Wypożyczalnia Samochodów Radom

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 81 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 19 wrz 2020, 07:01 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Radom Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 81 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 87 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 134 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Ta oferta została znaleziona 19 wrz 2020, 07:01 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 164 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 01:29 .

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 01:29 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Radom Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Radom Airport:

4.8 do 5 (194 oceny)

(5 do 5)
Voucher przyszedł szybko na maila, więc nawet przy rezerwacji na ostatnią chwilę nie ma problemów.
Ocena wynajętego samochodu przez Ola G.- 21 lip 2015, 23:06
(5 do 5)
Podobało mi się, już poleciłam stronę mojej przyjaciółce.
Ocena wynajętego samochodu przez Renata W.- 21 lip 2015, 09:04
(4.7 do 5)
Przy wysłaniu zapytania mailem dostałem szybką odpowiedź
Ocena wynajętego samochodu przez Emil M.- 21 lip 2015, 11:26
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Radom

Wypożyczenie samochodu w Radomiu-Sadków na lotnisku to nie tylko wygodny sposób przemieszczania się, ale i okazja do zwiedzenia Radomia i jego okolic. Ze względu na to, że wynajęcie samochodu daje nam możliwość dobierania sobie tras zwiedzania wedle uznania, możemy cieszyć się podróżowaniem wtedy, kiedy mamy na to ochotę. Radom to miasto położone w województwie mazowieckim w Polsce. Aby móc swobodnie poruszać się po mieście warto być mobilnym, dlatego wypożyczalnia samochodów w Radomiu-Sadków na lotnisku, daje nam duże możliwości. Aby sprawdzić jak odbywa się wypożyczenie samochodu w Radomiu-Sadków na lotnisku, wystarczy skorzystać z porównywarki cenowej. Po wpisaniu naszego docelowego lotniska, pokażą się nam wszystkie dostępne opcje. Do firm, które organizują wynajem samochodu w Radomiu-Sadków na lotnisku należą między innymi Avis, Herz czy Argus Car Hire. Wypożyczenie samochodu może okazać się tańsze niż podróżowanie transportem takim jak pociągi czy autobusy, a przede wszystkim o wiele wygodniejszym. Nasz komfort dodatkowo podniesie możliwość wybrania odpowiedniego samochodu, a dzięki internetowej porównywarce cenowej wybierzemy też najtańszą wypożyczalnię z możliwych.

Po wylądowaniu w Radomiu-Sadków na lotnisku - wynajem samochodu może być pierwszą rzeczą jaką zrobimy. Jeżeli dobrze zorganizujemy naszą wyprawę, możemy skorzystać ze wspaniałych pokazów, gdyż raz na dwa lata na tym właśnie lotnisku odbywają się międzynarodowe, a zarazem największe w Polsce, pokazy lotnicze Radom Air Show. Cały rok z kolei możemy zwiedzać Radom i jego okolice. Z uwagi na to, że Mazowsze obfituje w różne atrakcje turystyczne, na pewno nie będziemy się nudzić, a wynajęty samochód ułatwi nam całą wycieczkę. Z Radomem wiążąsię różne zabytki. Liczne muzea, a także kina, teatr czy Radomska Orkiestra Kameralna pozwolą nam korzystać z szeroko rozumianej kultury tego miasta. Następnie możemy skusić się na obejrzenie Grodziska Piotrówko, grodu obronnego założonego w X wieku. Zresztą Radom oferuje więcej średniowiecznych zabytków, takich jak Kościół Św. Wacława (XIII wiek), Kościół farny Św. Jana Chrzciciela (XIV wiek), klasztor ojców bernardynów wraz z kościołem pod wezwaniem św. Katarzyny Aleksandryjskiej oraz dawny Zamek Królewski (relikty zabudowań z XIV-XVII wieku) wraz z pozostałościami murów obronnych (XIV wiek). Miasto oferuje również piękne barokowe budynki, na przykład Dom Esterki czy Dom Gąski oraz wiele innych architektonicznych perełek pochodzących z XIX lub początku XX wieku. Lądując w Radomiu-Sadków na lotnisku wynajem samochodu mamy na wyciągnięcie ręki,tak więc możemy pokusić się także o trochę dalsze wycieczki. W odległości około 100 kilometrów na północ od Radomia znajduje się stolica Polski - Warszawa. Warto zobaczyć przepiękną Starówkę czy Zamek Królewski. Wilanów czy Krakowskie Przedmieście, jak również Grób Nieznanego Żołnierza oraz Pałac Kultury i Nauki, z którego rozciąga się piękny widok z 30. piętra, również zasługują na naszą uwagę. Warszawa oferuje także szereg innych rozrywek takich jak Muzeum Powstania Warszawskiego, otwarte w 60. rocznicę wybuchu walk powstańczych, Muzeum Historii Żydów Polskich - Polin, który opowiada o wspólnej (aż 1000-letniej) historii Polaków i Żydów, Stadion Narodowy, czy w końcu Centrum Nauki Kopernik, które można określić mianem raju dla ciekawych świata (tutaj można odkrywać tajemnice natury, jak również samodzielnie przeprowadzać doświadczenia, a przy tym świetnie się bawić). Z Radomia można oczywiście wybrać jeszcze wiele tras, ale na uwagę zasługuje na pewno mała miejscowość Mościcka koło Woli Życkiej (około 80 kilometrów od Radomia), w której znajduje się Park edukacji i rozrywki - Farma Iluzji, a także zabytkowe miasta jak Lublin (ok. 114 km) czy Kazimierz Dolny (ok. 75 km). Wycieczka na pewno będzie udana, a dzięki temu, że będziemy mobilni, możemy pozwiedzać jeszcze więcej.

Tak więc po wypożyczeniu samochodu możemy pozwiedzać Radom, a następnie wybrać się do Warszawy, zwiedzanie oraz centra rozrywki zajmą nam dużo czasu, dlatego kolejne wyprawy dobrze rozłożyć w czasie. Wybierając się do Lublina czy Kazimierza Dolnego warto zaczerpnąć informacji w miejscowych punktach turystycznych o szczególnie ważnych miejscach, wartych zobaczenia. Możecie Państwo również pochodzić po okolicznych lasach, w których wyciszymy się i skorzystamy z czystego powietrza. Jeżeli korzystamy z wypożyczonego samochodu możemy jeździć do woli, najważniejsze, by wybrać auto, które odpowiada naszym preferencjom ( warto upewnić się na przykład czy posiadają klimatyzację albo ubezpieczenie przed kradzieżą). Firmy, które wypożyczają samochody gwarantują możliwość wyboru, co również można sprawdzić w internetowej porównywarce cenowej.