Wypożyczalnia Samochodów Walbrzych

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 81 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 22 wrz 2020, 09:53 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Walbrzych

Mały samochód

Mały samochód

Od 81 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 09:53 .

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 09:53 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 86 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 09:53 .

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 09:53 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 133 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 09:53 .

Ta oferta została znaleziona 22 wrz 2020, 09:53 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Walbrzych

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Walbrzych:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.3 do 5)
Oferta samochodów naprawdę mi się spodobała.
Ocena wynajętego samochodu przez Nikodem K.- 24 lip 2015, 19:34
(4 do 5)
Polecilam mojej koleżance jak chciała z rodziną jechać na wakacje i także była zadowolona.
Ocena wynajętego samochodu przez Emila B.- 24 lip 2015, 09:45
(4.2 do 5)
Obszerny zakres dostepnych usług, pani z obsługi telefonicznej umiala odpowiedziec na każde pytanie, rezerwacja bezproblemowa.
Ocena wynajętego samochodu przez Justyna G.- 24 lip 2015, 13:46
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Walbrzych

Wynajem aut w Wałbrzychu

Niezależnie od tego czy przyjechałeś do Wałbrzycha pociągiem czy też na poszukiwania złotego pociągu, wypożyczalnia samochodów Wałbrzych to pierwsze miejsce, które powinieneś odwiedzić!

A może przyleciałeś do Wrocławia samolotem, a dopiero potem wybierasz się do Wałbrzycha... Jeśli tak to warto rozważyć wynajem aut bezpośrednio na wrocławskim lotnisku, które posiada dużą strefę car rental.

Niezależnie od sytuacji, na naszej stronie lub w aplikacji na pewno znajdziesz idealną ofertę dla siebie! Dzięki rozbudowanej sekcji filtrów możesz dokładnie sprecyzować swoje wymagania, a my wyświetlimy tylko oferty spełniające wszystkie określone przez Ciebie kryteria. Nasze filtry są podzielone według następujących kategorii:

Wynajem samochodów z HAPPYCAR jest bardzo prosty!

Jeśli już wybrałeś najlepszą ofertę i dokonałeś rezerwacji pojazdu, czas opracować plan zwiedzania - chętnie Ci w tym pomożemy!

Z czego słynie Wałbrzych?

Wałbrzych jeszcze do niedawna nie był zbyt popularnym miejscem turystycznym, jednak przez historię ze Złotym Pociągiem, miasto zaistniało na mapie Polski i świata jako jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na ziemi. Pomimo tego, że to właśnie Złoty Pociąg momentalnie przyciągnął do tego miasta całe rzesze turystów-poszukiwaczy, w Wałbrzychu jest wiele ciekawych miejsc w ogóle nie związanych ze Złotym Pociągiem. Wynajem aut Wałbrzych pozwoli Ci zatem nie tylko na szeroko zakrojone poszukiwania tajemniczego pociągu, ale również na odwiedzenie wszystkich ciekawych miejsc w tym niezwykłym mieście.

Zamek KsiążJeden z największych zamków w Polsce, a nawet w Europie. Budowla znajduje się na urwistym skalnym cyplu, położonym na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Budynek jest bardzo zróżnicowany architektonicznie. Zamek ten bywa nazywana „Perłą Śląska”.
Kolegiatą Najświętszej Maryi Panny Bolesnej i św. Aniołów Stróżów w WałbrzychuCharakterystyczna neogotycka świątynia będąca ikoną panoramy Wałbrzycha.
Muzeum PorcelanyPorcelana to białe złoto Wałbrzycha. Dlatego też, zwiedzanie miasta nie byłoby pełne, gdyby nie wycieczka do Muzeum Porcelany. Wizyta w muzeum pięknie dopowie historię miasta, w którym porcelana odegrała niegdyś dużą rolę.
Stara Kopalnia - Centrum Nauki i SztukiNowoczesny, zrewitalizowany kompleks obiektów powstały na bazie dawnej wałbrzyskiej Kopalni Węgla Kamiennego „Julia”. Obecnie nie wydobywa się tu już węgla, za to możesz zwiedzić ten kompleks z przewodnikiem i zobaczyć ocalone od zniszczenia górnicze maszyny oraz dowiedzieć się, jak ważne dla regionu były kiedyś wałbrzyskie kopalnie. W ten oto sposób dawny wałbrzyski potencjał przemysłowy został kreatywnie przekształcony na unikalny w skali Polski oraz Europy zespół obiektów służących edukacji i sztuce.
Palmiarnia LubiechowskaWyróżnia się ona wśród palmiarni europejskich wysokością centralnej kopuły sięgającej 15 metrów! Miłośnicy unikatowej roślinności oraz zwolennicy flory tropikalnej mogą tutaj podziwiać około 80 gatunków roślin z całego świata. Z galerii spacerowej można spoglądać na 120-letnie palmy daktylowe, a także na położone w oddali miasto oraz otaczające je góry.

Jak widzisz Wałbrzych to miasto pełne miejsc wartych odwiedzenia, a wynajem samochodów sprawi, że bez problemu dotrzesz do każdego zakątka.

Wynajem aut w Wałbrzychu - co trzeba wiedzieć?

Jeśli wciąż się wahasz lub masz jakieś pytania, zawsze możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem chatu, napisać maila czy też zadzwonić na infolinię. Nasi konsultanci na pewno szybko rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

Być może znajdziesz interesujące Cię odpowiedzi poniżej.

Jakie dokumenty są potrzebne do odbioru pojazdu?

Każda wypożyczalnia samochodów Wałbrzych wymaga okazania następujących dokumentów w momencie odbioru pojazdu: dowód osobisty/paszport, prawo jazdy, karta kredytowa. Wszelkie dokumenty muszą być wystawione na imię i nazwisko głównego kierowcy.

Kto musi się zgłosić po odbiór auta?

Pojazd może zostać odebrany jedynie przez głównego kierowcę wymienionego w rezerwacji.

Czy wynajem aut w Wałbrzychu bez karty kredytowej jest możliwy?

Niezależnie od miejsca wynajmu, karta kredytowa wystawiona na imię i nazwisko głównego kierowcy jest niezbędna, gdyż w momencie odbioru pojazdu jest na niej blokowana kaucja. Jako pośrednik nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że inne formy blokady depozytu zostaną zaakceptowane.

Ile wynosi kaucja?

Kwota depozytu różni się w zależności od klasy pojazdu oraz wymagań poszczególnych wypożyczalni.

Czy depozyt jest wymagany nawet po wykupieniu ubezpieczenia?

Wszelkie ubezpieczenia dostępne na naszej stronie działają na zasadzie refundacji poniesionych kosztów, a zatem nadal wymagana jest blokada kaucji.

Pomimo tego, że aby wypożyczyć auto trzeba spełnić pewne warunki, wynajem samochodów Wałbrzych jest najlepszą decyzją, jeśli chce się zobaczyć jak najwięcej fascynujących zabytków oraz ciekawych zakątków w tym mieście.