Wypożyczalnia Samochodów Madryt Barajas

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 5 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 17 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 17 wrz 2020, 08:32 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Madryt

Mały samochód

Mały samochód

Od 5 zł za dzień
przy 17 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 wrz 2020, 08:32 .

Ta oferta została znaleziona 17 wrz 2020, 08:32 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 7 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 05:16 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 05:16 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 17 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 05:16 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 05:16 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 46 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 05:16 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 05:16 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Madryt

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Madryt:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4 do 5)
Chciałem zarezerwować samochód na wyjazd ze znajomymi, ale mam 20 lat, więc nie wiedziałem jak to z tymi kosztami i warunkami jest no i zadzwoniłem na inforlinię i mi wszystko dokładnie wyjaśnili.
Ocena wynajętego samochodu przez Sylwek G.- 21 lip 2015, 04:13
(4.5 do 5)
Z czystym sumieniem moge polecić każdemu, samochod był podstawiony pod wskazany adres, miła obsługa.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil K.- 21 lip 2015, 17:02
(4.7 do 5)
Super wyszukiwarka, wypożyczalnia którą znalazłam przez nią rzetelna, wypłacili kaucję, także bez obaw.
Ocena wynajętego samochodu przez Iza G.- 21 lip 2015, 22:20
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Madryt Barajas

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Madryt

Port lotniczy Adolfo Suárez Madryt-Barajas jest największym lotniskiem w Madrycie i w całej Hiszpanii. Znajduje się 13 km na północny wschód od centrum Madrytu. To międzynarodowe lotnisko składa się z 4 terminali, na których pasażerowie znajdą liczne wypożyczalnie samochodów, place zabaw dla dzieci, pocztę, VIP roomy, strefy wolnego dostępu do internetu, a także kaplicę dla katolików czy meczet. Lotnisko jest przystosowane do obsługi 70 milionów pasażerów rocznie, a terminal 4 jest jednym z największych terminali na świecie. Co ciekawe, lotnisko w Madrycie jest tak duże, że jednocześnie plasuje się na pierwszym miejscu pracodawców w całym regionie.

Wielu podróżnych staje przed zadaniem dostania się z lotniska do centrum Madrytu. My mamy świetne rozwiązanie! Z HAPPYCAR wynajmą Państwo samochód w dogodnym terminie, a my zrobimy wszystko, aby samochód spełniał Państwa wymagania. Wynajęty samochód będzie świetną alternatywą dla zatłoczonych przez turystów autobusów i pociągów. Będą Państwo niezależni, a zaplanowane wycieczki obędą się bez limitów czasowych.

Atrakcje, wynajem samochodu lotnisko Madryt

Madryt to stolica Hiszpanii zamieszkana przez ponad 3 mln. ludzi. Miasto jest siedzibą wielu ważnych instytucji, agencji, ministerstw, różnych przedstawicielstw międzynarodowych oraz oficjalną siedzibą króla Hiszpanii. Madryt jest także jednym z najbogatszych miast Europy i ważnym ośrodkiem kulturalnym, w którym swoje siedziby posiada wiele prestiżowych instytucji. Warto więc zacząć zwiedzanie słonecznej Hiszpanii od jej samego serca – stolicy. Będąc już w Madrycie należy sprytnie zaplanować plan zwiedzania, ponieważ miasto ma wiele do zaoferowania. Ważnym punktem na mapie miasta jest Brama Słońca, czyli plac otoczony jest kremowymi domami z XVIII w. W centrum placu znajduje się statua brązowego niedźwiedzia, który wspina się na drzewo aby zjeść truskawki. Posąg jest nawiązaniem do herbu Madrytu a zarazem ulubionym miejscem randek. Tutaj znajduje się także hiszpański punkt zero od którego mierzone są wszystkie odległości. Warto udać się na wycieczkę do pięknej katedry La Almudena, która została wybudowana na 500-lecie odkrycia Ameryki. Ciekawostką jest, iż jest to pierwsza katedra poświęcona przez Jana Pawła II. La Almudena jako ważny punkt kultu religijnego może okazać się odpowiednim miejscem do refleksji i ucieczki od zgiełku miasta. Miłośnikom sztuki gorąco polecamy wizytę w Muzeum Prado, w którym znajdują się największe zbiory malarstwa klasycznego od El Greco, Valazqueza, po Rembrandta i Rubensa. Jeżeli jednak są Państwo fanami sztuki współczesnej, do Madryt Państwa nie zawiedzie. Centrum Sztuki Królowej Zofii skupia dzieła takich artystów jak Picasso czy Dali. Ulubionym miejscem mieszkańców Madrytu do odpoczynku jest niezwykle zielony Park Retiro. Są tu piękne rzeźby, fontanna, a także jeziorko, po którym można pływać łódką. Jest to odpowiednie miejsce na podsumowanie całego dnia i omówienie planów na kolejne zwiedzanie.

Okolice Madrytu wynajętym samochodem

Rozpoczynając swoją podróż na lotnisku Madryt – Barajas mają Państwo wiele możliwości. Mogą Państwo udać się wypożyczonym samochodem prosto do stolicy na mecz piłkarski lub zwiedzanie, bądź ruszyć w dowolnym kierunku poza Madryt. Kierując się na północny wschód dojadą Państwo do stolicy Katalonii – Barcelony. Stamtąd możecie Państwo udać się do Walencji, aby na sam koniec wyprawy dotrzeć do malowniczej Malagi na południu. Choć te miasta nie są usytuowane w okolicach Madrytu, centralne położenie stolicy, a także duża ilość autostrad pomagają w zaplanowaniu spontanicznej wycieczki. Jeśli są Państwo zainteresowani sąsiednimi miejscowościami to krajobraz zaprasza na wycieczkę do pobliskiego Toledo. Jest to miejscowość położona ok. 70 km od Madrytu, chętnie odwiedzana przez turystów. Cenna pod względem architektury hiszpańskiej, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Warta zobaczenia jest Katedra Najświętszej Maryii Panny znajdująca się na starym mieście. Miasto Toledo było i pozostało do dziś siedzibą prymasów hiszpańskich.