Wypożyczalnia Samochodów Szczecinek

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Szczecinek

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Szczecinek:

5 do 5 (194 oceny)

(4.6 do 5)
Symaptyczni ludzie.
Ocena wynajętego samochodu przez Ula F.- 28 lip 2015, 10:23
(4 do 5)
Jak się wykupi ubezpieczenie dostępne w ofercie to niczego nie trzeba się obawiać!
Ocena wynajętego samochodu przez Przemek K.- 28 lip 2015, 11:06
(4.5 do 5)
Stronka jest przejrzysta, widoczne są wszystkie ważne informacje.
Ocena wynajętego samochodu przez Ala G.- 28 lip 2015, 10:48
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Szczecinek

Wynajem aut Szczecinek

Korzystanie z porównywarki HAPPYCAR pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy:

Ponadto, na naszym portalu na pewno znajdziesz auto spełniające wszystkie Twoje wymagania - nie ma znaczenia, czy potrzebny jest mały samochód miejski, szybkie sportowe auto czy też przestronny pojazd rodzinny. Najlepszym sposobem na dostosowanie oferty do Twoich potrzeb jest skorzystanie z naszej bogatej sekcji filtrów, w której możesz zaznaczyć różne opcje z następujących kategorii:

W razie wątpliwości, zawsze możesz zadzwonić na naszą infolinię, skontaktować się z nami drogą mailową lub też skierować do nas zapytanie na czacie. Wykwalifikowane biuro obsługi klienta dąży do ciągłego doskonalenia jakości obsługi. Zapraszamy do rezerwacji z HAPPYCAR już dziś!

Co warto zobaczyć w Szczecinku?

Szczecinek, leżący w województwie zachodniopomorskim, jest jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości Pojezierza Drawskiego. Przez kilkaset lat istnienia i rozwoju tego miasta powstało wiele ciekawych obiektów - część z nich zachowała się do dziś i doczekała się wpisania do rejestru zabytków.

RatuszCiekawy neogotycki budynek z elementami romańskimi, zbudowany w 1852 roku.
Wieża kościelna św. MikołajaBudowla powstała w XVI wieku i stanowi jedyną pozostałość po późnogotyckim kościele pw. św. Mikołaja, rozebranym w 1909 roku.
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi PannyNeogotycki kościół wybudowany w latach 1905-1908. Część wyposażenia świątyni została przeniesiona ze starego kościoła św. Mikołaja. W kościele znajdują się organy P.B. Voelknera z 1908 roku, stanowiące jeden z niewielu instrumentów tego typu w najbliższym regionie.
Południowe skrzydło Zamku Książąt PomorskichPochodzi z XIV wieku. Początkowo zamek znajdował się na wyspie jeziora Trzesiecko, lecz po obniżeniu poziomu wód znalazł się na półwyspie.

Wynajem samochodów Szczecinek umili Ci zwiedzanie, jak również umożliwi skorzystanie z innych atrakcji turystycznych tego miasta i jego okolic.

Co ciekawego można robić na urlopie w Szczecinku?

Malownicze położenie Szczecinka pomiędzy trzema jeziorami sprawia, że jest on chętnie odwiedzany przez turystów. Każdy znajdzie w mieście lub jego okolicach coś dla siebie!

Jakie są atrakcje dla miłośników aktywnego wypoczynku?

W tych okolicach jest bardzo wiele znakomicie oznakowanych szlaków rowerowych. Ich sieć prowadzi przez najbardziej malownicze rejony Powiatu Szczecineckiego. Nie zabraknie też wielu atrakcji dla miłośników nart wodnych, windsurfingu, nurkowania, spływów kajakowych czy jazdy konnej.

Wynajem aut wcale nie wyklucza aktywnego wypoczynku!

Jakie są atrakcje dla miłośników przyrody?

Park Owadogigant w Lubnicy nieopodal Szczecinka jest wręcz idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu z dala od cywilizacji i masowej turystyki. Ponadto, zapewnia świetną lekcję biologii w terenie, bowiem można tam obejrzeć bardzo realistyczne modele owadów, wykonane z ogromną precyzją i w gigantycznym powiększeniu.

W tym przypadku wynajem samochodów Szczecinek to wręcz konieczność, gdyż bardzo ciężko będzie Ci dostać się do Lubnicy komunikacją publiczną.

Jakie są atrakcje dla miłośników historii?

Oprócz wymienionych już zabytków, ciekawą propozycją jest również Muzeum w Szczecinku.

Jakie są atrakcje dla miłośników kina?

Będąc w Szczecinku warto wybrać się na seans do kina „Wolność”.

Jakie są atrakcje dla miłośników fascynującego życia?

Po Jeziorze Trzesiecko regularnie kursuje Szczecinecki Tramwaj Wodny Bayern, którym, przy akompaniamencie granego na żywo jazzu, można popłynąć w rejs po najbardziej malowniczych zatoczkach jeziora oraz dotrzeć do znajdujących się w zabytkowym parku miejskim urokliwych restauracji i kawiarenek.

Wypożyczalnia samochodów Szczecinek to obowiązkowy punkt wycieczki, gdyż miasto i jego piękne okolice naprawdę są warte odwiedzenia, a nic nie ułatwia zwiedzania tak jak wynajem aut!