Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Zielona Góra

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 58 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 30 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 22 lut 2019, 05:34 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Zielona Góra

Mały samochód

Mały samochód

Od 58 zł za dzień
przy 30 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 05:34 .

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 05:34 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 65 zł za dzień
przy 30 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 05:34 .

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 05:34 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 101 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 lut 2019, 11:59 .

Ta oferta została znaleziona 20 lut 2019, 11:59 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 133 zł za dzień
przy 336 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 01:49 .

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 01:49 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Zielona Góra

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Zielona Góra:

4.6 do 5 (195 oceny)

(5 do 5)
szybka obsluga
Ocena wynajętego samochodu przez Kordian G.- 19 wrz 2018, 08:37
(4.4 do 5)
Super urlop :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Sebastian S.- 20 lip 2015, 06:53
(4.6 do 5)
Wszystko ok, nie ma się na co skarżyć
Ocena wynajętego samochodu przez Sebastian D.- 20 lip 2015, 20:04
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Zielona Góra

Tanie wynajęcie samochodu Zielona Góra

W poszukiwaniu unikalnego miasta na skalę kraju, będącego stolicą polskiego winiarstwa, warto wybrać się do Zielonej Góry. Miejsce to urzeka nie tylko pięknymi zabytkami, lecz także pobliskimi terenami o licznych walorach przyrodniczych i krajobrazowych, które można zwiedzić przemieszczając się samochodem. Jeśli wybierzemy się do Zielonej Góry innym środkiem transportu to żaden problem, ponieważ wypożyczenie samochodu w Zielonej Górze możliwe jest w każdej chwili. Najkorzystniejszą ofertę pozwala odnaleźć internetowa porównywarka pojazdów do wynajęcia, która wyszukuje wszystkie dostępne firmy i porządkuje je w zależności od wysokości opłat.

Informacje, wynajem samochodu Zielona Góra

Zielona Góra jest miastem z wielowiekową historią, ponieważ pierwsi osadnicy pojawili się na tym terenie już w 1222 roku. Obowiązkowym punktem zwiedzania jest starówka, która od XIII wieku była sercem osady oraz głównym placem handlowym, przez który przebiegał jeden z ważnych szlaków komunikacyjnych. Dzięki temu zabudowa wokół rynku jest jednym z najcenniejszych zabytków miasta. Warto zwrócić uwagę na ratusz pochodzący z XV wieku, zwieńczony smukłą gotycko-barokową wieżą. Wewnątrz historycznego budynku mieści się Centrum Informacji Turystycznej, w którym można zasięgnąć porady odnośnie dalszego zwiedzania. Będąc na zielonogórskiej starówce nie można także przegapić kamienicy "Pod Sową", charakteryzującej się jedną z najpiękniej zdobionych fasad. Miłośników średniowiecznej architektury z pewnością zainteresuje także najstarsza miejska świątynia, usytuowana we wschodniej części starówki, przy ulicy Mickiewicza 14. Jest to konkatedra pod wezwaniem św. Jadwigi, pochodząca z XII wieku. Świątynia posiada gotycki korpus, noszący ślady przebudowy w kolejnych epokach. Wznosząca się nad nią wieża z niewielkim hełmem jest już zabytkiem klasycystycznym, dodanym w roku 1832. We wnętrzu warto zwrócić uwagę na liczne cenne elementy wyposażenia o charakterze renesansowym, barokowym oraz neogotyckim, takie jak płyty nagrobne czy malowidła z wizerunkami świętych. W Zielonej Górze wynajem samochodu pozwoli nam także na dotarcie w inne rejony miasta, równie atrakcyjne dla zwiedzających. Na wschód od Starego Miasta, na szczycie Wzgórza Winnego usytuowana jest Palmiarnia, której architektura stanowi połączenie nowoczesnego oszklonego gmachu z historycznym domkiem winiarza. Wśród licznych egzotycznych gatunków roślin prezentowanych w obiekcie największą sławą cieszy się jedna z największych palm daktylowych w Europie. Wychodząc na taras Palmiarni możemy podziwiać plantację winorośli oraz malowniczą panoramę miasta.

Zwiedzanie okolicy Zielonej Góry wynajętym samochodem

Wypożyczalnia samochodów w Zielonej Górze stwarza także możliwość komfortowego dotarcia do ciekawych zakątków regionu. Jedną z cech jaka zdecydowanie wyróżnia ten obszar są tradycje winiarskie, których rozwój został udokumentowany już na początku XIV wieku. Pierwsze sadzonki winorośli przywieźli flamandzcy osadnicy, którzy przyjechali nad Odrę z zamiarem założenia plantacji. Winiarstwo w okolicach Zielonej Góry przetrwało jako żywa tradycja, widoczna w krajobrazie po dziś dzień. Wypożyczenie samochodu w Zielonej Górze pozwala także zwiedzić największą w Polsce winnicę o powierzchni 35 ha, zlokalizowaną pomiędzy Łazem a Zaborem. Dobre nasłonecznienie stoków oraz klimat łagodniejszy niż w pozostałych częściach kraju sprzyjają uprawie delikatnej rośliny jaką jest winorośl. W Zielonej Górze każdego roku pod koniec lata odbywa się także święto winobrania. Trwające kilka dni uroczyste obchody przyciągają zarówno miejscowych jak i turystów. Na przybyszy czekają atrakcje takie jak koncerty, konkursy i zabawy w plenerze. Nie może także zabraknąć Jarmarku Winobraniowego, podczas którego można skosztować lokalnych wyrobów.

W Zielonej Górze wynajem samochodu pozwala szybko i sprawnie przemieścić się do oddalonego o 18 kilometrów Drzonowa. Odnajdziemy tam drugą co do wielkości kolekcję militariów w Polsce, będącą własnością Lubuskiego Muzeum Wojskowego. Eksponaty można podziwiać w XIX-wiecznym pałacu oraz Skansenie Fortyfikacyjnym. Ten drugi jest najchętniej odwiedzanym miejscem ponieważ prezentuje najbardziej imponujące militaria, takie jak samoloty, śmigłowce, czołgi czy armaty. Z Drzonowa już tylko 15 kilometrów dzieli nas od Parku Budownictwa Ludowego w Ochli. Na 13 ha parku znajdują się obiekty prezentujące budownictwo z terenów ziemi lubuskiej, Łużyc, Dolnego Śląska czy zachodniej Wielkopolski. Do eksponatów muzeum należą także przedmioty codziennego użytku oraz dzieła sztuki ludowej. Wypożyczalnia samochodów w Zielonej Górze stwarza także możliwość komfortowego dojechania do zespołu pałacowo-parkowego Albrechta Wallensteina w Żaganiu. Został on wzniesiony w roku 1628 jako rezydencja obronna a następnie był wielokrotnie przebudowywany na polecenie kolejnych właścicieli. W także wartym odwiedzenia Żaganiu znajduje się także jedna z najcenniejszych gotyckich świątyń regionu - XII wieczny postaugustyński kościół NMP. Z Zielonej Góry także stosunkowo niedaleko jest do większych polskich miast, takich jak na przykład Wrocław, czy Poznań. Dzięki wynajętemu samochodowi mają Państwo możliwość komfortowego wyjazdu w każde wybrane miejsce.

Zapraszamy do rezerwacji z HAPPYCAR już dziś.