum miasta. W dawnym Pałacu Królewskim mieści się Narodowe Muzeum Wojskowe. Pałac jest monumentalnym gmachem, znajdującym się na Placu Rewolucji. Wspomniane wcześniej Muzeum Wsi jest największym i najstarszym skansenem rumuńskim i znajduje się w Parku Herăstrău. Warto zobaczyć także główne muzeum prezentujące historię rumuńskiej wojskowości, które znajduje się w Narodowym Muzeum Wojskowym. Największą liczbę obiektów sakralnych stanowią cerkwie prawosławne i grekokatolickie. Można podziwiać także kilka ocalałych synagog i świątyń katolickich. Za czasów rządów komunistycznych znaczna część miejsc kultu religijnego została obudowana nową zabudową i obecnie znajduj znajduje się między blokami mieszkalnymi lub przy ruchliwych ulicach. W Bukareszcie znajdują się dwa, duże parki. Herăstrău, zwany także Parkiem Karola. Został założony w 1936 roku i jest największym parkiem w Bukareszcie. Znajduje się w północnej części miasta a w środku parku mieści się jezioro Herăstrău, które jest częścią łańcucha jezior rzeki Colentina. Park jest podzielony na dwie części, zamkniętą i otwartą. Część zamknięta to Muzeum Wsi i dostępna za opłatą. Park powstał na osuszonych wcześniej bagnach. Inny, z dużych parków znajdujących się w Bukareszcie to ogród botaniczny, który należy do największych na świecie i występują w nim liczne gatunki roślin, w tym wiele egzotycznych. Położenie Bukaresztu na siedmiu wzgórzach nawiązuje do rzymskiej tradycji.

Wycieczka po Bukareszcie i okolicach wynajętym samochodem

Wynajem samochodu na lotnisku w Bukareszcie jest idealną opcją na podróż po stolicy Rumunii. Mając do dyspozycji wynajęty wcześniej samochód są Państwo niezależni i sami decydują o czasie i celu podróży. Z Bukaresztu ,mogą wyruszyć Państwo na południe, my proponujemy wizytę w Bułgarii. Mogą Państwo udać się do Warny, miasta portowego, z dostępem do Morza Czarnego, lub pojechać wgłąb Bułgarii, aby zwiedzić stolicę, czyli Sofię. Możliwości jest bardzo dużo, wynajęcie samochodu na lotnisku w Bukareszcie zagwarantuje Państwu przyjemność z podróży, bezpieczeństwo i komfort. Już dziś zapoznajcie się Państwo z ofertą HAPPYCAR na wynajem samochodu w Rumunii! HAPPYCAR pomoże dobrać najlepszą ofertę. Zarówno duże rodzinne samochody, terenowe jeepy i sportowe auta pozostają do Państwa dyspozycji. Warto już dzisiaj zadbać o szczegóły podróży i zarezerwować samochód dzięki HAPPYCAR, następnie spakować walizki i ruszyć w niezwykłą podróż na odkrycie Bukaresztu!