Wypożyczalnia Samochodów Wloclawek

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 117 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 lis 2019, 10:52 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Wloclawek

Mały samochód

Mały samochód

Od 117 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 10:52 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 10:52 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 158 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 10:52 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 10:52 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 160 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 lis 2019, 04:10 .

Ta oferta została znaleziona 09 lis 2019, 04:10 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Wloclawek

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Wloclawek:

4.5 do 5 (194 oceny)

(4.2 do 5)
W przyszłości też wypożyczę samochód przez happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Paulia G.- 20 lip 2015, 22:38
(4.6 do 5)
Obsługa na 5!
Ocena wynajętego samochodu przez Leszek G.- 20 lip 2015, 18:19
(4 do 5)
Dziękuje serwisowi za rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi.
Ocena wynajętego samochodu przez Mariusz W.- 20 lip 2015, 17:28
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Wloclawek

Podróżowanie po Polsce może być niezwykłym przeżyciem. Wiele atrakcji dla odwiedzających ma również Włocławek Wynajem samochodu w tym przypadku jest idealnym sposobem na zaplanowanie krótkiej wycieczki po Kujawach i okolicach Włocławka. Wystarczy zamówić online samochód, aby po przyjeździe do miasta udać się do wypożyczalni, w której zamówiony samochód będzie czekał na użytkownika.

Wypożyczenie samochodów alternatywą dla innych form podróżowania

Wypożyczalnia samochodów Włocławek oferuje różne rodzaje samochodów osobowych, przeznaczonych do podróżowania osób indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi. Przed przyjazdem do Włocławka wystarczy wejść na stronę serwisu HAPPYCAR, aby wybrać najbardziej dogodny termin skorzystania z wypożyczonego pojazdu. Online w serwisie dostępne są pojazdy, oferowane przez najpopularniejsze sieci wypożyczalni samochodów, jak: Avis, Hertz czy Europcar. To znacznie ułatwia proces wynajmu, bowiem klient, który decyduje się na wypożyczenie samochodu we Włoclawku, może teraz wybrać samochód bez uciążliwego szukania na stronach kolejnych wypożyczalni. Zebranie wszystkich ofert w jednym miejscu umożliwia również porównanie cenowe ofert, pochodzących od różnych wypożyczalni. Warto rozważyć wynajem samochodu np. na lotnisku w Bydgoszczy.

Dlaczego warto odwiedzić Włocławek

Włocławek jest uznawany za historyczną stolicę Kujaw, obecnie jest to trzecie pod względem wielkości miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Miasto na dwie części dzieli królowa polskich rzek - Wisła, której spiętrzone wody wykorzystano do stworzenia Jeziora Włocławskiego. Wypożyczalnia samochodów Włocławek ułatwia dojazd do licznych terenów rekreacyjnych i zielonych, położonych na terenie miasta. Park Sienkiewicza czy Rezerwat Przyrody Kulin z charakterystycznym gorejącym krzewem Mojżesza, który w Polsce występuje w zaledwie trzech miejscach, to jedynie dwa miejsca, w których można odpocząć po wielu spotkaniach biznesowych czy wielogodzinnych negocjacjach. Miasto ma za sobą wielowiekową historię, którą można odkrywać w kolejnych zabytkach. We Włocławku działa jedno z najstarszych w Polsce seminariów duchownych, warto również obejrzeć miejscową bazylikę, kościół księży franciszkanów czy kościoły gotyckie z dawną farą na czele. Zwiedzanie kolejnych atrakcji, jakie oferuje Włocławek wynajem samochodu z pewnością ułatwia. Większość osób, które odwiedzają miasto po raz pierwszy, chętnie się udaje do miejscowej Wzorcowni, która jest obecnie centrum kulturalnym i usługowym. Wzorcownia nawiązuje swoją architekturą do licznych miejscowych zabytków. Z czasów przemysłowych we Włocławku nadal są obecne zabudowania przemysłowe, można również obejrzeć dawny młyn parowy czy Browar Bojańczyka, który służy jako Centrum Kultury Browar B.

Region włocławski - mniej znane zabytki i atrakcje

Okolice miasta kojarzą się głównie z terenami lesistymi, które warto odwiedzić planując aktywny wypoczynek. Wypożyczenie samochodu we Włocławku umożliwi dojazd do sąsiadującego z miastem Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Posiadanie samochodu na własny użytek staje się także konieczne w przypadku chęci zwiedzenia uzdrowiska Wieniec-Zdrój, słynącego z wód siarczanowych i zabiegów z wykorzystaniem torfu. Miłośnicy żeglowania z pewnością wykorzystają okolice Jeziora Włocławskiego, warto przy tej okazji odwiedzić również miejscowy jacht klub w Zatoce Zarzeczewo. To właśnie tutaj trenuje miejscowy klub wioślarski, będący jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce.

Kilka pomysłów na wycieczki z Włocławka

Włocławek jest położony w bardzo ciekawej okolicy, pomiędzy Płockiem a Toruniem, a bezpośrednie sąsiedztwo Wisły zachęca do zwiedzenia centralnego odcinka jej biegu. Wypożyczenie samochodu we Włocławku umożliwi dojazd do pobliskich miejscowości. Nieco ponad 30 km dzieli Włocławek od Ciechocinka. Ciechocinek jest jednym z najczęściej odwiedzanych polskich uzdrowisk, gdzie obok parku zdrojowego na gości czekają miejscowe tężnie, pijalnia wód czy też niezwykle atrakcyjne partery Hellwiga. Porównywalny dystans dzieli Włocławek i Gostynin. Do tego miasta warto przyjechać ze względu na miejscowy zamek, a właściwie - zespół budynków, wybudowanych na terenie byłego zamku. Nowy Dunin, który od Włocławka dzieli również około 30 km, to kolejne miejsce, w którym na odwiedzających czeka przede wszystkim atrakcyjny zamek. Budowla z czerwonej cegły nadal góruje nad miejscową zabudową. Wypożyczalnia samochodów we Włocławku ułatwia organizację nieco dłuższych wycieczek. Około 50 km należy pokonać, aby wybrać się do płockiego ogrodu zoologicznego, a przy okazji - aby odwiedzić siedzibę biskupów. Posiadanie wypożyczonego samochodu umożliwia także dojazd do Torunia, który dzieli od Włocławka około 60 km. Toruń, nazywany również stolicą polskiego piernika, warto odwiedzić nie tylko ze względu na pyszne słodkości, których powstawanie można podziwiać w miejscowym muzeum. Miasto kojarzy się także z osobą Mikołaja Kopernika, który ma w Toruniu własne muzeum. Charakterystyczna zabudowa Starego Miasta z Rynkiem i Ratuszem oraz wały wokół miasta to kolejne atrakcje, które czekają na każdego, kto przyjeżdża do Torunia.