Wypożyczalnia Samochodów Zagan

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Zagan

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Zagan:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Po rezerwacji nieco się zdenerwowałam, że kupon nie doszedł na mojego maila, więc zadzwoniłam na infolinię i powiedziano mi, że na pewno został do mnie wysłany może znajdować się w skrzynce spam.
Ocena wynajętego samochodu przez Barbara T.- 23 lip 2015, 20:06
(4.4 do 5)
Oferty dopasowane do mnie.
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin Z.- 23 lip 2015, 13:54
(4.5 do 5)
Obeszło się bez rekamacji, dziękujemy!
Ocena wynajętego samochodu przez Klaudia E.- 23 lip 2015, 14:02
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Zagan

Czy wypożyczonym pojazdem można przekroczyć granicę?

Żagań jest położony zaledwie 50 kilometrów od granicy z Niemcami, a zatem kwestia możliwości przekroczenia granicy jest dość istotna.

Wystarczy, że poinformujesz nas o chęci przekroczenia granicy, abyśmy mogli sprawdzić, czy dana wypożyczalnia samochodów Żagań wyraża zgodę na przekroczenie granicy wynajętym autem, a także przekazać Ci informację o cenie tej usługi. Jeśli warunki będą Ci odpowiadać, dodamy przekroczenie granicy do rezerwacji. Pamiętaj jednak, że do lokalnej umowy wynajmu, podpisywanej w dniu odbioru pojazdu, zostanie ono dodane dopiero po uiszczeniu jednorazowej opłaty za tę usługę. Wówczas będziesz mógł przekraczać granicę z wybranym krajem nawet codziennie. Wynajem aut nie ogranicza się przecież do jazdy po Polsce!

A może wcale nie interesuje Cię przekraczanie granicy…

Co ciekawego można znaleźć w Żaganiu i okolicach?

Położony w województwie lubuskim Żagań jest urokliwym miasteczkiem o bardzo bogatej historii. Według legendy został on założony już około 700 roku przez słowiańską księżniczkę Żagannę - wnuczkę króla Kraka. Miasto o takich dziejach zaiste musi oferować wiele ciekawych zabytków - tak właśnie jest!

Będąc w Żaganiu nie można pominąć:

Wymienione powyżej to tylko namiastka - w Żaganiu można znaleźć naprawdę sporo zabytków rozsianych po całym mieście. Wynajem samochodów Żagań to naprawdę konieczność!

Jednakże, zapewne zastanawiasz się, czy jest coś, czego powinieneś się dowiedzieć zanim zdecydujesz się na wynajem aut Żagań.

Wynajem samochodów z HAPPYCAR - co należy wiedzieć?

Jakie dokumenty są potrzebne do odbioru pojazdu?

Wynajem aut Żagań wiąże się z obowiązkiem posiadania: dowodu osobistego lub paszportu, prawa jazdy, karty kredytowej. Wszelkie dokumenty muszą być wystawione na imię i nazwisko głównego kierowcy.

Ile trzeba mieć lat, aby wypożyczyć samochód?

W zależności od organizatora, minimalny wiek kierowcy może się różnić. W wielu przypadkach lokalna wypożyczalnia samochodów Żagań nalicza dodatkową opłatę kierowcom młodszym niż 25 lat.

Główny kierowca musi być w posiadaniu prawa jazdy przynajmniej od jednego, pełnego roku. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć przy konkretnej ofercie w zakładce “Warunki najmu & Informacje”.

Czy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia?

Jako że wynajem aut może wiązać się z pewnym ryzykiem, za pośrednictwem portalu HAPPYCAR bez problemu można wykupić ubezpieczenie i pozbyć się zmartwień.

Co oprócz ubezpieczenia można dodać do rezerwacji?

DODATKOWY KIEROWCA

Aby prowadzić pojazd na zmianę.

UWAGA! Jeden dodatkowy kierowca czasem jest zawarty w ofercie, a w pozostałych przypadkach jest to usługa dodatkowo płatna.

FOTELIK DZIECIĘCYJeśli podróżujesz z dzieckiem, nie musisz zabierać własnego fotelika na urlop, z łatwością możesz wypożyczyć odpowiedni fotelik razem z autem.
GPSBardzo pomocny w poruszaniu się po nieznanym mieście i jego okolicach.
PRZEKROCZENIE GRANICYWystarczy, że poinformujesz nas o chęci przekroczenia granicy, abyśmy mogli sprawdzić, czy dana wypożyczalnia samochodów wyraża zgodę na przekroczenie granicy wynajętym autem.

Pamiętaj, że każda wypożyczalnia samochodów Żagań pobiera płatność za opcjonalne dodatki dopiero w momencie odbioru pojazdu, a więc nie są one zawarte w cenie wyświetlonej w portalu HAPPYCAR. Nie jest to odosobniona praktyka - tak samo będzie, jeśli zdecydujesz się na przykład na wynajem aut w lotniskowej strefie car rental w pobliskim Poznaniu czy Wrocławiu.

Czy można bezpłatnie anulować rezerwację?

W HAPPYCAR można bezpłatnie anulować rezerwację nie później niż na 24 godziny przed odbiorem pojazdu, z tym, że trzeba również uwzględnić godziny pracy naszego biura. Po dokonaniu anulacji, na swój adres mailowy otrzymasz potwierdzenie anulowania rezerwacji. Jeżeli Twoje konto zostało obciążone przedpłatą przez usługodawcę, kwota ta zostanie zwrócona.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu pojazdów za pośrednictwem HAPPYCAR, odwiedź dział najczęściej zadawanych pytań “FAQs”.