Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Lotnisko Bukareszt

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 7 zł za dzień
Klasa średnia

Tani przykład cenowy Klasa średnia

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 18 lut 2019, 03:06 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Bukareszt

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 7 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 lut 2019, 03:06 .

Ta oferta została znaleziona 18 lut 2019, 03:06 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 10 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 10:19 .

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 10:19 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 19 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 10:19 .

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 10:19 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 87 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 09:09 .

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 09:09 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Bukareszt

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Bukareszt:

4.4 do 5 (215 oceny)

(4.3 do 5)
Szybka i prosta rezerwacja.
Ocena wynajętego samochodu przez Ilona G.- 17 lip 2015, 07:04
(5 do 5)
Wszystko w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil G.- 18 lip 2015, 14:25
(4.1 do 5)
Super urlop :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Sebastian S.- 19 lip 2015, 18:36
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Bukareszt

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Bukareszt

Port lotniczy Otopeni w Bukareszcie to międzynarodowe lotnisko oddalone od centrum miasta o ok 16 km w kierunku północnym. Jest to największe lotnisko w Rumunii, obsługujące rocznie ponad 3 miliony pasażerów. Na terenie lotniska znajdują się liczne autobusy, które dowożą pasażerów do centrum stolicy. Możliwością jest również skorzystanie z kolei lub taksówek. HAPPYCAR i wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Bukareszcie jednakże oferują najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodu. Wynajem samochodu na lotnisku w Bukareszcie zagwarantuje Państwu niezależność względem środków publicznego transportu oraz swobodę zwiedzania.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Bukareszt

Znaleźć tu można zabudowę historyczną, socrealistyczną i nowoczesną, co doskonale odzwierciedla historię miasta. Obecnie miasto przeżywa rozwój ekonomiczny i gospodarczy. Ludność Bukaresztu wynosi około 2 mln. mieszkańców. Bukareszt jest położony na obu brzegach rzeki Dâmbovița, wpadającej do dopływu Dunaju, rzeki Argeș. W mieście znajduje się także kilka jezior. Największe z nich to Floreasca, Colentina i Tei. Bukareszt posiada także Ogrody Cișmigiu. Jest to najstarszy i największy publiczny park w centrum miasta.

Atrakcje Bukaresztu

Bukareszt jest największym miastem w Rumunii i jednocześnie jest jej stolicą. Zabytkami nie odbiega krajom europejskim, a wschodnio – bałkański charakter miasta wyróżnia je na tle innych. Bukareszt jest idealnym miastem do zwiedzania dla turystów, którzy nie lubią zbytniego tłoku. Większość ruchu turystycznego jest skoncentrowana w górach, Siedmiogrodzie, Mołdawii i nad Morzem Czarnym. Wynajęcie samochodu na lotnisku w Bukareszcie to świetny sposób, aby dokładnie poznać Bukareszt i jego okolice. Jedną z przyczyn niewielkiej ilości turystów w mieście mogą być ogromne zniszczenia zabytkowej architektury, doznane podczas trzęsień ziemi, II wojny światowej i za panowania Nicolae Ceaușescu. Mimo tych zniszczeń w Bukareszcie zostało sporo zabytkowych obiektów i liczne muzea. Jednym z takich muzeów jest Curtea Veche. Była to dawna siedziba książąt Wołoszczyzny. Za czasów panowania Włada Palownika wybudowano tu pierwszą rezydencję. Hospodar Radu Piękny przeniósł tu kolejno swoją siedzibę i tym samym stolicę Wołoszczyzny z Târgoviște do Bukaresztu. Później plac został całkowicie przebudowany, po czym stał się centrum miasta. W dawnym Pałacu Królewskim mieści się Narodowe Muzeum Wojskowe. Pałac jest monumentalnym gmachem, znajdującym się na Placu Rewolucji. Wspomniane wcześniej Muzeum Wsi jest największym i najstarszym skansenem rumuńskim i znajduje się w Parku Herăstrău. Warto zobaczyć także główne muzeum prezentujące historię rumuńskiej wojskowości, które znajduje się w Narodowym Muzeum Wojskowym. Największą liczbę obiektów sakralnych stanowią cerkwie prawosławne i grekokatolickie. Można podziwiać także kilka ocalałych synagog i świątyń katolickich. Za czasów rządów komunistycznych znaczna część miejsc kultu religijnego została obudowana nową zabudową i obecnie znajduj znajduje się między blokami mieszkalnymi lub przy ruchliwych ulicach. W Bukareszcie znajdują się dwa, duże parki. Herăstrău, zwany także Parkiem Karola. Został założony w 1936 roku i jest największym parkiem w Bukareszcie. Znajduje się w północnej części miasta a w środku parku mieści się jezioro Herăstrău, które jest częścią łańcucha jezior rzeki Colentina. Park jest podzielony na dwie części, zamkniętą i otwartą. Część zamknięta to Muzeum Wsi i dostępna za opłatą. Park powstał na osuszonych wcześniej bagnach. Inny, z dużych parków znajdujących się w Bukareszcie to ogród botaniczny, który należy do największych na świecie i występują w nim liczne gatunki roślin, w tym wiele egzotycznych. Położenie Bukaresztu na siedmiu wzgórzach nawiązuje do rzymskiej tradycji.

Wycieczka po Bukareszcie i okolicach wynajętym samochodem

Wynajem samochodu na lotnisku w Bukareszcie jest idealną opcją na podróż po stolicy Rumunii. Mając do dyspozycji wynajęty wcześniej samochód są Państwo niezależni i sami decydują o czasie i celu podróży. Z Bukaresztu ,mogą wyruszyć Państwo na południe, my proponujemy wizytę w Bułgarii. Mogą Państwo udać się do Warny, miasta portowego, z dostępem do Morza Czarnego, lub pojechać wgłąb Bułgarii, aby zwiedzić stolicę, czyli Sofię. Możliwości jest bardzo dużo, wynajęcie samochodu na lotnisku w Bukareszcie zagwarantuje Państwu przyjemność z podróży, bezpieczeństwo i komfort. Już dziś zapoznajcie się Państwo z ofertą HAPPYCAR na wynajem samochodu w Rumunii! HAPPYCAR pomoże dobrać najlepszą ofertę. Zarówno duże rodzinne samochody, terenowe jeepy i sportowe auta pozostają do Państwa dyspozycji. Warto już dzisiaj zadbać o szczegóły podróży i zarezerwować samochód dzięki HAPPYCAR, następnie spakować walizki i ruszyć w niezwykłą podróż na odkrycie Bukaresztu!