Wypożyczalnia Samochodów Gorzow Wielkopolski

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 73 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 14 lis 2019, 03:04 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Gorzow Wielkopolski

Mały samochód

Mały samochód

Od 73 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 03:04 .

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 03:04 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 92 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 03:04 .

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 03:04 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 128 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 03:27 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 03:27 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 155 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 02:16 .

Ta oferta została znaleziona 14 lis 2019, 02:16 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Gorzow Wielkopolski

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Gorzow Wielkopolski:

4.3 do 5 (195 oceny)

(5 do 5)
Jest ok
Ocena wynajętego samochodu przez Wojciech R.- 10 sie 2018, 08:42
(4.3 do 5)
Serdeczne pozdrowienia <3
Ocena wynajętego samochodu przez Ilona R.- 19 lip 2015, 07:22
(4.9 do 5)
Happycar jest ok
Ocena wynajętego samochodu przez Bożydar Ż.- 19 lip 2015, 17:26
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Gorzow Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski, który - podobnie, jak Rzym - jest położony na siedmiu malowniczych wzgórzach, nie bez powodu jest chętnie odwiedzany przez turystów. Polska może szczycić się tym miastem jako jedną ze swoich pereł, ze względu na piękną przyrodę oraz wyjątkowe zabytki. Trudno więc się dziwić, że każda wypożyczalnia samochodów w Gorzowie Wielkopolskim ma ręce pełne roboty. Wypożyczenie samochodu w Gorzowie Wielkopolskim jest z jednej strony tańsze, niż turystyczna podróż w odległy zakątek Polski własnym środkiem transportu zamiast autobusem czy pociągiem, z drugiej zaś gwarantuje komfort podczas zwiedzania, mobilność i niezależność, czego ciężko oczekiwać po publicznym transporcie miejskim.

Wynajem samochodu w Gorzowie Wielkopolskim

W Gorzowie Wielkopolskim wynajem samochodu oferuje kilka różnych firm, w tym między innymi RentalCars, wypożyczalnia samochodów Hertz, czy też Avis. Warto więc przed podjęciem decyzji skorzystać z wyszukiwarki cenowej, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę zarówno pod względem ceny, parametrów samochodu oraz innych elementów oferty, jak np. dodatkowe ubezpieczenie, nawigacja GPS czy też dogodne miejsce odbioru pojazdu.

Wypożyczenie samochodu w Gorzowie Wielkopolskim umożliwi zwiedzenie wszystkich zabytków tego malowniczego miasta. Fani kolejnictwa znajdą tam najdłuższy zabytek techniki w Polsce - estakadę kolejową, która powstawała w latach 1910 - 1914. Została ona zbudowana na wzór podobnych konstrukcji we Wrocławiu i Berlinie, głównie z cegieł pochodzących prawdopodobnie z okolicznych cegielni. W mieście znajdują się również warte obejrzenia mury obronne pochodzące z piętnastego wieku, zabytkowe kamienice, kościoły i cmentarze. Innymi ciekawymi obiektami jest byłe laboratorium Instytutu Surowic z 1904 r. oraz zabytkowy zespół poczty i telegrafu wraz z budynkiem odprawy dyliżansów.

Fani przyrody docenią z pewnością krajobraz wypełniony drzewostanami, w których dominuje sosna z domieszkami drzew liściastych. Szczególnie godny odwiedzenia jest rezerwat przyrody Gorzowskie Murawy położony w zachodniej części miasta. Strome stoki porośnięte przez kępowe trawy i szałwię łąkową tworzą niepowtarzalny krajobraz. Można tam podziwiać rzadkie i zagrożone wyginięciem gatunki roślin, takie jak np. dzwonek syberyjski czy też pajęcznica liliowata. W okresie letnim jest to również dom świergotka polnego - niewielkiego, brązowego ptaka o bardzo charakterystycznym śpiewie, który warto usłyszeć. Wymaga to jednak wycieczki w któryś z ciepłych miesięcy - zimę świergotki spędzają, podobnie jak bociany, w cieplejszych regionach świata.

Zwiedzanie okolicy wynajętym samochodem

W Gorzowie Wielkopolskim wynajem samochodu umożliwia również zwiedzanie okolicy i próbowanie lokalnych specjałów. Jednym z nich jest zamkowy ser kozi wytwarzany w Siedlisku - niewielkiej miejscowości nad Odrą. Ten tradycyjny, śnieżnobiały, lekko granulowany ser zawdzięcza kwaskowaty posmak łyżce kwaśnego mleka z poprzedniego dnia, które dodawane jest do świeżego mleka przed rozpoczęciem podgrzewania. Charakterystyczną cechą ich produkcji jest fakt, że ociekają w tetrowych chustach przez jeden dzień, nie prasowane, a jedynie przekładane. Innym lokalnym specjałem jest wojnowska ryba na kwaśno w zalewie płynno - galaretowatej. W zależności od rodzaju użytej ryby, potrawa ta może mieć smak delikatny lub słodko - kwaśny z wyczuwalnym winnym aromatem. Ryba jest smażona i przyprawiana, a następnie umieszczana w słoiku typu wek, zalewana zalewą octową i pasteryzowana.

Odpowiednio wybrana wypożyczalnia samochodów w Gorzowie Wielkopolskim nie tylko nie uszczupli zbytnio budżetu turysty, ale też umożliwi całodzienną samochodową wycieczkę. Okolica ta obfituje w miejsca warte odwiedzenia. Jeden z możliwych scenariuszy zaczyna się w Świebodzinie, gdzie warto zobaczyć imponującą figurę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata stworzoną na wzór Pomnika Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro, według projektu Mirosława Pateckiego. Wytrwali turyści obejrzą tam też chętnie ławeczkę Czesława Niemena, malowniczy Park Chopina oraz znajdujący się przy nim zabytkowy zespół architektoniczny, w skład którego wchodzą były kościół ewangelicki, progimnazjum, szkoła dla dziewcząt, sąd oraz więzienie. Po kilkudziesięciu minutach dalszej jazdy na południe można podziwiać malownicze krajobrazy pojezierza w kotlinie Kargowskiej, w tym Zachodnie i Wschodnie Jezioro Wojnowskie, zasilane przez Gniłą Obrą. To z nich pochodzą wspomniane już tradycyjnie przyrządzane wojnowskie ryby na kwaśno. Wytrwali turyści nie zakończą na tym swojej wycieczki i pojadą jeszcze dalej, do kolejnego przystanku na smakowej mapie województwa lubuskiego: Siedliska - liczącej sobie ponad 700 lat wsi, która słynie z charakterystycznego sera koziego. Po krzepiącej przekąsce warto zatrzymać się tam na dłużej i zwiedzić ruiny zamku książąt Schönaich oraz otaczający je park. To właśnie na obrzeżach fosy tego zamku stał dom pierwszych ludzi w tej okolicy zajmujących się wypasem kóz i wytworem sera, nazywanego z tego powodu zamkowym.

Zapraszamy do wynajmu samochodu w Gorzowie Wielkopolskim już dziś!