Wypożyczalnia Samochodów Plock

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 80 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 lis 2019, 06:38 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Plock

Mały samochód

Mały samochód

Od 80 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 06:38 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 06:38 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 82 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 06:38 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 06:38 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 124 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 06:38 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 06:38 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 134 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 06:38 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 06:38 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Plock

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Plock:

5 do 5 (194 oceny)

(4.6 do 5)
Jestem zadowolona z usług happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Dagmara R.- 20 lip 2015, 08:40
(4.2 do 5)
Podobało mi się, już poleciłam stronę mojej przyjaciółce.
Ocena wynajętego samochodu przez Renata W.- 20 lip 2015, 14:23
(4.4 do 5)
Jak dotychczas tylko pozytywne doświadczenia.
Ocena wynajętego samochodu przez Albert F.- 20 lip 2015, 23:43
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Plock

Posiadanie samochodu do własnej dyspozycji w wielu przypadkach staje się koniecznością. Częste podróże służbowe po Polsce sprawiają, że także wypożyczanie samochodów staje się coraz popularniejsze. Podobne rozwiązanie oferuje również Płock wynajem samochodu zapewnia wygodniejszy transport, a jednocześnie jest idealnym rozwiązaniem, aby zwiedzić atrakcyjną czy mniej znaną okolicę miasta. Warto rozważyć wynajem na którymś z pobliskich lotnisk, np. w Porcie Lotniczym Modlin, gdyż wybór będzie jeszcze większy.

Najszybszy sposób na wynajęcie samochodu

Wypożyczenie samochodu w Płocku jest równie łatwe jak w każdym innym dużym polskim mieście. W tym celu wystarczy odwiedzić serwis internetowy HAPPYCAR, gdzie dostępne są oferty z najpopularniejszych sieci wypożyczalni. Wskazanie terminu przyjazdu do Płocka, data zwrotu samochodu do wypożyczalni oraz wskazanie samochodu, który najlepiej się sprawdzi w trakcie krótkiej podróży po Płocku i okolicach - dokładnie tyle dzieli każdego użytkownika od skorzystania z wygodnego środka lokomocji. W serwisie dostępne są oferty wynajmu, zaproponowane przez wiodące sieci wypożyczalni. W ciągu kilku minut można wybrać samochody, udostępniane m.in. przez Europcar, Avis czy RentalCars. Dzięki serwisowi można również oszczędzić na wynajmie dzięki możliwości porównania ceny za usługę wynajmu oraz dodatkowo płatne usługi. Wypożyczalnia samochodów w Płocku przygotuje wskazany samochód, który w ustalonym terminie będzie czekać na kierowcę.

Kilka powodów, aby odwiedzić Płock

Płock jest historyczną stolicą Mazowsza, przez kilka lat był także stolicą Polski. W historii Polski zapisał się głównie jako stolica biskupów, którzy mieli tutaj swoją siedzibę od XI wieku. Współcześnie miasto kojarzy się z największą polską rafinerią, która jest w wielu przypadkach głównym powodem dla służbowych podróży do miasta. Wypożyczalnia samochodów w Płocku jest dostępna dla każdej osoby, przyjeżdżającej nie tylko zawodowo, ale i prywatnie do miasta. Ciekawe położenie Płocka może również sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi w okolicach miasta. W tym byłym mieście wojewódzkim warto obejrzeć miejscowy zamek, położony na Wzgórzu Tumskim, skąd rozciąga się widok na panoramę miasta oraz dolinę Wisły. W czasie wolnym można się przespacerować ulicą Tumską, którą jest najważniejszym miejskim deptakiem. W jednej z kamienic położonej przy tej ulicy znajduje się Muzeum Mazowieckie. Wypożyczenie samochodu w Płocku może stanowić idealny pretekst, aby pojechać do płockiego liceum, które jest najstarszą tego typu placówką w Polsce. Posiadanie samochodu do własnej dyspozycji ułatwi również dojazd na liczne imprezy, organizowane w płockim amfiteatrze. Wypożyczony samochód z pewnością ułatwi poznawanie płockich zabytków, które znajdują się na trasie Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego.

Atrakcje w okolicach Płocka

Centralna część biegu Wisły to nie tylko Płock wynajem samochodu ułatwia dojazd do Włocławka. Oba miasta dzieli około 50 km, które można pokonać samochodem w czasie nieco dłuższym niż 60 minut. Do Włocławka przyjeżdża się ze względu na zabytki sakralne, ale również z powodu miejscowej zieleni. W mieście spiętrzona woda Wisły została wykorzystana do stworzenia Jeziora Włocławskiego, które wykorzystuje się do żeglugi rekreacyjnej. W mieście ważnym zabytkiem zielonym jest także Rezerwat przyrody Kulin, w którym rośnie gorejący krzew Mojżesza. Ten zdolny do samozapalenia krzak obecny jest w Polsce w zaledwie trzech miejscach. Około 15 km należy pokonać, aby dojechać do Nowego Duninowa, w którym znajduje się zabytkowy pałac oraz zamek. 5 kilometrów dalej znajduje się zamek w Gostyninie. Kolejny zamek, który obecnie jest siedzibą muzeum, znajduje się w Oporowie. Późnogotycka rezydencja była niewielkich rozmiarów rezydencją obronną, która zachowała się w całkiem dobrym stanie do czasów współczesnych. Wypożyczalnia samochodów Płock umożliwia również dojazd do skansenu w Sierpcu, który jest jednocześnie Muzeum Wsi Mazowieckiej. Ekspozycja muzealna skansenu składa się z 11 różnych zabudowań chłopskich, które uzupełnia obecność starej karczmy, kuźni czy olejarni.

Centralna Polska w zasięgu każdego podróżnego

Wypożyczenie samochodu w Plocku daje również możliwość zorganizowania wycieczki do stolicy kraju. Płock i Warszawę dzieli około 100 km, a dzięki posiadaniu wypożyczonego samochodu można ten dystans pokonać w czasie krótszym niż 2 godziny. W Warszawie warto obejrzeć najważniejsze zabytki, położone wzdłuż Traktu Królewskiego. Na tej trasie znajduje się Stare Miasto z Zamkiem Królewskim, ale również Łazienki i pałac w Wilanowie z zespołem parkowym. Krótszy dystans dzieli z kolei Płock i Toruń. Stolicę polskiego piernika warto obejrzeć ze względu na Muzeum Toruńskiego Piernika oraz Muzeum Kopernika, jednak najważniejszym zabytkiem dla wielu zwiedzających jest charakterystyczna zabudowa Starego Miasta wraz z murami obronnymi, która trafiła na listę światowego dziedzictwa UNESCO.