Wypożyczalnia Samochodów Londyn Stansted

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 89 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 22 wrz 2020, 11:45 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko London Stansted

Mały samochód

Mały samochód

Od 89 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 11:45 .

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 11:45 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 103 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 11:45 .

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 11:45 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 116 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 11:45 .

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 11:45 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko London Stansted

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko London Stansted:

4.5 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Za drugim razem wszystko też było ok.
Ocena wynajętego samochodu przez Katarzyna C.- 21 lip 2015, 13:41
(4 do 5)
Mają dobre oferty zarówno na rodzinne wycieczki jak i służbową podróż.
Ocena wynajętego samochodu przez Bartosz E.- 21 lip 2015, 17:48
(4.1 do 5)
Jestem zadowolony z oferty, dziękuję!
Ocena wynajętego samochodu przez Nikodem R.- 21 lip 2015, 22:11
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Londyn Stansted

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Londyn Stansed

Londyn to jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecie - co roku odwiedza je kilkanaście milionów osób. Jest również potężną metropolią, zajmującą powierzchnię 1572 kilometrów kwadratowych. Ze względu na olbrzymie niekiedy odległości warto zwiedzać stolicę Anglii samochodem. Wypożyczalnia samochodów w Londynie na lotnisku Stansted umożliwia wygodne i szybkie przemieszczanie się w dowolne miejsca tego miasta.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Londyn Stansed

Londyn jest trzecim co do wielkości miastem Europy, w granicach którego mieszka na stałe 8,5 miliona osób, a na obszarze aglomeracji ponad 13 milionów. O znajdujących się tu zabytkach słyszał nie raz każdy miłośnik podróży, a wiele stało się wręcz symbolami cywilizacji europejskiej - Big Ben, Tower Bridge, Opactwo Westminsterskie wraz z Pałacem, Hyde Park, Pałac Buckingham czy British Muzeum to miejsca, w których decydowano nieraz o losach świata. Jest jednak również wiele innych, ciekawych lokacji rozsianych po wszystkich dzielnicach miasta, a bezproblemowe ich odwiedzenie umożliwi wypożyczenie samochodu w Londynie na lotnisku Stansted. Dlaczego akurat tam? Otóż na Stansted lądują linie tanich linii, używane najczęściej przez europejskich podróżników, w tym także pasażerów przybywających do Londynu z Polski. Inne popularne lotnisko to Luton, a największe to Heathrow.

Zwiedzanie wypożyczonym samochodem Londynu

Choć Londyn może poszczycić się dobrze opracowanym system komunikacji miejskiej - autobusy, kolej i najstarsze na świecie metro - to jednak poruszanie się własnym pojazdem daje wolność i swobodę zarówno w wyborze trasy, jak też sprawia, że człowiek nie jest zależny od rozkładu jazdy. Główne, "klasyczne" atrakcje Londynu znajdują się w jego centrum. Warta odwiedzenia jest wieża Tower of London, w której przechowywane są klejnoty koronne monarchii. Tu warto dodać, że nieopodal, w Martin Tower, działa wystawa poświęcona ewolucji królewskich koron w Wielkiej Brytanii. Bardziej rozrywkowy charakter ma London Eye, czyli potężny diabelski młyn o wysokości całkowitej ponad 135 metrów. Jego pełny obrót trwa 35 minut, co pozwala na podziwianie panoramy miast z perspektywy "lotu ptaka".

Jeżeli podróżnik chce udać się do oddalonych od śródmieścia rejonów, za pomocą publicznego transportu może zająć mu to nieco czasu. Dlatego właśnie wypożyczalnia samochodów w Londynie na lotnisku Stansted pozwoli poruszać się swobodnie po całym mieście, jak również i poza nim. Powstaje zatem pytanie - od kogo najlepiej pożyczyć wóz? Na wymienionym lotnisku działa pięć wypożyczalni, mających samochody w zróżnicowanych cenach. Warto użyć porównywarki cenowej jeszcze przed udaniem się na miejsce, aby sprawdzić, u kogo wypożyczenie wyjdzie to najbardziej ekonomicznie. W Londynie na lotnisku Stansted wynajem samochodu organizują takie firmy jak: Argus, HolidayAutos oraz EasyAuto. Jeśli chodzi o ich modele, dostępne są różnorakie pojazdy - Fiat 500, Peugeot 107, Hyundai 120 czy Volkswagen Polo. Każdy oferowany samochód posiada klimatyzację oraz ubezpieczenie. Można zatem bez problemu wybrać markę, którą się lubi i do której ma zaufanie.

Wycieczka po Londynie i okolicach wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Londynie na lotnisku Stansted daje oczywiście możliwość nie tylko swobodnego zwiedzania samej stolicy Anglii, ale również i okolic poza nią. Ponieważ samo miasto ma kilkadziesiąt kilometrów szerokości, więc podróżowanie komunikacją publiczną na takie odległości jest mało komfortowe i nieco skomplikowane ze względu na konieczność przesiadek. A gdzie warto się wybrać? Tu wymienić można wybudowane w średniowieczu miasto Canterbury, gdzie znajduje słynna katedra, miasta uniwersyteckiego Cambridge, obejrzeć urocze krajobrazy wokół Winchesteru czy też białe klify Dover. To tylko wierzchołek góry lodowej - cała Anglia posiada setki miejsc wartych odwiedzenia, co umożliwi dysponowanie własnym samochodem na czas pobytu. W Londynie na lotnisku Stansted wynajem samochodu nie jest skomplikowaną operacją i zajmuje dosłownie kilka minut. Potem można w pełni cieszyć się urokami kraju,do którego wyemigrowały tysiące naszych rodaków, a język polski jest jednym z najczęściej słyszanych - obok angielskiego.