Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Sopot

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 37 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 9 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 wrz 2017, 05:00 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Sopot

Mały samochód

Mały samochód

Od 37 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2017, 05:00 .

Ta oferta została znaleziona 21 wrz 2017, 05:00 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 43 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 paź 2017, 11:19 .

Ta oferta została znaleziona 01 paź 2017, 11:19 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 54 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2017, 07:34 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2017, 07:34 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 64 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 paź 2017, 11:19 .

Ta oferta została znaleziona 01 paź 2017, 11:19 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Sopot

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Sopot:

4.7 do 5 (55 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Sopot

Sopot to dobrze znany nadmorski kurort położony nad Zatoką Gdańską. Ponieważ miasto położone jest pomiędzy Gdańskiem a Gdynią, najwygodniejsza formą zwiedzania tego regionu jest wypożyczenie samochodu w Sopocie. Wyszukiwarka cenowa ułatwi proces wypożyczenia samochodu i zapewni najlepszą cenę dostępną na rynku. Trójmiasto, którego częścią jest Sopot to niezwykle atrakcyjny region na rodzinne wakacje. Posiada wiele atrakcji historycznych oraz możliwość odpoczynku na plaży.

Atrakcje Spotu

Jeżeli Sopot - to na pewno spacer po „Monciaku" czyli Ulicy Bohaterów Monte Cassino, która jest główną ulicą Sopotu, a zarazem jego centrum handlowym z licznymi lokalami gastronomicznymi. Warto również przejść się po pięknym białym molo, które jest najdłuższym w Europie obiektem o drewnianej konstrukcji. Uczestniczenie w letnim kino na mola sprawi przyjemność całej rodzinie.

Kolejnym uroczym, jednak łatwym do przeoczenia zabytkiem Sopotu jest: Krzywy Domek. Budowla ta oficjalnie jest uznana na jedną z najdziwniejszych na świecie. Można w niej urządzić niestandardową konferencje lub wyprawić urodziny.

W Sopocie wynajem samochodu zapewnia jednak odrobinę prywatności i odcięcie się od turystycznego zgiełku. Pobliski Aquapark zapewni radość kąpieli a może relaks w spa, natomiast wypożyczenie samochodu w Spocie ułatwi drogę do niego. Oczywiście zwiedzanie Trójmiasta to również Gdańsk i Gdynia.

Trójmiasto czyli zwiedzania Gdańska oraz Gdyni

W Gdańsku warto zobaczyć nowe muzeum Solidarności oraz bramę stoczniową. Jak i przepiękną starówkę z Bazyliką Mariacką Wniebowzięcia NMP. Nie można przeoczyć symbolu miast czyli wielkiego żurawia wybudowanego w 1367 roku nadającego miastu znaczenia Hanzeatyckiego. W Sopocie wynajem samochodu pozwoli dotrzeć do takich ważnych miejsc w Gdańsku jak: Westerplatte, Twierdza Wisłoujście oraz Oliwa.Kolejnym punktem na mapie wartym zwiedzenia jest Gdynia.

Wypożyczalnia samochodów w Sopocie pozwoli również na zwiedzanie tego miasta. Historycznym impulsem rozwoju Gdyni była budowa portu. Port ten powstał w celu zapewnienia Polsce dostępu do Morza Bałtyckiego. W tym czasie Gdańsk był uznany za Wolne Miasto Gdańsk a jego przyszłość w granicach Polski była niepewna. Obecnie w Gdyni można podziwiać: Muzeum Marynarki Wojennej oraz Żaglowiec „Dar Pomorza”, a także okręt muzealny Niszczyciel ORP „Błyskawica”.

Szlak Zamków Gotyckich- piękny szlak turystyczny

Miłośnicy historii w województwie pomorskim znajdą wiele pięknych zamków. Szlak Zamków Gotyckich to niezwykłe budowle i duch wielu bitew, a także muzealne ciekawostki. Szlak Zamków Gotyckich to samochodowa trasa turystyczna składająca się z 12 gotyckich zamków Mazur, Warmii oraz Kaszub. Można wśród nich znaleźć zarówno zamki krzyżackie, kapitulne oraz biskupie. Szlak jest dobrze oznakowany, by zapewnić przyjemną, bezstresową trasę i posiada wiele wariantów przebiegu.

Do obiektów na szlaku należą: Zamek Krzyżacki w Bytowie, Zamek krzyżacki w Malborku, Zamek krzyżacki w Sztumie, Zamek Kapituły Pomezańskiej w Kwidzynie, Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie, Zamek krzyżacki w Nidzicy, Zamek krzyżacki w Rynie, Zamek krzyżacki w Kętrzynie oraz kilka innych ciekawych budowli.

Najbliższy z Sopotu, jak i najbardziej znany jest zamek w Malborku (niem. Ordensburg Marienburg). Od 1997 roku jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zamek jest wzniesiony nad brzegiem Nogatu. Jest wspaniałym przykładem gotyckiego, ceglanego zamku warownego otoczonego fosą. Był wznoszony od połowy 1280 roku aż do XV wieku.

Zamek ma za sobą bujną historię. W latach 1309–1457 był siedzibą wielkich mistrzów zakonu krzyżackiego. Był również oblegany przez wojska Władysława Jagiełły po słynnej Bitwie pod Grunwaldem. Od 1457 do 1772 roku stał się siedzibą królów Polski. Bywali tu: król Kazimierz Jagiellończyk oraz król Zygmunt August. Przez lata na zamku działało wiele instytucji gospodarczych i porządku publicznego. Można zaliczyć do nich mennicę, gdzie wybijano gdzie szeląg oraz złote dukaty. A także Komisje Morską. Zamek był wielokrotnie oblegany i poddany wielu dewastacją, jak i renowacją. Dlatego do dziś zachwyca swoim wyglądem oraz bogatą historią.

Mobilność a może i prom?

Wytrawnym podróżnikom warto polecić wycieczkę promową na Bornholm, a nawet do Szwecji.

Pierwszym krokiem jest wypożyczenie samochodu w Sopocie, następnie podróż do Świnoujścia a z stamtąd przyjemność płynięcia promem.

Wypożyczalnia samochodów w Sopocie - to wiele firm. W porównywarce cenowej można zobaczyć i porównać oferty takich firm jak: Avis, Hertz oraz Europcar. Ponieważ firmy te, są światowymi liderami, oferują klientom nie tylko komfort wynajmu samochodu oraz niezwykłą mobilność, ale nowoczesne rozwiązania jak: Mobilny Wi-Fi hotspot w samochodach. Wszystko to dla przygody podróżowania i poznawania nowych niezwykłych miejsc pełnych magii i historii.