Wypożyczalnia Samochodów Kalisz

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 77 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 31 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 17 lis 2019, 11:54 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Kalisz

Mały samochód

Mały samochód

Od 77 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2019, 11:54 .

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2019, 11:54 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 89 zł za dzień
przy 39 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2019, 02:42 .

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2019, 02:42 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 130 zł za dzień
przy 39 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2019, 02:42 .

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2019, 02:42 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 142 zł za dzień
przy 39 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2019, 02:42 .

Ta oferta została znaleziona 17 lis 2019, 02:42 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Kalisz

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Kalisz:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.4 do 5)
Pozdrawiam zespół HAPPYCAR!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Filip Y.- 20 lip 2015, 01:24
(4.9 do 5)
Wszystko było w porządku, dziękuję happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Marianna D.- 19 lip 2015, 17:22
(4.6 do 5)
Wszystko dobrze pomyślane.
Ocena wynajętego samochodu przez Rafał K.- 19 lip 2015, 20:22
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Kalisz

Kalisz przyciąga uwagę turystów z jednego prostego powodu - jest to najstarsze miasto w Polsce. Prawa miejskie we współczesnym rozumieniu otrzymał naturalnie dopiero w średniowieczu. Historia osadnictwa w jego obrębie jest jednak długa i mocno udokumentowana. Jest to też przy okazji drugie co do wielkości miasto na terenie Wielkopolski i jednocześnie dawna stolica tego regionu. Wypożyczalnia samochodów w Kaliszu to świetny sposób, aby zwiedzić całą miejscowość. W okolicy znajdziemy kilka firm zajmujących się wynajmem aut, z czego bardzo duży wybór jest na lotniskach, np. w Porcie Lotniczym im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, a nasza strona służy pomocą podczas dobierania najbardziej korzystnych ofert.

Historyczne miasto w Wielkopolsce

Wypożyczenie samochodu Kalisz to unikalna okazja na odbycie podróży przez historię. Pamiętajmy, że doniesienia o osadnictwie w tym miejscu pochodzą jeszcze z czasów Cesarstwa Rzymskiego. Podróżnicy z Bursztynowego Szlaku donosili o istnieniu w tym miejscu osady o nazwie Calisia. Niewiele jednak wiadomo o jej mieszkańcach. W IX wieku istniała tutaj już osada, która później weszła w skład pierwszego Państwa Polskiego. W ciągu kolejnych trzystu lat Kalisz wyrósł do rangi najważniejszego ośrodka tych okolic. W wieku XII był siedzibą kasztelanii. I to właśnie z tego okresu pochodzi romańska kolegiata, która została wzniesiona przy wsparciu Mieszka Starego. Oprócz niej w mieście możemy podziwiać liczne inne pamiątki po dawnych Piastach. Kalisz wynajem samochodu umożliwia nam między innymi zwiedzenie dawnych fortyfikacji. Czeka na nas tutaj chociażby Baszta Dorotka przy placu Świętego Józefa. Przy ulicy Kanonickiej 5 znajdziemy natomiast gotycką Katedrę Świętego Mikołaja. Najcenniejsze pamiątki z czasów wczesnego średniowiecza znajdziemy jednak w dzielnicy Zawodzie. To właśnie tutaj znajduje się rekonstrukcja prastarej świątyni zbudowanej przez Mieszka II. Tutaj też leży Park Archeologiczny, w którym możemy zapoznać się z życiem prasłowian. Spore pole do spacerów i wypoczynku natomiast zapewnia Park Miejski, w którym podziwiać możemy cerkiew oraz imponujący gmach teatru.

Samochodem przez Wielkopolskę

Wypożyczalnia samochodów w Kaliszu daje olbrzymie pole do zwiedzania całej Wielkopolski. A pamiętajmy, że cały ten region można śmiało nazwać jedną z kolebek polskiej państwowości. Tutaj też leży Poznań - piękne miasto niezwykle istotne tak kulturowo jak i ekonomicznie. Właśnie na jego terenie leży większość renomowanych wypożyczalni samochodów. Możemy tutaj swobodnie skorzystać z usług Hertz, Avis czy AutoEscape. To właśnie Poznań jest niekwestionowaną stolicą Wielkopolski. Stanowi też symbol odrębności kulturowej tych ziem. Ten skrawek zachodniej Polski przez cały okres rozbiorów przebywał pod okupacją Pruską. Z jednej strony był to zaborca uważany za najbardziej okrutnego. Z drugiej natomiast pozostawił swoisty znak na kulturze. Poznaniacy często określani są jako "Nasi Niemcy". Słyną z oszczędności, gospodarności oraz znacznych umiejętności organizacyjnych. Pamiętajmy, że ze wszystkich polskich zrywów narodowo-wyzwoleńczych to właśnie Powstanie Poznańskie zakończyło się największym sukcesem. Pruski okupant zostawił w Wielkopolsce coś więcej niż tylko swoistą zaradność. Efektem niemieckiej obecności na tych ziemiach jest też gwara poznańska. Tutaj je się "sznekę z glancem" i jeździ "bimbą". Tutaj dowolne zdanie można zakończyć głośnym "tej". Wypożyczenie samochodu Kalisz umożliwia zwiedzenie całego regionu, ale musimy nastawić się na to, że nie w każdej jego części uda nam się dogadać standardową wersją polskiego.

Co zwiedzić w okolicach Kalisza?

Dawna Calisia to niewielkie miasto. W obrębie tej miejscowości możemy całkiem swobodnie przemieszczać się komunikacją miejską lub taksówkami. Kalisz wynajem samochodu przyda się natomiast podczas zwiedzania położonych nieopodal miejscowości i atrakcji. Przede wszystkim możemy więc odwiedzić piękny i dumny Poznań. Tutaj czeka na nas Zamek Królewski oraz imponująca starówka. W jednym z licznych barów będziemy mogli też skosztować tradycyjnego gzika z ziemniakami (serek podawany na kartoflach). Oczywiście tanio, bo przecież główni klienci to Wielkopolanie, a oni niezmiennie są oszczędni. Gniezno - pierwsza stolica państwa dzisiaj leży w toruński. Nie wszyscy pamiętają, że to istotne miasto przez stulecia było częścią Województwa Kaliskiego. Wycieczka do tego grody Piastów nie zajmie nam dużo czasu, a dzięki niej będziemy mogli zobaczyć jak żyli i władali nasi przodkowie. Tutaj możemy zobaczyć chociażby sławne drzwi, na których rzekomo Bolesław Chrobry wyszczerbił swój sławny miecz. Położenie Kalisza jest bardzo dogodne dla osób chcących złożyć wiztę np. w Poznaniu, Łodzi czy Wrocławiu.