Wypożyczalnia Samochodów Radom

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 81 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 19 wrz 2020, 07:01 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Radom

Mały samochód

Mały samochód

Od 81 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 87 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 134 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 164 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 01:29 .

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 01:29 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Radom

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Radom:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko było picuś glancuś
Ocena wynajętego samochodu przez Kinga O.- 21 lip 2015, 03:09
(5 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Barbara. B.- 20 lip 2015, 19:47
(4.2 do 5)
Rezerwacja przebiegła pomyslnie, dziekuję Happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Justyna Sz.- 20 lip 2015, 09:52
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Radom

Wynajem samochodów w Radomiu - co należy wiedzieć?

Radom to miasto okryte w Polsce raczej złą sławą, jednak każdy kto spędzi tam przynajmniej kilka godzin, zapewne zmieni zdanie o tym miejscu. Radom zdecydowanie stanowi ciekawą propozycję turystyczną.

Powszechnie wiadomo, że planowanie wszelkich wycieczek zawsze trzeba zacząć z pewnym wyprzedzeniem. W przypadku Radomia, wynajem aut to zdecydowanie pierwsza kwestia, którą należałoby się zająć.

Zapewne zastanawiasz się, czy jest coś, czego powinieneś się dowiedzieć zanim zdecydujesz się na wynajem samochodów Radom?

Czy wiek kierowcy ma znaczenie?

W trakcie wyszukiwania należy wybrać odpowiedni przedział wiekowy, gdyż w przypadku niektórych ofert obowiązują dodatkowe opłaty dla młodych oraz starszych kierowców.

Czy wynajętym pojazdem może kierować więcej niż jedna osoba?

Samochodem mogą kierować jedynie osoby wpisane do lokalnej umowy wynajmu jako kierowcy. Jeden dodatkowy kierowca czasem jest zawarty w ofercie, a w pozostałych przypadkach jest to usługa dodatkowo płatna.

Jakie dokumenty są potrzebne do odbioru pojazdu?

Każda wypożyczalnia samochodów Radom wymaga przedstawienia następujących dokumentów: dowód osobisty/paszport, prawo jazdy, karta kredytowa. Wszelkie dokumenty muszą być wystawione na imię i nazwisko głównego kierowcy.

Czy wynajem aut w Radomiu bez karty kredytowej jest możliwy?

Niezależnie od lokalizacji, każda wypożyczalnia samochodów wymaga złożenia kaucji w formie blokady na karcie kredytowej. Inne formy złożenia depozytu nie są akceptowane.

Ile wynosi depozyt?

Kwota kaucji różni się w zależności od klasy pojazdu oraz wymagań poszczególnych wypożyczalni.

Dlaczego warto zdecydować się na odwiedziny w Radomiu?

Radom to miasto w centralnej Polsce, które może poszczycić się bogatą historią. Jego powstanie owiane jest legendą, zgodnie z którą założycielem pierwszej osady nad rzeką Mleczną był rycerz o imieniu Radomir, który pod wielkim wrażeniem piękna okolicy wypowiedział słowa „Rad dom bym tutaj zbudował”. Tym samym odczarował zaklętych mieszkańców i niebawem został wybrany na władcę grodu.

Jak przystało na miasto o tak długowiecznej historii, Radom może się pochwalić licznymi zabytkami, do których z łatwością dotrzesz, jeśli zdecydujesz się na wynajem aut Radom. Można do nich zaliczyć między innymi:

Wynajem samochodów Radom umożliwia odwiedzenie wszystkich powyższych miejsc. Jednakże, należy pamiętać, że miasto ma do zaoferowania o wiele więcej. Radom jest bowiem pełen XIX-wiecznych kamieniczek zaskakujących malowniczymi plafonami czy też kościołów wprowadzających w mistyczny nastrój, a ekipy archeologiczne nieustannie odkrywają kolejne zagadki przeszłości.

Niezwykły klimat XIX-wiecznego Radomia można poczuć przechadzając się ulicą Żeromskiego, będącą główną i reprezentacyjną ulicą miasta. Spory jej odcinek stanowi deptak, przy którym ulokowały się liczne sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. W Radomiu na pewno nie będziesz się nudził!

Najprostszym i najbardziej komfortowym sposobem na zwiedzanie miasta i okolicy jest wynajem aut Radom.

Okolice Radomia

Wynajem samochodów Radom umożliwia nie tylko odwiedzenie każdego zakątka tego miasta, ale także eksplorację równie ciekawej i pięknej okolicy.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze okoliczne atrakcje.

Zamek w IłżyRuiny gotycko-renesansowego zamku biskupów krakowskich zbudowanego prawdopodobnie w latach 1326-1347 z inicjatywy biskupa krakowskiego Jana Grota. Zamek został przebudowany w połowie XVI i w XVII wieku, dzięki czemu zyskał wystrój renesansowy i nowe fortyfikacje bastejowe. Budowla została zniszczona przez wojska szwedzkie i siedmiogrodzkie Jerzego Rakoczego w czasach Potopu.
Muzeum Jana Kochanowskiego w CzarnolesieMuzeum zostało utworzone w dworku Jabłonowskich, który stoi w miejscu dawnej siedziby Jana Kochanowskiego. Dworek otacza malowniczy park, w którym umieszczono symboliczny sarkofag Urszuli. Mimo iż w parku drzew nie brakuje, próżno szukać tego najważniejszego, czyli słynnej lipy, zachęcającej gości poety do odpoczynku w jej cieniu.
Centrum Rzeźby Polskiej w OrońskuCentrum dysponuje przestrzenią o ciekawych walorach architektonicznych i krajobrazowych. Tworzą je Muzeum Rzeźby Współczesnej oraz galerie rozlokowane na obszarze parku krajobrazowego. Sale wystawowe goszczą kilkanaście prezentacji rocznie. Najważniejsze poświęcono historii rzeźby najnowszej oraz retrospektywnej wybitnych artystów rzeźbiarzy.
Zamek w SzydłowcuDawna gotycko-renesansowa rezydencja rodu Szydłowieckich i Radziwiłłów oraz księżnej Anny Sapieżyny, będąca jednym z głównych zabytków miasta.
Dworek Dembińskich w PrzysuszeZnajduje się tu Muzeum im. Oskara Kolberga, które posiada wiele pamiątek po ojcu naszej etnografii oraz zabytkowe przedmioty dawnego dworu.

Wynajem samochodów w Radomiu pozwala zwiedzić zarówno miasto, jak i okolicę w dogodny dla siebie sposób i we własnym tempie. Dlatego też nie warto się dłużej wahać - zdecyduj się na wynajem aut z HAPPYCAR już dziś!