Wypożyczalnia Samochodów Tunis

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 81 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 12 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 22 sie 2020, 11:26 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Tunis

Mały samochód

Mały samochód

Od 81 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2020, 11:26 .

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2020, 11:26 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 98 zł za dzień
przy 12 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2020, 11:26 .

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2020, 11:26 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 116 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 sie 2020, 06:35 .

Ta oferta została znaleziona 14 sie 2020, 06:35 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Tunis

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Tunis:

4.3 do 5 (194 oceny)

(4.1 do 5)
Odbiór i zwrot był bez zbednych formalności.
Ocena wynajętego samochodu przez Ewelina K.- 23 lip 2015, 00:38
(4.7 do 5)
Oferta samochodów naprawdę mi się spodobała.
Ocena wynajętego samochodu przez Nikodem K.- 22 lip 2015, 16:46
(4.5 do 5)
Moja wycieczka się udała, dzięki happycar!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Malwina D.- 22 lip 2015, 23:24
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Tunis

Tanie wynajęcie samochodu Tunis

Pustynia, śródziemnomorskie wybrzeże, luksusowe hotele i ciekawa kultura. To wszystko i wiele więcej zapewni Państwu urlop w Tunezji. Odwiedzając to państwo warto zobaczyć także jego stolicę, Tunis. Znajduje się tu wiele wypożyczalni samochodowych, które oferują pojazdy idealne to komfortowej i sprawnej podróży po najciekawszych atrakcjach Tunisu i jego okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyszukiwarki HAPPYCAR, aby już dziś zacząć planować idealny urlop.

Informacje, wynajem samochodu Tunis

Jak wspomniano Tunis, to stolica stosunkowo niewielkiego, północno – afrykańskiego państwa Tunezja. Miasto zamieszkane jest przez około 640 tysięcy ludzi. Jego początki sięgają starożytności. W tym okresie powstała bowiem w jego miejscu fenicka osada handlowa Tunes. W XII wieku stał się stolicą kraju, a także posiadał niechlubny status centrum piractwa na Morzu Śródziemnym. Obecnie jest jednym z największych ośrodków turystycznych Tunezji, głównie za sprawą bliskiego dostępu do wspomnianego wcześniej wybrzeża basenu Morza Śródziemnego.

Atrakcje, wynajem samochodu Tunis

Jednym z najważniejszych miejsc w Tunisie jest jego medyna, czyli centrum każdego arabskiego miasta. Widnieje ona na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO już od ponad 30 lat. Zobaczyć mogą tam Państwo zabytki pochodzące z różnych okresów, jednak najstarszy z nich to tzw. meczet Oliwny powstały już w VIII wieku naszej ery. W medynie znajduje się także meczet Al-Kasr, Sidi Jusuf, a także wiele tradycyjnych arabskich straganów. Bardzo ciekawym obiektem Tunisu jest zespół pałacowy Bardo, w którym to znajduje się także siedziba Muzeum Narodowego. Muzeum zawiera w swoich eksponatach między innymi kolekcję rzymskich mozaik. W Tunisie znajduje się także wiele innych zabytkowych pałaców, na przykład Dar el-Bej, Dar el-Monastiri, Dar Husajn, czy najstarszy Dar Othman. W mieście zobaczyć możemy także tunezyjską odpowiedź na słynnego Big Bena. Posiadając wynajęty za pomocą HAPPYCAR samochód mają Państwo możliwość sprawnego odwiedzenia każdego z tych obiektów, a także wyjazdu poza miasto. Warto sprawdzić oferty wypożyczalni samochodowych w Tunisie już dziś.

Okolice Tunisu wynajętym samochodem

Posiadając wynajęty w Tunisie samochód grzechem byłoby nie wyjechać poza miasto! Po zwiedzeniu stolicy warto nieco wypocząć na jednej z plaż Morza Śródziemnego. Jednym z najpopularniejszych tunezyjskich kurortów jest Mahdia Beach. Poza rozciągłymi plażami, ciepłą, czystą wodą znajdziemy tu także wiele luksusowych i tych bardziej przystępnych hoteli. Znajdują się tu także regionalne, jak i międzynarodowe restauracje, sklepy z pamiątkami oraz punkty informacji turystycznej. Rodzinom z dziećmi polecamy odwiedzenie niesamowitych aquaparków. Odpoczywając w tej okolicy i posiadając wynajęty samochód mają Państwo możliwość odwiedzenia trzeciego pod względem wielkości amfiteatru na świecie. W miejscowości Al-Dżamm znajduje się ogromny obiekt zbudowany w latach 230-238 naszej ery. Podobnie jak medyna w Tunisie znajduje się on na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO od 1979 roku. Inna z tunezyjskich atrakcji, sięgająca wiekiem czasów starożytnych to Jaskinie Chenini. Miejsce to stanowiło siedzibę historycznego Miasta Berberów, a w czasach współczesnych było inspiracją dla scenografów „Gwiezdnych Wojen”. Miasto składa się z wielu wykutych w skale domków, korytarzy i podwórek. Obiekt znajduje się około 400 km od Tunisu więc jeśli nie chcą Państwo przepłacać za udział w zorganizowanych wycieczkach polecamy udać się tam wynajętym samochodem. Będąc na urlopie, w kraju położonym w obrębie największej pustyni świata, czyli Sahary trzeba koniecznie zobaczyć jak wygląda choć fragment tej piaszczystej struktury. Wybierając się późnym wieczorem lub nawet spędzając noc poza miastem, na pustyni będą mieli Państwo także możliwość zobaczenia nocnego nieba w całkiem innym wymiarze. Z dala od miejskiego zgiełku i świateł gwiezdne konstelacje prezentują się o wiele wyraźniej, zapewniając wrażenia, których nie zapomną Państwo do końca życia. Jeśli mowa o pustyniach, muszą tu znajdować się także bajeczne oazy! Otoczonych palmami jezior w Tunezji nie brakuje i posiadając wynajęty w Tunisie samochód mogą się Państwo wybrać do co najmniej jednego z nich.

Jak widać atrakcji w Tunisie jak i w całym państwie nie brakuje i na pewno wybierzecie tu Państwo coś dla siebie. Wakacje i podróż z pewnością będą bardziej udane jeśli zdecydują się Państwo na wynajem samochodu w Tunisie. Zespół HAPPYCAR zaprasza do rezerwacji już dziś.