Wypożyczalnia Samochodów Kujawy

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 61 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 14 wrz 2020, 02:36 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bydgoszcz

Mały samochód

Mały samochód

Od 61 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 02:36 .

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 02:36 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 70 zł za dzień
przy 35 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 wrz 2020, 10:45 .

Ta oferta została znaleziona 20 wrz 2020, 10:45 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 114 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 06:36 .

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 06:36 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 117 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 02:46 .

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 02:46 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bydgoszcz

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bydgoszcz:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.2 do 5)
Dziękuję za pomoc przy rezerwacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Karolina F.- 22 lip 2015, 04:54
(4.3 do 5)
Z czystym sumieniem moge polecić każdemu, samochod był podstawiony pod wskazany adres, miła obsługa.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil K.- 22 lip 2015, 20:08
(4.5 do 5)
Ostatnio wypożyczyłem autko przez happycar, super stan, mało kilometrów na liczniku, także wszystko w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Tomasz J.- 22 lip 2015, 18:56
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Kujawy

Wyjazdy do Bydgoszczy kojarzą się najczęściej z wyjazdami służbowymi, choć miasto, podobnie jak niedaleko położony Toruń, może się również pochwalić licznymi zabytkami. Jak najszybciej odwiedzić Bydgoszcz? Wynajem samochodu z pewnością rozwiąże problemy komunikacyjne i ułatwi organizację nawet nieco dalszych wypraw.

Wypozyczenie samochodu w Bydgoszcz - szybko i tanio

Dostęp do Internetu - tyle wystarczy, aby wypozyczalnia samochodów w Bydgoszcz była jeszcze bliżej. Dzięki serwisowi HAPPYCAR można wybierać pomiędzy usługami różnych firm wypożyczających samochody. W serwisie dostępne są pojazdy, wypożyczane m.in. przez Avis, Europcar czy Hertz. Osoby przyjeżdżające do Bydgoszczy mogą zarezerwować samochód przed przybyciem do miasta, aby po przyjeździe udać się do wypożyczalni i odjechać wybranym online pojazdem. Tym, co wyróżnia serwis, jest przede wszystkim porównanie cen za wypożyczenie samochodu oraz za usługi dodatkowe. Dzięki temu wypożyczający wie, za co dokładnie płaci, może również wybierać spośród ofert pochodzących z różnych wypożyczalni, co skraca czas potrzebny na zapoznanie się z ofertami wynajmu samochodów. Samo wypożyczenie samochodu odbywa się online, a wypożyczający może wskazać także miejsce, skąd chciałby odebrać samochód.

Dlaczego warto odwiedzić Bydgoszcz

Bydgoszcz jest jednym z najważniejszych miast województwa kujawsko-pomorskiego. To tutaj znajdują się siedziby władz wojewódzkich oraz organów państwowych. Pod względem administracyjnym Bydgoszcz nieustannie konkuruje z Toruniem. W okolicach miasta rozciąga się Puszcza Bydgoska, niedaleko znajdują się także Bory Tucholskie. Na szczególną uwagę turystów zasługuje także Dolina Dolnej Wisły. Wypozyczenie samochodu w Bydgoszcz umożliwi zwiedzanie miasta oraz jego okolic, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Miasto jest siedzibą międzynarodowego portu lotniczego, posiada również port rzeczny. Ze względu na bardzo dobrą infrastrukturę wodną Bydgoszcz uznawana jest za stolicę polskiego wioślarstwa. Na terenie miasta znajduje się największy w Polsce park miejski - Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek". Oprócz licznych parków i terenów zielonych, dzięki którym Bydgoszcz znalazła się w ścisłej czołówce zielonych miast polskich, uwagę turystów przykuwa również waterfront. Charakterystyczna zabudowa w Bydgoszczy obejmuje zarówno spichrze, katedrę św. Marcina i Mikołaja, jak i bardziej współczesne zabudowania z Operą Novą i Pocztą Główną na czele. Do bydgoskiego waterfrontu zalicza się również zabytki architektoniczne bydgoskiej Wyspy Młyńskiej. Centralnym punktem bydgoskiej Starówki jest Stary Rynek, na jednej z kamienic, która jest położona bezpośrednio przy Rynku, dwa razy dziennie w czasie krótkiego pokazu multimedialnego turyści mogą obejrzeć pojawiającą się postać pana Twardowskiego. W Bydgoszczy warto również odwiedzić unikatowe Muzeum Mydła i Historii Brudu, uznane za jedno z najciekawszych muzeów w Polsce.

Atrakcje turystyczne bydgoskich okolic

Wypozyczalnia samochodów w Bydgoszcz umożliwi zwiedzanie nie tylko samego miasta. W okolicach miasta rozpoczynają się różne szlaki turystyczne, w tym m.in. szlak Brdy, który biegnie po leśnych okolicach miasta aż do Zalewu Koronowskiego, czy szlak szlak Wisły, który biegnie przed Dolinę Dolnej Wisły i północne krańce Puszczy Bydgoskiej. Wynajęty samochód umożliwi również dojazd do Borów Tucholskich. Na terenie Borów warto odwiedzić Park Narodowy oraz Uroczysko Piekiełko. Jedynie 16 km dzieli Bory Tucholskie od Chojnic, które mogą się poszczycić oryginalną architekturą z Bramą Człuchowską. Miłośnicy epoki przedlodowcowej odkryją wiele atrakcji w JuraParku w Solcu Kujawskim. Aby do niego dojechać wystarczy około 15 minut jazdy samochodem.

Startuj z Bydgoszczy i zwiedzaj Kujawy

Kujawy to nie tylko Bydgoszcz. Wynajem samochodu ułatwia również dojazd do Torunia czy innych miast, które przyciągają niecodziennymi atrakcjami. Jedynie 40 km dzieli Bydgoszcz i Toruń, natomiast dojazd do Warszawy to jakieś 3 godziny samochodem, a do Poznania zaledwie 90 minut.. Do oficjalnej stolicy województwa warto przyjechać ze względu na oryginalną zabudowę i pozostałości murów miejskich. Toruń to również stolica polskiego piernika, którego historię można odkrywać w miejscowym muzeum, ale również miasto, które kojarzy się z osobą Mikołaja Kopernika. Około 40 km dzieli Bydgoszcz od zrekonstruowanej osady w Biskupinie. Na terenie osady znajduje się muzeum, które organizuje tematyczne festyny, nawiązujące do tradycji piastowskich. Obszar Biskupina można zwiedzać z perspektywy wodnej, decydując się na rejs po jeziorze, ale również z perspektywy lądu dzięki wąskotorowej kolei ze Żnina. Ciuchcia żnińska umożliwia dojazd do Biskupina, ale również do muzeum kolejki w Wenecji koło Żnina. W Bożejewiczkach, innej miejscowości położonej niedaleko Żnina, można z kolei poczuć prawdziwie amerykańskie klimaty. W miejscowym Silverado City stworzono park rozrywki dla całej rodziny, wzorowany na atrakcjach rodem z Dzikiego Zachodu. Strzelnice, pokazowe chaty czy indiańska wioska to jedynie kilka atrakcji, jakie czekają na miłośników życia kowbojów.