Wypożyczalnia Samochodów Leszno

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 81 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 20 wrz 2020, 02:50 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Leszno

Mały samochód

Mały samochód

Od 81 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 wrz 2020, 02:50 .

Ta oferta została znaleziona 20 wrz 2020, 02:50 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 86 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 04:03 .

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 04:03 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 134 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 wrz 2020, 02:50 .

Ta oferta została znaleziona 20 wrz 2020, 02:50 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Leszno

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Leszno:

4.6 do 5 (194 oceny)

(4.4 do 5)
Bardzo dobra porównywarka, jestem zadowolona z usług happycar :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Oliwia J- 29 lip 2015, 00:58
(4.2 do 5)
z reguły nie jestem przekonana do zamawiania czegokolwiek przez internet, ale w sprawie wynajmu samochodu to była dobra decyzja!!
Ocena wynajętego samochodu przez Sylwia M.- 28 lip 2015, 21:45
(5 do 5)
Dobra strona
Ocena wynajętego samochodu przez Teodor U.- 28 lip 2015, 19:57
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Leszno

Jaki samochód i na jakich warunkach można wynająć w Lesznie?

Jeśli planujesz wizytę w Lesznie, warto dokonać rezerwacji pojazdu jeszcze przed przybyciem. Wynajem aut Leszno da Ci pełną swobodę podczas pobytu w mieście. Zapraszamy do skorzystania z naszej internetowej porównywarki ofert już dziś!

Niezależnie od tego, czy podróżujesz samotnie czy z rodziną, wypożyczalnia samochodów Leszno na pewno posiada w swojej flocie odpowiednie auto. Przykładowe modele pojazdów to:

Wynajem samochodów z HAPPYCAR jest naprawdę prosty! Wystarczy, że uzupełnisz wymagane pola, wybierzesz filtry i zapoznasz się z warunkami najmu interesującej Cię oferty. Pewnie zastanawiasz się, na co zwrócić szczególną uwagę - poniżej zamieszczamy kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących wypożyczania aut w Lesznie.

Jakie dokumenty są wymagane do odbioru pojazdu?

Każda wypożyczalnia samochodów Leszno wymaga przedstawienia następujących dokumentów: dowód osobisty/paszport, prawo jazdy, karta kredytowa. Wszelkie dokumenty muszą być wystawione na imię i nazwisko głównego kierowcy.

Czy wynajem aut w Lesznie bez karty kredytowej jest możliwy?

Każda wypożyczalnia samochodów wymaga złożenia kaucji w formie blokady na karcie kredytowej głównego kierowcy. Inne formy złożenia depozytu nie są akceptowane.

Czy istnieje możliwość wypożyczenia auta tuż po wyrobieniu prawa jazdy?

Większość ofert zawiera wymóg, aby każdy kierowca miał prawo jazdy co najmniej od roku. Jednak zawsze należy to sprawdzić w warunkach najmu, gdyż nie każda wypożyczalnia samochodów ma takie same wymagania.

Czy wiek kierowcy ma znaczenie?

W trakcie wyszukiwania należy wybrać odpowiedni przedział wiekowy, gdyż w przypadku niektórych ofert obowiązują dodatkowe opłaty dla młodych oraz starszych kierowców.

Czy trzeba wykupić dodatkowe ubezpieczenie?

Wykupienie dodatkowego ubezpieczenia nie jest obowiązkowe, jednak jako że wynajem aut wiąże się z ryzykiem, HAPPYCAR umożliwia klientom wykupienie dodatkowego ubezpieczenia samochodu za pośrednictwem naszej strony.

Atrakcje turystyczne w Lesznie

Leszno jest jednym z głównych miast województwa wielkopolskiego. Miasto słynie przede wszystkim z dwóch rzeczy - parku wodnego oraz aeroklubu. Jednakże, nie są to jedyne atrakcje czekające na osoby przyjeżdżające w te strony. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Oczywiście, wypożyczalnia samochodów Leszno to pierwsze miejsce, do którego należy się udać! Po odebraniu pojazdu można już swobodnie zabrać się za eksplorację miasta.

PałacPierwszy pałac wzniesiono tam w XVI wieku, ale został on zniszczony podczas pożaru. Odbudowano go w XVIII wieku. Ta okazała barokowa budowla obecnie stanowi siedzibę Urzędu Wojewódzkiego. Wokół pałacu rozciąga się piękny park.
Kościół Św. KrzyżaImponująca barokowa budowla będąca dawnym zborem luterańskim, zbudowanym w latach 1711-20 według projektu Pompeo Ferrariego.
WiatrakiCharakterystycznymi zabytkami Leszna są dwa wiatraki koźlaki z XVIII wieku.
Rzeźba rycerza Wieniawity

Zgodnie z legendą rycerz Wieniawita uratował przyszłą żonę Mieszka I z opresji. W dowód uznania otrzymał we władanie m.in. wieś Leszczynę - dzisiejsza ulica Lipowa w Lesznie. Właśnie od nazwy tej wsi Wieniawici nazwali się Leszczyńskimi - był to potężny ród magnacki, z którego wywodził się król Polski - Stanisław Leszczyński.

Dla upamiętnienia słynnego rycerza w Lesznie znajduje się osiedle Wieniawa, na którym stoi rzeźba Wieniawity - trzymany przez rycerza topór oraz głowa tura nawiązują do herbu Leszna.

Wynajem aut Leszno sprawi, że bardzo szybko uporasz się ze zwiedzaniem miasta i będziesz miał jeszcze sporo czasu na bliższe i dalsze wycieczki.

Dokąd można się wybrać w okolicach Leszna?

Wynajem samochodów Leszno umożliwi Ci odwiedzenie również innych ciekawych miast w tym regionie, tak jak na przykład:

Ponadto, warto pamiętać, że Leszno leży stosunkowo niedaleko od niemieckiej granicy. Jeśli chciałbyś wybrać się wynajętym autem do Niemiec, koniecznie nas o tym poinformuj - sprawdzimy w warunkach najmu danej oferty, czy przekroczenie granicy jest dozwolone oraz poinformujemy Cię, ile wyniesie dodatkowa opłata za tę usługę. Wypożyczalnia samochodów Leszno uwzględni przekroczenie granicy w lokalnej umowie najmu oraz pobierze płatność w momencie odbioru pojazdu.

Nie ma co się dłużej zastanawiać - Leszno i okolice czekają na Ciebie!