Wypożyczalnia Samochodów Rzym

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 23 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 11 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 wrz 2020, 09:13 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Rzym Ciampino

Mały samochód

Mały samochód

Od 23 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 09:13 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 09:13 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 25 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 07:02 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 07:02 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 68 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 07:27 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 07:27 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 95 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 07:27 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 07:27 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Rzym Ciampino

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Rzym Ciampino :

4.6 do 5 (194 oceny)

(4.8 do 5)
Obeszło się bez rekamacji, dziękujemy!
Ocena wynajętego samochodu przez Klaudia E.- 21 lip 2015, 20:51
(4.4 do 5)
Bardzo dobra porównywarka, jestem zadowolona z usług happycar :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Oliwia J- 21 lip 2015, 05:36
(4.3 do 5)
Ceny dopasowane do usług, jstem pozytywnie zaskoczony!
Ocena wynajętego samochodu przez Tomek W- 21 lip 2015, 09:14
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Rzym

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Rzym

Rzym, nazywany często Wiecznym Miastem to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, które warto zwiedzić - najlepiej więcej niż raz. Jedyne, co trzeba zrobić, by odkryć wszystkie zakątki stolicy Włoch, to kupić bilet lotniczy i zdecydować się w Rzymie na lotnisku Ciampino na wynajem samochodu. W ten sposób, dotarcie zarówno do tych bardziej, jak i mniej znanych miejsc antycznej Romy będzie prostsze, szybsze, a co najważniejsze - wygodne. By dowiedzieć się, która wypożyczalnia samochodów w Rzymie na lotnisku Ciampino zaoferuje najkorzystniejsze warunki wynajmu auta, mogą Państwo skorzystać z naszej porównywarki. Naszymi partnerami są najlepsze na świecie wypożyczalnie - m.in. Auto Europe, CarDelMar, AtlasOption czy Avis, co sprawia, że znalezienie idealnego pojazdu na wycieczkę po Rzymie i okolicach jest proste i korzystne finansowo. Zachęcamy do odkrywania Wiecznego Miasta niezależnie i w komfortowych warunkach!

Informacje ogólne, wynajem samochodu lotnisko Rzym

Rzym jest miastem, które zachwyca. Sięgające czasów Imperium Rzymskiego zabytki, typowo włoska, pogodna atmosfera i siedem wzgórz, z których rozpościera się niesamowity widok. Stolica Włoch położona jest nad legendarną rzeką Tyber oraz Morzem Śródziemnym. Obecnie liczba mieszkańców wynosi ok. 2,8 miliona, a miasto rozpościera się na przestrzeni aż 1287 km² . Od portu lotniczego jest miasto oddalone o około 15 kilometrów - właśnie dlatego, wypożyczenie samochodu w Rzymie na lotnisku Ciampino jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą tutaj dotrzeć szybko - nie musząc zdawać się na komunikację publiczną, czy drogie taksówki. Rzam to jedno z najstarszych miast cywilizacji śródziemnomorskiej. Jego początki sięgają już epoki żelaza, a więc VII - VIII wieku przed naszą erą. Zgodnie z legendą, założył je w 753 roku p.n.e. Romulus, jeden z wykarmionych przez mityczną wilczycę braci. I to dlatego wilczyca właśnie jest po dziś dzień jednym z najważniejszych symboli miasta. Burzliwa historia miasta, w którym narodziło się największe imperium czasów starożytnych, które pod panowaniem miało niemal całą Europę, część Afryki i Azji sprawia, że dziś to prawdziwa mekka dla turystów. Rzym przyciąga nie tylko bardzo dużą ilością zabytków, ale także niepowtarzalną atmosferą - nie bez powodu nazywany jest najbardziej romantycznym miastem na świecie. Miasto odwiedzić można o dowolnej porze roku - aura sprzyja zarówno w środku lata, jak i w trakcie łagodnych zim.

Zwiedzanie Rzymu wypożyczonym samochodem

Spośród całej mocy atrakcji turystycznych, jakie czekają w Wiecznym Mieście, trudno wybrać tę jedną, najważniejszą. Niewątpliwie jednak, miejscami najbardziej rozpoznawalnymi są: Koloseum, Forum Romanum oraz Bazylika św. Piotra. Koloseum, a więc Amfiteatr Flawiuszów był miejscem, w którym przez wieki rozgrywały się igrzyska, walki gladiatorów, czy przedstawienia teatralne. Zbudowany z polecenia cesarza Nerona amfiteatr mógł pomieścić aż 50 tysięcy widzów, a dobrze zachowane ruiny pozwalają nam po dziś dzień poczuć atmosferę antycznych igrzysk. Warto wspomnieć, że to posągowi władcy, znajdującemu się nieopodal, Koloseum zawdzięcza swoją nazwę - był on nazywany Kolosem. Forum Romanum to jedna z najstarszych części miasta, a z całą pewnością najstarszy plac miejski. Jego początki sięgają pierwszych wieków historii miasta. Nie trudno się dziwić, że od początku stanowiło miejsce spotkań - otacza je aż sześć z siedmiu rzymskich wzgórz:Kapitol, Palatyn, Celius, Eskwilin, Winimał oraz Kwirynał. Krajobraz placu dominuje monumentalna Świątynia Saturna, czy łuki tryumfalne m.in. z czasów cesarza Tyberiusza. Rzym to również miasto niezwykle ważne dla chrześcijan. To je właśnie na stolicę wybrał święty Piotr. Odwiedzając stolicę Włoch warto zatem również dotrzeć do Watykanu. Bazylika Świętego Piotra, której budowniczym był m.in. Michał Anioł jest pełna zachwycających fresków czy rzeźb, które zapierają dech w piersiach. Rzymskie atrakcje można by wymieniać bez końca - przywołajmy choćby słynne Schody Hiszpańskie, Fontannę di Trevi, Panteon, Via Appia... Dlatego właśnie warto skorzystać z możliwości, jakie daje wypożyczenie samochodu w Rzymie na lotnisku Ciampino i zwiedzić je od A do Z!

Wycieczka po Rzymie i okolicach

Decydując się na oferowany w Rzymie na lotnisku Ciampino wynajem samochodu mogą Państwo zobaczyć więcej i zaplanować podróż po innych malowniczych zakątkach Italii. W końcu Włochy zachwycają niemal w każdym miejscu. Na szybką wycieczkę warto wybrać się choćby nad położone ok. 40 km od stolicy Włoch jezioro wulkaniczne, do niewielkiego miasteczka Bracciano. Znajdujący się tam zamek to miejsce warte uwagi, a jednocześnie bardziej kameralne niż zabytki antycznej Romy. Polecamy również wyprawę do nadmorskiej dzielnicy Wiecznego Miasta, Ostii z urokliwymi plażami - zarówno publicznymi, jak i prywatnymi. By zobaczyć wszystkie te miejsca i wiele więcej, wystarczy skorzystać z naszej porównywarki i sprawdzić, która wypożyczalnia samochodów w Rzymie na lotnisku Ciampino zaoferuje najdogodniejsze warunki dla Państwa, a następnie przekonać się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!