Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Paris Charles-de-Gaulle Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 65 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 09 gru 2017, 10:53 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Paris Charles-de-Gaulle Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 65 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 gru 2017, 10:53 .

Ta oferta została znaleziona 09 gru 2017, 10:53 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 78 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 gru 2017, 10:53 .

Ta oferta została znaleziona 09 gru 2017, 10:53 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 102 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 gru 2017, 10:53 .

Ta oferta została znaleziona 09 gru 2017, 10:53 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 168 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2017, 12:13 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2017, 12:13 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Paris Charles-de-Gaulle Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Paris Charles-de-Gaulle Airport:

4.7 do 5 (64 oceny)

(5 do 5)
Bezproblemowa obsługa, niska cena, dograne warunki rezerwacji z wypożyczalnią. Pomimo drobnych zmian umowa z HAPPYCAR okazała się ważniejsza od warunków wypożyczalni. Duży plus.
Ocena wynajętego samochodu przez Krystian J.- 05 gru 2017, 16:27
(5 do 5)
Happy car pozwolilo mi nawet w ostatbiej chwili zarezerwowac latwo samochod. Bylo to latwe, szybkie i tanie.
Ocena wynajętego samochodu przez Anna H.- 28 lis 2017, 14:01
(5 do 5)
Auto o swych wymiarach zdało egzamin do parkowania i sprawnego poruszania się w wąskich uliczkach Katani gdzie nigdy nie miałem jeździć w takich warunkach .
Ocena wynajętego samochodu przez Leonard S.- 23 lis 2017, 19:41

Wypożyczalnia samochodów Paris Charles-de-Gaulle Airport

Informacje ogólne

Port lotniczy Charles de Gaulle to największe międzynarodowe lotnisko we Francji, położone w północno-wschodniej aglomeracji paryskiej, w miejscowości Roissy-en-France, oddalonej o 25km od Paryża. Pod względem liczby pasażerów jest to drugie lotnisko w Europie, obsługujące około 60 milionów pasażerów rocznie. Lotnisko składa się z trzech rozbudowanych terminali, na których znajdziemy biura podróży, banki, lokale gastronomiczne, pokoje dla rodziców z dziećmi oraz wypożyczalnie samochodowe.  

Parking i Transport

Na terenie portu lotniczego Charles de Gaulle’a działa kilka parkingów, każdy z nich jest przystosowany do osób niepełnosprawnych. W zależności od potrzeb, znajdziemy parkingi przeznaczone na krótki czas parkowania (np.pierwszych 10 minut jest darmowe), jak i parkingi długoterminowe.
Jest kilka sposobów wydostania się z lotniska i przejazd do Paryża. Do dyspozycji pasażerów są linie autobusowe, prywatne busy, sieć regionalnej kolei czy tramwaje, jednakże wybierając jedną z tych opcji trzeba dostosować się do rozkładu jazdy i nierzadko braku miejsc siedzących, z powodu dużej ilości pasażerów. Aby uniknąć zatłoczonych autobusów i oczekiwania na pociąg, sugerujemy rozpocząć swoją podróż z lotniska do Paryża samochodem, wynajętym wcześniej w HAPPYCAR.  Podróż wypożyczonym samochodem będzie z całą pewnością krótsza, przyjemniejsza i bardziej ekonomiczna.

Paryż jest nie tylko stolicą Francji, ale i stolicą mody, kultury i sztuki. Miasto miłości. Wypożyczając samochód w Paryżu będą mogli Państwo zwiedzić najważniejsze punkty na mapie w mieście jak i w okolicach. Wynajęcie samochodu daje również możliwość zwiedzenia tych mniej oczywistych dla turystów miejsc. Wtopią się Państwo w tłum i chociaż przez chwilę poczują się jak Paryżanie.

Warto zobaczyć

Niekwestionowanym i najbardziej rozpoznawalnym symbolem Paryża jest wieża Eiffla. Wybudowana w 1889 roku na paryską Wystawę Światową miała być upamiętnieniem setnej rocznicy rewolucji francuskiej. Planowo miała być rozebrana po 20 latach, ale jej konstruktor Gustaw Eiffel nie chciał do tego dopuścić i założył na wieży laboratorium meteorologiczne i aerodynamiczne. Jednak dopiero po zamontowaniu telegrafu bez drutu na szczycie odstąpiono od demontażu wieży. Od tamtego czasu wieżę odwiedzilo już ponad 200 mln ludzi. Będąc w Paryżu warto także zobaczyć Luwr, który obecnie jest muzeum sztuki, jednym z największych na świecie ale dawniej był pałacem królewskim. W muzeum zgromadzonych jest ponad 380 tysięcy dzieł sztuki, z czego wystawionych jest około 35 tysięcy. Wśród wielu arcydzieł znaleźć można Nike z Samotraki, Wenus z Milo czy nawet Kodeks Hammurabiego, który wszyscy tak chętnie poszukują. Łuk triumfalny znajduje się na Placu Charles de Gaulle’a i stanowi zakończenie zachodniej części Pól Elizejskich. Łuk zbudowano, aby uczcić osoby poległe w wojnach w czasie rewolucji francuskiej oraz wojnach napoleońskich. Monument wybudowany został na zlecenie Napoleona. Ponadto, u podstaw łuku znajduje się pomnik nieznanego żołnierza, który upamiętnia wszystkie nieznane ofiary I wojny światowej.

Okolice Paryża

Posiadając samochód wyłącznie do swojej dyspozycji jest ogromnym plusem, jeśli oprócz samego serca Francji, czyli Paryża, chcą zwiedzić Państwo urokliwe zakątki okolic miasta. Jednym z takich miejsc jest niezaprzeczalnie Pałac w Wersalu, dawna posiadłość francuskich królów. Stanowi najznakomitszy przykład budowli baroku klasycznego, a dawniej był inspiracją dla architektów i artystów.
Dla osób podróżujących wspólnie z dziećmi, szczególnie opłaca się wycieczka do Disneylandu. Położony około 40 kilometrów od samego centrum Paryża, co roku przyciąga całe rodziny w celu odkrycia bajkowego świata oraz spędzenia niesamowitej przygody. Na miejscu dostępnych jest mnóstwo atrakcji a także rozbudowana baza hotelowo-gastronomiczna. Miłośnikom sportu proponujemy udać się do Saint Denis, aby zwiedzić wielofunkcyjny stadion Stade de France. Stadion i jego zakamarki są otwarte dla turystów. Po wycieczce po sportowym świecie warto podjechać do Bazyliki Saint Denis. W tej gotyckiej bazylice pochowani są niemalże wszyscy francuscy królowie i ich insygnia. Z bazyliką łączy się mroczna, ale i ciekawa historia zza czasów Rewolucji Francuskiej, kiedy to lud francuski się zbuntował i zbeszcześcił królewskie sarkofagi. Na sam koniec, szczególnym miejscem dla Polaków może być mała, niepozorna miejscowość Montmorency, która była schronieniem dla wielu Polaków po Powstaniu Listopadowym, przez pewien czas swój grób miał tam Adam Mickiewicz, a także książę Adam Czartoryski.
Wynajęcie samochodu już na lotnisku w Paryżu daje nieskończoną ilość możliwości i swobodę w podróżowaniu po całej aglomeracji paryskiej, jak i po Francji. Podróżując po północy Francji, warto rozważyć przejażdżkę do Strasburga - miasta jakże francuskiego, położonego na granicy niemieckiej.

Już dzisiaj mogą zapoznać się Państwo z warunkami wynajmu samochodu u lokalnych usługodawców i porównać dostępne oferty na portalu HAPPYCAR.