Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Zabrze

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 41 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 9 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 25 wrz 2017, 08:57 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Zabrze

Mały samochód

Mały samochód

Od 41 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 08:57 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2017, 08:57 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 51 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2017, 03:37 .

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2017, 03:37 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 62 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2017, 07:19 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2017, 07:19 .

Klasa luksusowa

Klasa luksusowa

Od 113 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2017, 09:14 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2017, 09:14 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Zabrze

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Zabrze:

4.7 do 5 (56 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Zabrze

Zabrze to miasto położne w Polsce w województwie Śląskim, niedaleko Katowic. Osoby, które mają zamiar zwiedzać Śląsk i okolice, mogą zatrzymać się w Zabrzu, mieście, które jest spokojniejsze od Katowic, ale ma również do zaoferowania wiele ciekawych zabytków. Wypożyczenie samochodu w Zabrzu jest najlepszą opcją, jeśli chcą Państwo zwiedzić najważniejsze miejsca na Śląsku. Przed wypożyczeniem samochodu warto jednak porównać ceny. Jak to zrobić? Porównywarka cenowa pozwoli na znalezienie najlepszej, a przede wszystkim najtańszej oferty wynajmu samochodu. Porównywarka cenowa samochodów do wynajęcia ma w swojej bazie oferty wielu znanych partnerów na rynku takich jak: Hertz, Argus, SunnyCars. Dzięki szerokiej ofercie porównywarki z łatwością wybiorą Państwo najtańszą ofertę.

Zwiedzanie Zabrza i okolic to wspaniałe doświadczenie, dzięki któremu uda się Państwu poznać najbardziej tradycyjny region w Polsce, który ma wiele do zaoferowania i jest zagłębiem górnictwa.

Co warto zwiedzić w Zabrzu i okolicach?

Na Śląsku wbrew pozorom jest mnóstwo zabytków, a także nowoczesnych knajp i restauracji, które oferują regionalną kuchnię. Każda miejscowość ma wiele do zaoferowania. Miasta na Śląsku są od siebie oddalone czasami nawet kilkadziesiąt kilometrów, dlatego przed zwiedzaniem warto zadbać o wypożyczenie samochodu w Zabrzu, co spowoduje, że podróże będą komfortowe.

Kopalnia Guido

Jest to największa atrakcja Zabrza. Kopania Guido jest starą, nieczynną kopalnią węgla kamiennego. Zwiedzanie kopalni z przewodnikiem trwa kilka godzin. Podczas wycieczki zwiedzą Państwo całą kopalnię, gdzie dawniej wydobywano węgiel. Zobaczą Państwo wszystkie stare maszyny, które kiedyś służyły do wydobycia węgla. Cała wycieczka jest całkowicie bezpieczna, trzeba jednak liczyć się z tym, że kopalnię należy zwiedzać w kaskach ochronnych.

Browar w Tychach

Browar jest bardzo rozpoznawalnym punktem na Śląsku. Browar w Tychach oferuje kilkugodzinne zwiedzanie zakładu produkcyjnego, a także zabytkowych pomieszczeń, które dawniej służyły do wytwarzania piwa. Zwiedzanie tak jak w przypadku kopalni trwa kilka godzin. Na wycieczkę do browaru należy zapisać się kilka dni wcześniej, ponieważ jest to bardzo popularne miejsce.

Park Śląski

Park Śląski znajduje się na pograniczu Katowic i Chorzowa. Jest to ogromny park, który obfituje w dużą ilość terenów zielonych, a także innych atrakcji. W Parku Śląskim można udać się na strzelnicę, wypożyczyć rower, a także przejechać się kolejką linową i obejrzeć z góry piękny krajobraz. Do Parku Śląskiego najlepiej dojechać samochodem, przy wejściu znajduje się kilka parkingów, które umożliwiają bezpieczne zostawienie auta na czas zwiedzania parku. W Zabrzu wynajem samochodu nie stanowi problemu, więc jeśli Państwa docelowym miejscem pobytu jest właśnie Zabrze, warto zadbać o wypożyczenie auta.

Śląsk - region dużych możliwości

Oprócz wymienionych wyżej miejsc wartych zobaczenia, Śląsk ma do zaoferowania o wiele więcej. Większość wycieczek najlepiej jednak odbyć samochodem, dzięki czemu zobaczą Państwo jednego dnia o wiele więcej miejsc. Wypożyczalnia samochodów w Zabrzu ma na pewno korzystną ofertę, z której warto skorzystać przed zaplanowaniem wycieczki samochodowej po Śląsku.

Jeśli w Zabrzu wynajem samochodu poszedł po Państwa myśli warto zastanowić się nad trasą wycieczki. Najlepiej udać się do kilku miejsc. W Katowicach jest wiele uroczych dzielnic, które warto zwiedzić. Jedną z nich jest Nikiszowiec, gdzie znajdziemy dawne osiedle górnicze o bardzo ciekawej architekturze. Wszystkie kamienice w tej dzielnicy wyglądają tak samo i tworzą piękny kompleks, w środku którego znajdziemy muzeum przedstawiające historię tamtych okolic. Po odwiedzeniu Nikiszowca warto przemieścić się do Dąbrowy Górniczej, gdzie można trafić na ogromny targ staroci i w okazyjnej cenie kupić nie tylko antyki, ale także piękną porcelanę. Kolejnym przystankiem wycieczki samochodowej może być zamek w Będzinie. Jeśli są Państwo zainteresowani zamkami, to warto także rozważyć wyjazd do Pszczyny, gdzie także znajduje się bardzo interesujący pałac. Inną atrakcją w Pszczynie jest zagroda żubrów, co także jest warte uwagi. Warto dowiedzieć się kiedy jest pora karmienia żubrów, ponieważ to największa atrakcja w całej zagrodzie.

Śląsk jest pięknym miejscem, które wymaga jednak mobilności, by móc zwiedzić jak najwięcej. To wszystko gwarantuje właśnie wypożyczenie samochodu, dzięki czemu podróże po Śląsku i Zabrzu staną się komfortowe i o wiele bardziej wydajne. Tras samochodowych w regionie jest tak naprawdę o wiele więcej, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli zdecydują się Państwo na wypożyczenie samochodu żadna ciekawostka nie będzie za daleko!