Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Pila

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 75 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 12 lut 2019, 02:29 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Pila

Mały samochód

Mały samochód

Od 75 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 lut 2019, 02:29 .

Ta oferta została znaleziona 12 lut 2019, 02:29 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 87 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:32 .

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:32 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 105 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:32 .

Ta oferta została znaleziona 08 lut 2019, 07:32 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Pila

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Pila:

4.6 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Jak mawiaja do trzech razy sztuka. Jak dotąd moja trzecia rezerwacja także przebiegła pomyślnie.
Ocena wynajętego samochodu przez Michał T.- 20 lip 2015, 06:30
(4 do 5)
Dostaliśmy czysty samochód na czas.
Ocena wynajętego samochodu przez Ewelina S.- 21 lip 2015, 00:49
(5 do 5)
Pozdrawiam :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Luiza I.- 20 lip 2015, 22:21
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Pila

W Polsce istnieje wiele miejsc wartych zwiedzenia. Jednym z wartych uwagi miast jest Piła. Będąc na miejscu warto pomyśleć o wynajmie samochodu - oprócz samego centrum istnieje jeszcze wiele oddalonych od miasta szlaków i punktów wartych uwagi, do których najlepiej dostać się właśnie samochodem - zwłaszcza, jeśli podróżuje i zwiedza się z dziećmi. Na szczęście wypożyczenie samochodu w Pile nie jest problemem, ani też nie kosztuje dużo - dzięki ofercie HAPPYCAR możesz skorzystać z tej opcji w każdej chwili. A dlaczego warto pożyczyć auto właśnie w ten sposób? Powód jest prosty - wychodzi ona naprzeciw potrzebom klienta i pomoże znaleźć najlepsze auto w rozsądnej cenie! A ponieważ nikt nie lubi przepłacać, dlatego warto zapoznać się z tą propozycją.

Piła - co warto zwiedzić?
 
Położone w województwie wielkopolskim miasto Piła to miejsca, która warto odwiedzić dla jego neobarokowych i neogotyckich zabytków, a także szlaków turystycznych - pieszych, rowerowych, a także kajakowych. To dobre miejsce dla turystów, którzy chcą zobaczyć charakterystyczne budowle sakralne, a także cieszyć się wspaniałą, nieskalaną cywilizacją przyrodą. Szczególną atrakcją są spływy kajakowe, które pozwalają spędzić wspaniale czas zwłaszcza w sezonach letnich.
Warto również dodać, że z Piły blisko jest do takich miast jak Poznań czy Bydgoszcz, a dzięki posiadaniu samochodu można bez problemu dostać się do nich i zwiedzać również tamtejsze atrakcje, mając Piłę za bazę wypadową. Stosunkowo blisko jest również nad morze, pobyt w Pile może być zatem dobrą okazją do odwiedzenia np. Kołobrzegu czy Koszalin. Ulokowanie miasta daje rozmaite możliwości, które można wykorzystać wedle swoich indywidualnych zainteresowań.

Piła - co warto wiedzieć?

Miasto Piła rozwinęło się z niewielkiej, średniowiecznej osady rybackiej położonej nad dolną Gwdą, wśród lasów. Po pierwszym rozbiorze Polski trafiło w ręce Prus, a powróciło do niej dopiero po II Wojnie Światowej, w trakcie której zostało ogłoszone twierdzą i włączone w skład umocnień Wału Pomorskiego. Zniszczenia wojenne były tak duże (w zależności od rejonu miasta wahały się od 70-90%), że po wojnie miasto zostało zbudowane praktycznie od nowa. Na szczęście wiele cennych zabytków, w tym XIX-wieczny, neogotycki kościół poewangelicki Matki Boskiej Częstochowskiej, ocalały i dziś można cieszyć nimi oczy. Wykorzystanie turystyczne rzeki Gwdy umożliwia miejski szlak wodny z przystaniami, przystosowanymi do obsługi tramwaju wodnego, łódek i kajaków. Istnieją cztery szlaki wodne: z Osieku nad Notecią do Ujścia, z jeziora Studnica do Ujścia, z Czyżykowskiego Młyna do Noteci oraz z Trzebieszek do Krępska. Wypożyczenie samochodu w Pile pozwoli na łatwe i szybkie dotarcie do każdego miejsca, z którego rozpoczyna się dany szlak.

Wyprawy wokół Piły

Piła wynajem samochodu przyda się każdemu turyście, który chce zwiedzać nie tylko samą Piłę, ale również i jej okolice, a także wybrać się do pobliskich miast. Platforma HAPPYCAR pozwoli na znalezienie najlepszego, dostosowanego do potrzeb podróżnika pojazdu. Dzięki porównywarce wypożyczenie samochodu w Pile będzie również najbardziej ekonomiczne - dzięki możliwości sprawdzenia wszystkich cen z pewnością nie przepłacisz, a także znajdziesz samochód dopasowany do posiadanego przez siebie budżetu. Porównanie dotyczy ofert, w których znajdują się wszystkie propozycje od znanych sieci wynajmu samochodów, takich jak na przykład Europcar, Thrifty i RentalCars. Jeśli będziesz kilka dni na miejscu, Piła wynajem samochodu przyda się, aby odwiedzić także Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, a nawet Kołobrzeg lub też jeździć mniej uczęszczanymi drogami i szlakami, samodzielnie odkrywając urokliwe miejsca w tym regionie.
Wypożyczalnia samochodów Piła to także inne korzyści - dzięki elastyczności możesz zaplanować sobie wiele wycieczek na terenie Piły i poza nią, nic nie stoi na przeszkodzie, aby również zmieniać samochody w wybranych miastach. Ciekawe oferty czekają na Was np. na lotnisku w Poznaniu. W każdym wypadku dzięki porównywarce HAPPYCAR zapłacisz najkorzystniejszą cenę, dzięki czemu masz większy budżet na podróże, zwiedzanie i zabawę tam, gdzie się znajdziesz! Jeśli jedziesz samotnie lub tylko z drugą osobą - wówczas wystarczy kompaktowe auto osobowe. Jeśli jesteś wraz z dziećmi, wówczas przyda się większy model, który zmieści wszystkich i zapewni im bezpieczny transport. Wypożyczalnia samochodów Piła jest w zasięgu dosłownie kilku kliknięć, a więc spróbuj i zobacz, który model będzie dla Ciebie najlepszy! Z pewnością nie będziesz żałować wyboru, a dzięki HAPPYCAR możesz zorganizować wspaniała wycieczkę.