Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Lotnisko London Stansted

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 9 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 09 lut 2019, 11:45 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko London Stansted

Mały samochód

Mały samochód

Od 9 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 lut 2019, 11:45 .

Ta oferta została znaleziona 09 lut 2019, 11:45 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 10 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 lut 2019, 11:45 .

Ta oferta została znaleziona 09 lut 2019, 11:45 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 17 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 lut 2019, 11:45 .

Ta oferta została znaleziona 09 lut 2019, 11:45 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 37 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 lut 2019, 11:45 .

Ta oferta została znaleziona 09 lut 2019, 11:45 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko London Stansted

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko London Stansted:

5 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Za drugim razem wszystko też było ok.
Ocena wynajętego samochodu przez Katarzyna C.- 21 lip 2015, 13:41
(4 do 5)
Mają dobre oferty zarówno na rodzinne wycieczki jak i służbową podróż.
Ocena wynajętego samochodu przez Bartosz E.- 21 lip 2015, 17:48
(4.1 do 5)
Jestem zadowolony z oferty, dziękuję!
Ocena wynajętego samochodu przez Nikodem R.- 21 lip 2015, 22:11
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko London Stansted

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Londyn Stansed

Londyn to jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecie - co roku odwiedza je kilkanaście milionów osób. Jest również potężną metropolią, zajmującą powierzchnię 1572 kilometrów kwadratowych. Ze względu na olbrzymie niekiedy odległości warto zwiedzać stolicę Anglii samochodem. Wypożyczalnia samochodów w Londynie na lotnisku Stansted umożliwia wygodne i szybkie przemieszczanie się w dowolne miejsca tego miasta.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Londyn Stansed

Londyn jest trzecim co do wielkości miastem Europy, w granicach którego mieszka na stałe 8,5 miliona osób, a na obszarze aglomeracji ponad 13 milionów. O znajdujących się tu zabytkach słyszał nie raz każdy miłośnik podróży, a wiele stało się wręcz symbolami cywilizacji europejskiej - Big Ben, Tower Bridge, Opactwo Westminsterskie wraz z Pałacem, Hyde Park, Pałac Buckingham czy British Muzeum to miejsca, w których decydowano nieraz o losach świata. Jest jednak również wiele innych, ciekawych lokacji rozsianych po wszystkich dzielnicach miasta, a bezproblemowe ich odwiedzenie umożliwi wypożyczenie samochodu w Londynie na lotnisku Stansted. Dlaczego akurat tam? Otóż na Stansted lądują linie tanich linii, używane najczęściej przez europejskich podróżników, w tym także pasażerów przybywających do Londynu z Polski. Inne popularne lotnisko to Luton, a największe to Heathrow.

Zwiedzanie wypożyczonym samochodem Londynu

Choć Londyn może poszczycić się dobrze opracowanym system komunikacji miejskiej - autobusy, kolej i najstarsze na świecie metro - to jednak poruszanie się własnym pojazdem daje wolność i swobodę zarówno w wyborze trasy, jak też sprawia, że człowiek nie jest zależny od rozkładu jazdy. Główne, "klasyczne" atrakcje Londynu znajdują się w jego centrum. Warta odwiedzenia jest wieża Tower of London, w której przechowywane są klejnoty koronne monarchii. Tu warto dodać, że nieopodal, w Martin Tower, działa wystawa poświęcona ewolucji królewskich koron w Wielkiej Brytanii. Bardziej rozrywkowy charakter ma London Eye, czyli potężny diabelski młyn o wysokości całkowitej ponad 135 metrów. Jego pełny obrót trwa 35 minut, co pozwala na podziwianie panoramy miast z perspektywy "lotu ptaka".

Jeżeli podróżnik chce udać się do oddalonych od śródmieścia rejonów, za pomocą publicznego transportu może zająć mu to nieco czasu. Dlatego właśnie wypożyczalnia samochodów w Londynie na lotnisku Stansted pozwoli poruszać się swobodnie po całym mieście, jak również i poza nim. Powstaje zatem pytanie - od kogo najlepiej pożyczyć wóz? Na wymienionym lotnisku działa pięć wypożyczalni, mających samochody w zróżnicowanych cenach. Warto użyć porównywarki cenowej jeszcze przed udaniem się na miejsce, aby sprawdzić, u kogo wypożyczenie wyjdzie to najbardziej ekonomicznie. W Londynie na lotnisku Stansted wynajem samochodu organizują takie firmy jak: Argus, HolidayAutos oraz EasyAuto. Jeśli chodzi o ich modele, dostępne są różnorakie pojazdy - Fiat 500, Peugeot 107, Hyundai 120 czy Volkswagen Polo. Każdy oferowany samochód posiada klimatyzację oraz ubezpieczenie. Można zatem bez problemu wybrać markę, którą się lubi i do której ma zaufanie.

Wycieczka po Londynie i okolicach wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Londynie na lotnisku Stansted daje oczywiście możliwość nie tylko swobodnego zwiedzania samej stolicy Anglii, ale również i okolic poza nią. Ponieważ samo miasto ma kilkadziesiąt kilometrów szerokości, więc podróżowanie komunikacją publiczną na takie odległości jest mało komfortowe i nieco skomplikowane ze względu na konieczność przesiadek. A gdzie warto się wybrać? Tu wymienić można wybudowane w średniowieczu miasto Canterbury, gdzie znajduje słynna katedra, miasta uniwersyteckiego Cambridge, obejrzeć urocze krajobrazy wokół Winchesteru czy też białe klify Dover. To tylko wierzchołek góry lodowej - cała Anglia posiada setki miejsc wartych odwiedzenia, co umożliwi dysponowanie własnym samochodem na czas pobytu. W Londynie na lotnisku Stansted wynajem samochodu nie jest skomplikowaną operacją i zajmuje dosłownie kilka minut. Potem można w pełni cieszyć się urokami kraju,do którego wyemigrowały tysiące naszych rodaków, a język polski jest jednym z najczęściej słyszanych - obok angielskiego.