Wypożyczalnia Samochodów Zielona Gora

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 80 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 lis 2019, 10:52 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Zielona Góra

Mały samochód

Mały samochód

Od 80 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 10:52 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 10:52 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 91 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 09:09 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 09:09 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 119 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 07:49 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 07:49 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 151 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 09:09 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 09:09 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Zielona Góra

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Zielona Góra:

4.5 do 5 (195 oceny)

(5 do 5)
szybka obsluga
Ocena wynajętego samochodu przez Kordian G.- 19 wrz 2018, 08:37
(4.6 do 5)
Wszystko ok, nie ma się na co skarżyć
Ocena wynajętego samochodu przez Sebastian D.- 20 lip 2015, 20:04
(4.5 do 5)
Polecilam mojej koleżance jak chciała z rodziną jechać na wakacje i także była zadowolona.
Ocena wynajętego samochodu przez Emila B.- 20 lip 2015, 21:36
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Zielona Gora

Tanie wynajęcie samochodu Zielona Góra

W poszukiwaniu unikalnego miasta na skalę kraju, będącego stolicą polskiego winiarstwa, warto wybrać się do Zielonej Góry. Miejsce to urzeka nie tylko pięknymi zabytkami, lecz także pobliskimi terenami o licznych walorach przyrodniczych i krajobrazowych, które można zwiedzić przemieszczając się samochodem. Jeśli wybierzemy się do Zielonej Góry innym środkiem transportu to żaden problem, ponieważ wypożyczenie samochodu w Zielonej Górze możliwe jest w każdej chwili. Najkorzystniejszą ofertę pozwala odnaleźć internetowa porównywarka pojazdów do wynajęcia, która wyszukuje wszystkie dostępne firmy i porządkuje je w zależności od wysokości opłat.

Informacje, wynajem samochodu Zielona Góra

Zielona Góra jest miastem z wielowiekową historią, ponieważ pierwsi osadnicy pojawili się na tym terenie już w 1222 roku. Obowiązkowym punktem zwiedzania jest starówka, która od XIII wieku była sercem osady oraz głównym placem handlowym, przez który przebiegał jeden z ważnych szlaków komunikacyjnych. Dzięki temu zabudowa wokół rynku jest jednym z najcenniejszych zabytków miasta. Warto zwrócić uwagę na ratusz pochodzący z XV wieku, zwieńczony smukłą gotycko-barokową wieżą. Wewnątrz historycznego budynku mieści się Centrum Informacji Turystycznej, w którym można zasięgnąć porady odnośnie dalszego zwiedzania. Będąc na zielonogórskiej starówce nie można także przegapić kamienicy "Pod Sową", charakteryzującej się jedną z najpiękniej zdobionych fasad. Miłośników średniowiecznej architektury z pewnością zainteresuje także najstarsza miejska świątynia, usytuowana we wschodniej części starówki, przy ulicy Mickiewicza 14. Jest to konkatedra pod wezwaniem św. Jadwigi, pochodząca z XII wieku. Świątynia posiada gotycki korpus, noszący ślady przebudowy w kolejnych epokach. Wznosząca się nad nią wieża z niewielkim hełmem jest już zabytkiem klasycystycznym, dodanym w roku 1832. We wnętrzu warto zwrócić uwagę na liczne cenne elementy wyposażenia o charakterze renesansowym, barokowym oraz neogotyckim, takie jak płyty nagrobne czy malowidła z wizerunkami świętych. W Zielonej Górze wynajem samochodu pozwoli nam także na dotarcie w inne rejony miasta, równie atrakcyjne dla zwiedzających. Na wschód od Starego Miasta, na szczycie Wzgórza Winnego usytuowana jest Palmiarnia, której architektura stanowi połączenie nowoczesnego oszklonego gmachu z historycznym domkiem winiarza. Wśród licznych egzotycznych gatunków roślin prezentowanych w obiekcie największą sławą cieszy się jedna z największych palm daktylowych w Europie. Wychodząc na taras Palmiarni możemy podziwiać plantację winorośli oraz malowniczą panoramę miasta.

Zwiedzanie okolicy Zielonej Góry wynajętym samochodem

Wypożyczalnia samochodów w Zielonej Górze stwarza także możliwość komfortowego dotarcia do ciekawych zakątków regionu. Jedną z cech jaka zdecydowanie wyróżnia ten obszar są tradycje winiarskie, których rozwój został udokumentowany już na początku XIV wieku. Pierwsze sadzonki winorośli przywieźli flamandzcy osadnicy, którzy przyjechali nad Odrę z zamiarem założenia plantacji. Winiarstwo w okolicach Zielonej Góry przetrwało jako żywa tradycja, widoczna w krajobrazie po dziś dzień. Wypożyczenie samochodu w Zielonej Górze pozwala także zwiedzić największą w Polsce winnicę o powierzchni 35 ha, zlokalizowaną pomiędzy Łazem a Zaborem. Dobre nasłonecznienie stoków oraz klimat łagodniejszy niż w pozostałych częściach kraju sprzyjają uprawie delikatnej rośliny jaką jest winorośl. W Zielonej Górze każdego roku pod koniec lata odbywa się także święto winobrania. Trwające kilka dni uroczyste obchody przyciągają zarówno miejscowych jak i turystów. Na przybyszy czekają atrakcje takie jak koncerty, konkursy i zabawy w plenerze. Nie może także zabraknąć Jarmarku Winobraniowego, podczas którego można skosztować lokalnych wyrobów.

W Zielonej Górze wynajem samochodu pozwala szybko i sprawnie przemieścić się do oddalonego o 18 kilometrów Drzonowa. Odnajdziemy tam drugą co do wielkości kolekcję militariów w Polsce, będącą własnością Lubuskiego Muzeum Wojskowego. Eksponaty można podziwiać w XIX-wiecznym pałacu oraz Skansenie Fortyfikacyjnym. Ten drugi jest najchętniej odwiedzanym miejscem ponieważ prezentuje najbardziej imponujące militaria, takie jak samoloty, śmigłowce, czołgi czy armaty. Z Drzonowa już tylko 15 kilometrów dzieli nas od Parku Budownictwa Ludowego w Ochli. Na 13 ha parku znajdują się obiekty prezentujące budownictwo z terenów ziemi lubuskiej, Łużyc, Dolnego Śląska czy zachodniej Wielkopolski. Do eksponatów muzeum należą także przedmioty codziennego użytku oraz dzieła sztuki ludowej. Wypożyczalnia samochodów w Zielonej Górze stwarza także możliwość komfortowego dojechania do zespołu pałacowo-parkowego Albrechta Wallensteina w Żaganiu. Został on wzniesiony w roku 1628 jako rezydencja obronna a następnie był wielokrotnie przebudowywany na polecenie kolejnych właścicieli. W także wartym odwiedzenia Żaganiu znajduje się także jedna z najcenniejszych gotyckich świątyń regionu - XII wieczny postaugustyński kościół NMP. Z Zielonej Góry także stosunkowo niedaleko jest do większych polskich miast, takich jak na przykład Wrocław, czy Poznań. Dzięki wynajętemu samochodowi mają Państwo możliwość komfortowego wyjazdu w każde wybrane miejsce.

Zapraszamy do rezerwacji z HAPPYCAR już dziś.