Wypożyczalnia Samochodów Mediolan Malpensa

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 40 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 wrz 2020, 05:25 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Milan Malpensa Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 40 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 05:25 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 05:25 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 48 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 05:25 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 05:25 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 56 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 05:25 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 05:25 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 166 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 08:39 .

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 08:39 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Milan Malpensa Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Milan Malpensa Airport:

4.6 do 5 (194 oceny)

(4.4 do 5)
Satysfakcjonujące oferty.
Ocena wynajętego samochodu przez Izabela D.- 21 lip 2015, 18:02
(4.2 do 5)
Pokazałam stronke koleżance i tez wynajęła samochód na weekendowy wypad z chłopakiem.
Ocena wynajętego samochodu przez Kornelia T.- 21 lip 2015, 10:29
(4.9 do 5)
HAPPYCAR rządzi!
Ocena wynajętego samochodu przez Jarek Ł.- 21 lip 2015, 17:01
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Mediolan Malpensa

Mediolan, to jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Znajduje się ono w północnych Włoszech. Jest położone na północno-zachodniej części Niziny Padańskiej. Po dotarciu do Mediolanu turyści będąc jeszcze na międzynarodowym porcie lotniczym Mediolan-Malpensa we Włoszech mogą zapoznać się z ofertą porównywarki cenowej z listą wypożyczalni samochodowych w mieście. Przy jej użyciu można odnieść do swoich możliwości finansowych, propozycje cenowe konkretnych firm, np.  AutoEurope, AtlasOption, SunnyCars i wielu innych.

Wypożyczalnie samochodów na lotnisku w Mediolanie to doskonałe rozwiązanie dla podróżujących, których czeka jeszcze daleka podróż do hotelu. Siedząc wygodnie w komfortowym aucie mogą oni zapoznać się z planem miasta oraz rozpocząć zwiedzanie najciekawszych atrakcji turystycznych w Mediolanie. Będąc w tej malowniczej aglomeracji koniecznie należny zobaczyć jeden z najpiękniejszych operowych teatrów na świecie, pochodzą z XVIII w. La Scalę, ceglany Zamek Sforzów - Castello Sforzesco, zbudowany w XV wieku, na planie kwadratu z dużym dziedzińcem na jego środku. Zamek otoczony jest murem, basztami oraz posiada własna fosę. Warto też odwiedzić Pirelli Tower oraz Torre Velasca. Są to wieżowce w centrum Mediolanu, wybudowane w drugiej połowie XX wieku o wysokości ponad stu metrów. W tej historycznej metropolii znajdują się liczne muzea, np.: Musei di Castello Sforzesco - muzeum sztuki antycznej, użytkowej, malarstwa, Museo Astronomico – Orto Botanico di Berra, czyli Muzeum Astronomiczne oraz Ogród Botaniczny  i wiele innych. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Mediolanie umożliwia szybkie poruszanie się po mieście oraz wygodne dotarcie w wybrane przez siebie miejsce. Mnogość pomników kultury związana jest z historią miasta. Powstało ono w IV wieku przed naszą erą i było rezydencją władców Cesarstwa Rzymskiego.

Na lotnisku w Mediolanie wynajem samochodu jest prosty i nie wymaga dostarczenia wielu dokumentów. W szybki sposób zwykły turysta staje się mobilnym zwiedzającym. Wypożyczenie auta, sprawia, że podróżnik może wybrać się w malowniczą podróż z Mediolanu do Genui. Może rozsiąść się wygodnie w wynajętym aucie, zapalić silnik i w komfortowych warunkach wyruszyć w ponad stukilometrową podróż. Wyjeżdżając z Mediolanu trasą A7 w kierunku Genui przejeżdża się przez most na Fiume Lambro Meridionale, niewielkiej rzece na południu miasta. W dalszej kolejności mijana jest restauracja Fratelli Diversi oraz stacja benzynowa. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Mediolanie i zatankowanie do pełna, oznacza brak konieczności uzupełnienia paliwa, na tym etapie podróży. Miłośnicy basenów i pływania mogą odwiedzić Sporting Club Isola znajdujący się na trasie. A później coś zjeść w New Nine. Mijając rzekę Ticino podróżnik ma za sobą jedną czwartą drogi w wygodnym klimatyzowanym aucie, a widok pięknych Włoch dodatkowo umila przyjemną jazdę. W połowie szlaku, po przekroczeniu prawego dopływu Fiume Po, rzeka ta, przez wiele kilometrów będzie ciągnęła się po lewej stronie drogi ubarwiając widoki. Prowadząc samodzielnie auto turysta może zboczyć z powziętej trasy. Może np. udać się do Tortonu i zobaczyć Parrocchię Di San Matteo lub pojechać do Novi Ligure i zwiedzić Parrochię Di Rivalta Scrivia. Niedaleko celu podróży znajduje się chroniony park Parco delle Mura. Znajduje się w nim znana jaskinia Buche Tane sięgającą 185 metrów pod ziemię. Została ona zbadana przez wielu poszukiwaczy przygód. W parku zobaczyć też można Willę Belvedere, gdzie mieszkał Zygmunt De Bosniacki wraz z żoną. Z willi można podziwiać malowniczy widok na miasto w Pizie i morze. Skwer della Mura to również "perfumowy ogród", jest to mały ogród botaniczny położony wzdłuż drogi prowadzącej do willi Belvedere w Asciano w "Dolinie". W ogrodzie botanicznym hodowanych jest wiele gatunków rzadkich, pięknie pachnących kwiatów. Po opuszczeniu rezerwatu turysta dociera do celu swej podróżny, do nadmorskiej Genui. Miasto posiada liczne zabytki, ale każdy turysta po wyjściu z samochodu, z pewnością doceni skalne klify oraz piękno rozległego morza. Warto rozważyć również przejażdżkę do Bergamo, albo słynnej Wenecji, która zachwyca każdego, kto ją odwiedzi. Jest to jedno z piękniejszych miast świata.

Niezależnie od tego, czy turyści zdecydują się jedynie na poruszanie się po centrum metropolii, czy też zamierzają wybrać się daleko poza miasto, wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Mediolanie okaże się dobrym pomysłem. Wszystkie formalności załatwiane są od ręki i błyskawicznie. Doświadczenie pracowników firm, zajmujących się wynajmowaniem aut, oraz ich profesjonalizm  sprawia, że na lotnisku w Mediolanie wynajem samochodu jest możliwy bez żadnych utrudnień, a ulubionym modelem wozu można się cieszyć już po kilku minutach.