Wypożyczalnia Samochodów Rybnik

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 4 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 2 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 gru 2019, 06:18 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Rybnik

Mały samochód

Mały samochód

Od 4 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 06:18 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 06:18 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 5 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 06:18 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 06:18 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 18 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:29 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:29 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 39 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:29 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:29 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Rybnik

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Rybnik:

4.8 do 5 (194 oceny)

(4.4 do 5)
Super wyszukiwarka, wypożyczalnia którą znalazłam przez nią rzetelna, wypłacili kaucję, także bez obaw.
Ocena wynajętego samochodu przez Iza G.- 20 lip 2015, 14:23
(4 do 5)
(-; happycar jest super ;-)
Ocena wynajętego samochodu przez Milena T.- 20 lip 2015, 20:23
(4.6 do 5)
Przy kolejnej rezerwacji na pewno zwrócę się także do happycar
Ocena wynajętego samochodu przez Eleonora U.- 20 lip 2015, 14:39
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Rybnik

Wypożyczenie samochodu w Rybniku

Wypożyczanie samochodu bardzo ułatwia poznawanie nowych okolic i miejsc, do których wybieramy się ze względów zawodowych czy prywatnie. Dzięki HAPPYCAR nie trzeba jednak znać dokładnej oferty wszystkich firm, jakie oferują możliwość wypożyczenia samochodu na dowolny termin.

Dlaczego HAPPYCAR

Bardzo często podróże służbowe organizowane są w ostatniej chwili, zatem możliwość skorzystania z wypożyczonego samochodu jest w wielu firmach zajmujących się wynajmem samochodów bardzo ograniczona choćby ze względu na termin. HAPPYCAR różni się od nich przede wszystkim tym, że udostępnia online oferty najpopularniejszych wypożyczalni samochodów. Wchodząc na stronę internetową wystarczy wskazać miasto, w którym chcemy skorzystać z samochodu, a następnie wskazać klasę samochodu, aby móc się nim cieszyć bezpośrednio po przyjeździe. Na HAPPYCAR.pl można wybierać pojazdy, których wynajem oferują popularne sieci wypożyczalni, jak Avis, Rentalcars czy Hertz. Wypożyczenie samochodu w Rybnik może być równie proste, jak wypożyczanie samochodów w innych miastach. W okolicach Rybnika znajdują się duże lotniska, m.in. Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach oraz lotnisko Balice w Krakowie.

Dlaczego warto odwiedzić Rybnik

Rybnik jest jednym z ważniejszych miast Górnego Śląska, które w przeszłości było kojarzone głównie z wydobyciem węgla. Obecnie samo miasto znane jest w całej Polsce ze względu na cykliczną imprezę, jaką jest Rybnicka Jesień Kabaretowa, gromadząca co roku najważniejszych twórców polskiej sceny kabaretowej. Na terenie miasta znajduje się jeden z wydziałów Politechniki Śląskiej oraz filia katowickiego Uniwersytetu Ekonomicznego, dzięki czemu Rybnik stał się jednym z ważnych ośrodków edukacyjnych. W Rybniku warto zwiedzić Familoki w Chwałowicach, obejrzeć dawny ratusz miejski czy zwiedzić Zabytkową Kopalnię Ignacy, gdzie z wieży można podziwiać panoramę miasta. Oprócz zabytków murowanych Rybnik kojarzy się również z terenami zielonymi oraz z Jeziorem Rybnickim, gdzie najdłużej w Polsce trwa sezon żeglarski. Bliskie sąsiedztwo z Kalwarią Golejowską oraz z Parkiem Krajobrazowym Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich sprawiają, że wypozyczenie samochodu w Rybnik może być również doskonałym pretekstem do aktywnego wypoczynku. W Rybniku zaczynają się lub też przez samo miasto przebiegają ważne dla Górnego Śląska szlaki turystyczne, które warto wykorzystać do organizacji wypoczynku w mieście lub w jego okolicy.

Zwiedź Rybnik Wynajem samochodu to umożliwi

Liczący ponad 140 tysięcy mieszkańców Rybnik to jedno z większych miast na Śląsku. Wypożyczalnia samochodów w Rybnik, dzięki dostępności różnych rodzajów samochodów, może umożliwić zwiedzanie miasta i jego okolic. Do tego celu można wykorzystać biegnące przez miasto szlaki turystyczne. W okolicach Rybnika przebiega fragment Szlaku Historii Górnictwa Górnego Śląska, na którym znalazły się obiekty kojarzone z przemysłowym dziedzictwem regionu. Rybnicki fragment szlaku mierzy ponad 26 km. Ważnymi obiektami tego szlaku są: miejski urząd z witrażami, na których uwieczniono różne gałęzie przemysłu, miejski browar, ale również budynek Teatru Rybnickiego czy tereny miejskiego kąpieliska. Krótka, dwudziestodwukilometrowa trasa prowadząca do Żor, może być pretekstem, aby zobaczyć ważne obiekty, położone na szlaku Początków Hutnictwa. Osoby spragnione wypoczynku aktywnego mogą wybrać zwiedzanie Szlakiem Morza Rybnickiego, aby na trasie mierzącej 22 kilometry poznać ważne zabytki architektury oraz miejskie tereny zielone.

Wypożyczalnia samochodów w Rybniku - zaplanuj wycieczkę po Górnym Śląsku

O Rybniku wspomina się także w kontekście Szlaku Stulecia Turystyki, który liczy prawie sto kilometrów i kończy się w Tarnowskich Górach. Szlak biegnie między innymi przez rezerwaty przyrody Hubert i Płużnica, a kończy się w okolicy jeziora Nakło-Chechło. Jest to jeden z ważniejszych szlaków turystycznych, który biegnie po terenach leśnych. Wypożyczenie samochodu w Rybnik pozwoli na szybsze przebycie szlaku jeśli nie dysponujemy zbyt dużą ilością czasu. Rybnik znajduje się także na Szlaku Zabytków Techniki, który biegnie od Częstochowy do Żywca. Oprócz wspomnianej rybnickiej kopalni na trasie szlaku znalazły się m.in. Muzeum Browaru Żywiec, Kopalnia Guido w Zabrzu, kopalnia srebra z Tarnowskich Gór, osiedla Niszowiec i Giszowiec z Katowic czy wreszcie Elektrociepłownia Szombierki z Bytomia. Poznanie najważniejszych obiektów na tym szlaku wymaga skorzystania z udostępnionego samochodu, co umożliwia wypożyczalnia samochodów w Rybnik.
Innym szlakiem, który również kojarzy się ze Śląskiem, jest Szlak Architektury Dawnej, który ze względu na swoją długość podzielony został na pętle o różnej długości. Pętla Rybnicka mierzy około 126 km i umożliwia bliższe poznanie wybranych kościołów położonych w samym Rybniku i w okolicznych miejscowościach, m.in. w Gołkowicach, Łaziskach czy Wilczej. Warto rozważyć wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast w Polsce - do Krakowa.

Planując zwiedzanie Śląska z wykorzystaniem wypożyczonego samochodu warto pamiętać, że ze względu na odległości, jakie dzielą poszczególne miasta wchodzące w skład aglomeracji śląskiej, wypożyczony samochód nie musi się znajdować w mieście Rybnik wynajem samochodu może również oznaczać konieczność odbioru wypożyczonego pojazdu np. w Gliwicach.