Wypożyczalnia Samochodów Pila

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 80 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 14 lis 2019, 01:34 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Pila

Mały samochód

Mały samochód

Od 80 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 01:34 .

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 01:34 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 94 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 01:34 .

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 01:34 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Pila

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Pila:

4.7 do 5 (194 oceny)

(5 do 5)
Pozdrawiam :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Luiza I.- 20 lip 2015, 22:21
(4.9 do 5)
Mega udany urlop, moi znajomi też się z niego cieszą!
Ocena wynajętego samochodu przez Robert T.- 20 lip 2015, 04:07
(4.9 do 5)
Wszystko gładko poszło.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil K.- 20 lip 2015, 22:26
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Pila

W Polsce istnieje wiele miejsc wartych zwiedzenia. Jednym z wartych uwagi miast jest Piła. Będąc na miejscu warto pomyśleć o wynajmie samochodu - oprócz samego centrum istnieje jeszcze wiele oddalonych od miasta szlaków i punktów wartych uwagi, do których najlepiej dostać się właśnie samochodem - zwłaszcza, jeśli podróżuje i zwiedza się z dziećmi. Na szczęście wypożyczenie samochodu w Pile nie jest problemem, ani też nie kosztuje dużo - dzięki ofercie HAPPYCAR możesz skorzystać z tej opcji w każdej chwili. A dlaczego warto pożyczyć auto właśnie w ten sposób? Powód jest prosty - wychodzi ona naprzeciw potrzebom klienta i pomoże znaleźć najlepsze auto w rozsądnej cenie! A ponieważ nikt nie lubi przepłacać, dlatego warto zapoznać się z tą propozycją.

Piła - co warto zwiedzić?
 
Położone w województwie wielkopolskim miasto Piła to miejsca, która warto odwiedzić dla jego neobarokowych i neogotyckich zabytków, a także szlaków turystycznych - pieszych, rowerowych, a także kajakowych. To dobre miejsce dla turystów, którzy chcą zobaczyć charakterystyczne budowle sakralne, a także cieszyć się wspaniałą, nieskalaną cywilizacją przyrodą. Szczególną atrakcją są spływy kajakowe, które pozwalają spędzić wspaniale czas zwłaszcza w sezonach letnich.
Warto również dodać, że z Piły blisko jest do takich miast jak Poznań czy Bydgoszcz, a dzięki posiadaniu samochodu można bez problemu dostać się do nich i zwiedzać również tamtejsze atrakcje, mając Piłę za bazę wypadową. Stosunkowo blisko jest również nad morze, pobyt w Pile może być zatem dobrą okazją do odwiedzenia np. Kołobrzegu czy Koszalin. Ulokowanie miasta daje rozmaite możliwości, które można wykorzystać wedle swoich indywidualnych zainteresowań.

Piła - co warto wiedzieć?

Miasto Piła rozwinęło się z niewielkiej, średniowiecznej osady rybackiej położonej nad dolną Gwdą, wśród lasów. Po pierwszym rozbiorze Polski trafiło w ręce Prus, a powróciło do niej dopiero po II Wojnie Światowej, w trakcie której zostało ogłoszone twierdzą i włączone w skład umocnień Wału Pomorskiego. Zniszczenia wojenne były tak duże (w zależności od rejonu miasta wahały się od 70-90%), że po wojnie miasto zostało zbudowane praktycznie od nowa. Na szczęście wiele cennych zabytków, w tym XIX-wieczny, neogotycki kościół poewangelicki Matki Boskiej Częstochowskiej, ocalały i dziś można cieszyć nimi oczy. Wykorzystanie turystyczne rzeki Gwdy umożliwia miejski szlak wodny z przystaniami, przystosowanymi do obsługi tramwaju wodnego, łódek i kajaków. Istnieją cztery szlaki wodne: z Osieku nad Notecią do Ujścia, z jeziora Studnica do Ujścia, z Czyżykowskiego Młyna do Noteci oraz z Trzebieszek do Krępska. Wypożyczenie samochodu w Pile pozwoli na łatwe i szybkie dotarcie do każdego miejsca, z którego rozpoczyna się dany szlak.

Wyprawy wokół Piły

Piła wynajem samochodu przyda się każdemu turyście, który chce zwiedzać nie tylko samą Piłę, ale również i jej okolice, a także wybrać się do pobliskich miast. Platforma HAPPYCAR pozwoli na znalezienie najlepszego, dostosowanego do potrzeb podróżnika pojazdu. Dzięki porównywarce wypożyczenie samochodu w Pile będzie również najbardziej ekonomiczne - dzięki możliwości sprawdzenia wszystkich cen z pewnością nie przepłacisz, a także znajdziesz samochód dopasowany do posiadanego przez siebie budżetu. Porównanie dotyczy ofert, w których znajdują się wszystkie propozycje od znanych sieci wynajmu samochodów, takich jak na przykład Europcar, Thrifty i RentalCars. Jeśli będziesz kilka dni na miejscu, Piła wynajem samochodu przyda się, aby odwiedzić także Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, a nawet Kołobrzeg lub też jeździć mniej uczęszczanymi drogami i szlakami, samodzielnie odkrywając urokliwe miejsca w tym regionie.
Wypożyczalnia samochodów Piła to także inne korzyści - dzięki elastyczności możesz zaplanować sobie wiele wycieczek na terenie Piły i poza nią, nic nie stoi na przeszkodzie, aby również zmieniać samochody w wybranych miastach. Ciekawe oferty czekają na Was np. na lotnisku w Poznaniu. W każdym wypadku dzięki porównywarce HAPPYCAR zapłacisz najkorzystniejszą cenę, dzięki czemu masz większy budżet na podróże, zwiedzanie i zabawę tam, gdzie się znajdziesz! Jeśli jedziesz samotnie lub tylko z drugą osobą - wówczas wystarczy kompaktowe auto osobowe. Jeśli jesteś wraz z dziećmi, wówczas przyda się większy model, który zmieści wszystkich i zapewni im bezpieczny transport. Wypożyczalnia samochodów Piła jest w zasięgu dosłownie kilku kliknięć, a więc spróbuj i zobacz, który model będzie dla Ciebie najlepszy! Z pewnością nie będziesz żałować wyboru, a dzięki HAPPYCAR możesz zorganizować wspaniała wycieczkę.