Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Luksemburg

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 62 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 25 wrz 2017, 09:32 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Luksemburg

Mały samochód

Mały samochód

Od 62 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 09:32 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 09:32 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 77 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 09:32 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 09:32 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 120 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 09:32 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 09:32 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 164 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 09:32 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 09:32 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Luksemburg

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Luksemburg:

4.4 do 5 (93 oceny)

(5 do 5)
JASNO, INTUICYJNIE, PO POLSKU.
Ocena wynajętego samochodu przez Rafal W.- 17 lut 2018, 17:32
(5 do 5)
prostosc oferty i cena
Ocena wynajętego samochodu przez jacek k.- 06 lut 2018, 18:21
(5 do 5)
bardzo milo tanio super
Ocena wynajętego samochodu przez Miroslaw K.- 05 lut 2018, 11:22

Wypożyczalnia samochodów Luksemburg

Tanie wynajęcie samochodu Luksemburg

Czy to tygodniowa podróż czy weekendowy wypad ze znajomymi, pod każdym względem urlop w Luksemburgu to niezapomniana przygoda. W takim wypadku najlepiej jest wcześniej zadbać o wszystkie szczegóły i zapoznać się z ofertą HAPPYCAR dotyczącą wynajmu samochodu. Nie ma znaczenia czy to wypad we dwoje czy rodzinny urlop, każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki naszej współpracy z usługodawcami znajdującymi się na miejscu dopasują Państwo ofertę najlepszą dla siebie. Dodatkowo infrastruktura drogowa w Luksemburgu jest na wysokim poziomie, dlatego podróż samochodem to prawdziwa przyjemność.

Informacje ogólne

Luksemburg, a właściwie Wielkie Księstwo Luksemburga to niewielkie państwo położone w zachodniej Europie. Jest członkiem NATO i Unii Europejskiej. Luksemburg jest bardzo wysoko rozwiniętym krajem, w którym dominującą rolę odgrywają usługi a zwłaszcza sektor finansowy. Każdego dnia do pracy w Luksemburgu przyjeżdżają ludzie w sąsiednich krajów: Belgii, Niemiec i Francji. W Luksemburgu używa się trzech języków: luksemburskiego, niemieckiego i francuskiego.

Wycieczki po Luksemburgu

Mając do dyspozycji samochód mogą Państwo indywidualnie zaplanować przebieg podróży, jednakże na liście nie powinno zabraknąć stolicy, Luksemburga. Tutaj czeka na Państwa nie tylko nowoczesne śródmieście ale także liczne i imponujące budowle, które posiadają własną historię. I tak na przykład mogą Państwo odwiedzić Katedrę Notre Dame w Luxemburgu. Kościół jest przykładem późnogotyckiej architektury lecz posiada także renesansowe ozdoby i elementy. Na turystach robi wrażenie także Twierdza Luksemburska, która niegdyś miała bardzo strategiczne znaczenie dla miasta. Luxemburg oferuje również szerokie spektrum na poznanie różnych epok w sztuce, które można podziwiać w licznych muzeach. Warto także znaleźć trochę czasu na spacer pieknymi uliczkami parkowymi znajdującymi się w mieście. Jesli mają Państwo ochotę i dodatkowo chwilę wolnego, warto zajrzeć do opery i pozwolić się oczarować temu niezwykłemu miejscu.

Atrakcje, wynajem samochodu Luksemburg

Luksemburg przez dłuższy czas znajdował się pod wpływem Francji i Niemiec, ale mimo to nie stracił własnej tożsamości. Znaczącym ośrodkiem jest Radio Luksemburg mające zasięg ogólnoeuropejski dzięki prowadzeniu audycji w różnych językach. W latach 70. była pierwszą rozgłośnią radiową pozwalającą zapoznać się polskim słuchaczom z najnowszymi trendami muzycznymi. Kolejny ważny punkt to Instytut Wielkoksiążęcy, który wspólnie z państwową biblioteka i muzeum zastępuje uniwersytet w propagowaniu sztuki, nauki i kultury. Hucznie obchodzony jest w Luksemburgu Karnawał, którego zwieńczeniem jest Buergsonndeg czyli Dzień Fajerwerków. W maju każdego roku osiem dni po Święcie Wniebowstąpienia, do katedry w stolicy rusza pielgrzymka Octave. Dużym widowiskiem jest także taneczna procesja zmierzająca do opactwa w Echternach. Procesja jest ku pamięci św. Williborda, który żył w VII w. i zasłynął uzdrawiając paralityków i dlatego jego pamięć jest dzisiaj czczona tańcem. Rodzinom z dziećmi ale i nie tylko, polecamy odwiedzić ogromne wesołe miasteczko znajdujące się na miejscu byłego targu owiec, Schueberfouen.

W Luksemburgu znajdują się także piękne krajobrazy. Aby je zobaczyć wystarczy pojechać przez Luksemburg samochodem do jednego z większych lasów, które obecnie można odwiedzić i żałujcie Państwo chwili czasu na przyjemny popołudniowy spacer. Luksemburg może być ciekawym miejscem dla osób interesujących się botaniką. Na jedną z takich wędrówek poleca się Rezerwat Przyrody Sonnebierg, w którym znaleźć można ponad 150 różnych gatunków roślin. Inne miejsce ciekawe pod względem przyrodniczym to park Oewersauer położony nad rzeką Sure. Dobrym pomysłem może okazać się także rodzinny piknik pod gołym niebem, nieopodal miasta lub w parku. Luksemburg sprawia idealne warunki do tego typu aktywności. Znajduje się tu także wiele kampingów więc mając do dyspozycji samochód wszystkie atrakcje, włącznie ze spaniem w takim miejscu są na wyciągnięcie ręki i możecie czuć się Państwo nieograniczeni. Jeśli warunki pozwolą mogą Państwo także wyruszyć w podróż po Luksemburgu z Niemiec. Dlatego nie ma na co czekać i już dziś zadbać o wszystkie szczegóły! Wyszukiwarka i zespół HAPPYCAR z pewnością ułatwią Państwu to zadanie!