Wypożyczalnia Samochodów Radom

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 80 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2019, 10:52 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Radom

Mały samochód

Mały samochód

Od 80 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:52 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:52 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 83 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:52 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:52 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 126 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:52 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:52 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 137 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:52 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:52 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Radom

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Radom:

4.8 do 5 (194 oceny)

(4.9 do 5)
Mega udany urlop, moi znajomi też się z niego cieszą!
Ocena wynajętego samochodu przez Robert T.- 20 lip 2015, 04:07
(4.9 do 5)
Wszystko gładko poszło.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil K.- 20 lip 2015, 22:26
(4.6 do 5)
Jestem zadowolona z usług happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Dagmara R.- 20 lip 2015, 08:40
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Radom

Tanie wynajęcie samochodu Radom

Radom to miasto w centralnej Polsce, które może poszczycić się bogatą historią oraz licznymi zabytkami położonymi w pobliżu pięknej przyrody. Położone nad rzeką Mleczną, pełne jest XIX-wiecznych kamieniczek zaskakujących malowniczymi plafonami, kościołów wprowadzających w mistyczny nastrój, a ekipy archeologiczne nieustannie odkrywają kolejne zagadki przeszłości. Najprostszym i najbardziej komfortowym sposobem na zwiedzenie okolicy w Radomiu jest wynajem samochodu. Czy to okoliczne lasy, stawy, zalew na Borkach czy bliska odległość Puszczy Kozienickiej i Gór Świętokrzyskich, samochód w prosty i wygodny sposób pozwoli przemieszczać się z miejsca na miejsce oraz odkrywać mniej znane atrakcje. Duży wybór firm wynajmujących samochody, niejednokrotnie może wprowadzić w dezorientację, dlatego jednym ze sprawdzonych sposobów, który pozwoli wybrać najbardziej korzystne i opłacalne auto jest korzystanie z internetowej porównywarki cenowej HAPPYCAR. Do najbardziej cenionych firm, oferujących takie usługi należą Avis, AutoEurope czy HolidayAutos. Przylatując do Portu Lotniczego Radom, mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty wynajmu samochodów.

Atrakcje, wynajem samochodu Radom

Radom to wciąż mało znane i nieodkryte miasto. Jego powstanie owiane jest legendą, zgodnie z którą założycielem pierwszej osady nad Mleczną był rycerz o imieniu Radomir, który pod wielkim wrażeniem piękna okolicy wypowiedział słowa "Rad dom bym tutaj zbudował". Tym samym odczarował zaklętych mieszkańców i niebawem został wybrany na władcę grodu. Pamiątką po jednej z pierwszych osad jest grodzisko Piotrówka, na którym rokrocznie odbywa się Piknik Archeologiczny. Warte zobaczenia są także kościoły - św. Wacława z XIII wieku, którego burzliwa historia zapisała się w dziejach miasta i kościół św. Jana Chrzciciela. Warto wspomnieć, że w klasztorze oo. Bernardynów z XV wieku znajduje się unikatowy na skalę europejską komin w kształcie piramidy. Niezwykły klimat dziewiętnastowiecznego Radomia można poczuć przechadzając się Żeromskiego, reprezentacyjną ulicą miasta. Znajdują się tam przepiękne, dobrze zachowane kamienice, których dekoracyjność i dokładność wykonania budzi zachwyt. Drobne rzeźbione detale, niezwykłe żeliwne balkony i bogata kolorystyka. Jednak prawdziwa niespodzianka czeka na tych, którzy postanowią zobaczyć wnętrza kamienic na ulicy Żeromskiego, Moniuszki i Piłsudskiego, a także odwiedzić dziewiętnastowieczną Aptekę Pod Orłem. Znajdują się tak przepiękne malowidła ścienne. Dla zainteresowanych sztuką niezwykłym doświadczeniem mogą stać się odwiedziny w Muzeum im. Jacka Malczewskiego, gdzie znajduje się większość obrazów tego sławnego malarza. Na tych, którzy chcieliby odpocząć na łonie natury czeka zalew na Borkach i Muzeum Wsi Radomskiej. Jest to niezwykła okazja do poznania tajników plecionkarstwa czy wyrabiania domowego masła. Radom słynie także z odtwórstwa historycznego. Kilka razy w roku, w rocznicę wielkich bitew, wydarzeń ważnych dla miasta i okolicy odbywają się inscenizacje walk. Jest to niezwykła szansa do obejrzenia przebiegu bitwy pod Kowalą czy niektórych walk powstania styczniowego. To tylko część atrakcji, które mogą Państwa zainteresować.

Zwiedzanie Radomia wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Radomiu pozwala zapoznać się z nimi wszystkimi, a także zwiedzić okolicę w dogodny dla siebie sposób. Kilkadziesiąt kilometrów od Radomia znajduje się Muzeum Rzeźby Polskiej w Orońsku, w Przysusze można poznać dorobek folklorysty i etnografa Oskara Kolberga, a w Czarnolesie zobaczyć jak mieszkał Jan Kochanowski.

Wypożyczalnia samochodów w Radomiu pozwala na korzystanie z auta przez określony czas. Trasę wycieczki z Radomia mogą rozpocząć Państwo od Sienna, gdzie znajdują się ruiny zamku, kolejnym punktem może być Iłża, a w niej ruiny zamku oraz widowiska rycerskie. Kolejnym punktem programu jest Szydłowiec z zamkiem Radziwiłłów i Szydłowieckich, pięknym gotyckim kościołem, urokliwym rynkiem oraz charakterystycznym ratuszem. Chwilę wytchnienia zapewnią Chlewiska, w których zobaczyć można gotycki kościół, Dwór Chlewickich czy unikatowy na skalę Europy, piec na węgiel drzewny, a potem odpocząć nad zalewem przy strzeżonym kąpielisku. Wypożyczenie samochodu w Radomiu pozwala też na zobaczenie Przysuchy z jej trzema rynkami: polskim, niemieckim i żydowskim, zabytkowym kościołem, synagogą, pałacykiem lamusa czy Dworkiem Oskara Kolberga. Na sam koniec wycieczki warto zobaczyć ruiny zamku w Drzewicy.

Jeśli interesuje Państwa wizyta w jednym z większych polskich miast warto wybrać się do Warszawy, czy Łodzi. Wypożyczalnia samochodów w Radomiu oferuje rozwiązania dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo dobrać wielkość i komfort auta do własnych potrzeb, a brak skomplikowanych formalności pozwala na łatwe odebranie samochodu na miejscu.

Zapraszamy do rezerwacji z HAPPYCAR już dziś.