Wypożyczalnia Samochodów Klodzko

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 65 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 5 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 22 lut 2019, 07:44 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Klodzko

Mały samochód

Mały samochód

Od 65 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 07:44 .

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 07:44 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 83 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 07:44 .

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 07:44 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 124 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 07:44 .

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 07:44 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 162 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 07:44 .

Ta oferta została znaleziona 22 lut 2019, 07:44 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Klodzko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Klodzko:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.1 do 5)
Jak mój samolot sie spóźnił, powiadomiłem o tym infolinię, która zajęła się wszystkim i samochód czekał na mnie w umówionym miejscu.
Ocena wynajętego samochodu przez Tadeusz R.- 19 lip 2015, 23:37
(4.9 do 5)
2. Dobra strona internetowa, przejrzysta, obsługa klienta na wysokim poziomie, ogólnie jestem zadowolony
Ocena wynajętego samochodu przez Mirek Z- 20 lip 2015, 01:57
(4.7 do 5)
Jestem happy dzęki happycar
Ocena wynajętego samochodu przez Edytka K.- 19 lip 2015, 07:45
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Klodzko

Kłodzko stanowiące centrum przepięknej Kotliny Kłodzkiej, krainy pełnej uzdrowisk i setek pomysłów na wycieczki, stanowi cel podróży dziesiątek tysięcy turystów rocznie. To również region bogaty w zabytki i oferujący wiele imprez kulturalnych. Nie sposób się nudzić odwiedzając Kłodzko i okolice. Aby jednak w pełni zwiedzić region, trzeba trochę pojeździć. W tym celu warto wynająć samochód.

Atrakcje, wynajem samochodu Kłodzko

Zacznijmy od samego miasta. To mające niemal 1000 lat miasto zachwyca swoją starówką. Do unikatowych zabytków zaliczają się kilometry podziemnych tuneli, które zostały wydrążone przez samych mieszkańców miasta. Te tunele w okresie pokoju pełniły rolę magazynów okolicznych handlarzy, natomiast w czasie wojny stanowiły schronienie dla mieszkańców. Warto również odwiedzić Muzeum Ziemi Kłodzkiej z licznymi pozostałościami dawnego życia w mieście. Niewątpliwą atrakcją jest most Św. Jana oraz liczne zabytki sakralne. Fani militariów i architektury wojskowej powinni koniecznie pojechać do Twierdzy Kłodzkiej, znajdującej się w centrum miasta na wzgórzu fortecznym. To jedna z najcenniejszych przykładów architektury obronnej nie tylko w regionie, ale również w Europie. Ponadto jednym z ciekawszych wydarzeń w samej twierdzy jest coroczna rekonstrukcja historyczna odgrywana przez pasjonatów epoki.

Wypożyczenie samochodu w Kłodzku sprawi, że podróżowanie po samym mieście i całym regionie będzie bardzo wygodne. Nie będą Państwo tracić czasu na podróżowanie komunikacją, której zdarzają się opóźnienia i inne nieprzewidziane awarie. Ponadto w Kłodzku wynajem samochodu jest niezwykle prosty. Korzystając z internetowej wyszukiwarki ofert, można szybko zauważyć, że każda wypożyczalnia samochodów w Kłodzku jest na wyciągnięcie ręki.

Wypożyczenie samochodu w Kłodzku sprawi, że wkroczą Państwo na wyższy poziom komfortu podróżowania. Zaoszczędzony czas i energia pozwoli na lepsze wykorzystanie urlopu i spędzenie czasu z rodziną. Ponadto, wypożyczenie samochodu znacznie skróci czas podróży do pobliskich uzdrowisk, takich jak: Lądek Zdrój, Kudowa Zdrój, Duszniki Zdrój i wiele innych.

Region Kotliny Kłodzkiej to propozycja dla osób lubiących spędzać aktywnie czas. Lato to czas leśnych i górskich wędrówek, wspinaczki lub przejażdżek konnych. Zimą natomiast można skorzystać z tutejszych stoków narciarskich i tras do nart biegowych. W tym regionie nie sposób się nudzić, dzięki dużemu wyborowi imprez kulturalnych i nie tylko.

Przyjrzyjmy się przykładowej trasie. Gdy już wypożyczalnia samochodów w Kłodzku udostępni Państwu pojazd i zwiedzicie najpiękniejsze zakątki miasta, możecie wówczas wybrać się w dalszą podróż. W Kłodzku wynajem samochodu nie powinien stanowić żadnego problemu ze względu na dużą dostępność tego rodzaju usług. Ponadto, skorzystanie z wyszukiwarki cenowej HAPPYCAR pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy, które można przecież wydać na coś znacznie przyjemniejszego.

Okolice Kłodzka wynajętym samochodem

Gdy już obejrzą Państwo wszystkie najciekawsze zakątki Kłodzka, warto zobaczyć co takiego jest w okolicy. Pierwszym celem mogą być Duszniki Zdrój. Ta uzdrowiskowa miejscowość słynie ze swoich leczniczych właściwości. W mieście znajdziemy Teatr Zdrojowy, w którym Fryderyk Chopin zagrał swój pierwszy zagraniczny koncert czy Park Zdrojowy z Pijalnią Wód Mineralnych i najstarszą kolorową fontanną w Polsce. Kolejną ciekawostką w tej miejscowości jest Muzeum Papiernictwa, w którym można wykonać samodzielnie kartkę z papieru czerpanego. Stamtąd szlak może prowadzić do Kudowy-Zdroju, w której największą atrakcją jest Kaplica Czaszek w Czermnej. To miasto może być bardzo wygodnym punktem wypadowym do wycieczek w jedne z najpiękniejszych polskich pasm górskich, czyli w Góry Stołowe, do Sanktuarium w Wambierzycach czy do odległej o 150 kilometrów stolicy Czech - Pragi.

Korzystanie z wyszukiwarki i porównywarki ofert cenowych HAPPYCAR pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. W wyszukiwarce znajdują się wszystkie najkorzystniejsze oferty. Można porównać za jej pomocą nie tylko rodzaj samochodu, ale też jego cenę, warunki wynajmu i zakres ubezpieczenia. Należy dokładnie się wczytać we wszystkie warunki oferowane przez danego usługodawcę, aby uniknąć przykrych niespodzianek. W wyszukiwarce HAPPYCAR znajdziecie Państwo samochód odpowiadający Waszym potrzebom, bez względu na to czy potrzebny jest mały samochód miejski, szybki samochód sportowy dostarczający adrenaliny i niezapomnianych wrażeń czy przestronny rodzinny samochód, w którym można dużo zmieścić. Porównywanie zakresu usług i ich ceny zwiększa konkurencyjność i presję na firmy wypożyczające samochód, by świadczyć usługi jak najlepiej. W razie problemów i wątpliwości można skontaktować się z personelem serwisu HAPPYCAR, który zawsze pomoże. Wykwalifikowane biuro obsługi klienta dąży do ciągłego doskonalenia jakości obsługi.