Wypożyczalnia Samochodów Gizycko

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Gizycko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Gizycko:

4.7 do 5 (194 oceny)

(5 do 5)
Ciekawe oferty, dopasowane indywidualnie do klientów.
Ocena wynajętego samochodu przez Żaneta Z.- 26 lip 2015, 20:30
(4.4 do 5)
Oferty podobne jak u innych ale obsługa lepsza!
Ocena wynajętego samochodu przez Henryk N.- 26 lip 2015, 11:53
(4.5 do 5)
Planowaliśmy ze znajomymi wycieczkę w 7 osób i baliśmy się, że nie znajdziemy odpowiedniego samochodu na tą podróż, ale znalazłem stronę happycar i troszke poszperałem i zadzwoniłem tez na infolinię i udało się znaleźć niezłą brykę za dobrą cenę.
Ocena wynajętego samochodu przez Łukasz R.- 26 lip 2015, 23:05
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Gizycko

Czy potrzebujesz niezawodnego środka transportu w Giżycku?

Jeżeli odpowiedź na to pytanie brzmi tak, to jesteś w odpowiednim miejscu! Już zrobiłeś pierwszy krok wchodząc na stronę HAPPYCAR, teraz należy zrobić następny - dokonać rezerwacji! Wynajem samochodów Giżycko to naprawdę świetny pomysł. Odpowiedzi na poniższe pytania z pewnością ułatwią Ci znalezienie odpowiedniej oferty i podjęcie decyzji.

Które oferty są najkorzystniejsze?

HAPPYCAR to internetowa porównywarka ofert wielu organizatorów wynajmu pojazdów, a zatem na portalu nie ma stałej stawki dobowej - ceny różnią się w zależności od organizatora oraz miejsca i terminu wynajmu. Jednak zgodnie z naszymi obserwacjami, najkorzystniejsze cenowo oferty zwykle dotyczą wypożyczalni w lotniskowych strefach car rental. W przypadku wizyty w Giżycku doskonałym pomysłem byłby zatem wynajem aut w porcie lotniczym Olsztyn-Mazury.

Czym, oprócz ceny, warto się kierować podczas wyboru oferty?

Przed dokonaniem rezerwacji należy zapoznać się z sekcją “Informacje&Warunki Najmu”, gdyż każda wypożyczalnia samochodów ma własne warunki.

Jakie gotowe pakiety są dostępne w portalu HAPPYCAR?

HAPPY pakietPLUS pakietPODSTAWOWY pakiet
Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)
Podstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieżyPodstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieżyPodstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieży
AC z ubezpieczeniem wkładu własnegoAC z ubezpieczeniem wkładu własnego 
Nielimitowane kilometryNielimitowane kilometry 
Ubezpieczenie szyb i opon  
Ubezpieczenie dachu i podwozia  

Czy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia poza HAPPY pakietem?

Wynajem samochodów może się wiązać z pewnym ryzykiem, a my chcemy, abyś był w pełni chroniony, dlatego jeżeli żadna z ofert w HAPPY pakiecie nie będzie Ci odpowiadać, istnieje również możliwość dodania ubezpieczenia Allianz w formularzu rezerwacyjnym.

Do kiedy można anulować rezerwację?

Rezerwację z HAPPYCAR można odwołać nie później niż na 24 godziny przed odbiorem pojazdu, z tym, że trzeba również uwzględnić godziny pracy naszego biura.

Więcej informacji można znaleźć w sekcji “FAQs”, w której zawarte są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie w Giżycku?

Giżycko jest nazywane polską stolicą żeglarstwa. Nic w tym dziwnego - miasto otacza bowiem siedem jezior, z których największe to Niegocin i Kisajno. Mniejsze okoliczne zbiorniki to:

Przy tamtejszych jeziorach funkcjonują liczne porty, przystanie i kluby żeglarskie, gdzie można czarterować jachty. Z pewnością każdy żeglarz będzie zachwycony pobytem w Giżycku. Miłośnicy plażowania czy wędkarze również nie będą narzekać.

Warto pamiętać, że jest to region dość dziki, więc będziesz potrzebował samochodu chociażby po to, żeby pojechać do sklepu po większe zakupy na kilka dni. Jeżeli nie dysponujesz własnym środkiem transportu, wynajem aut Giżycko to jedyne słuszne rozwiązanie!

A może by tak skoczyć do Olsztyna?

Jeśli najdzie Cię ochota, żeby wyrwać się na chwilę do cywilizacji, wypożyczonym pojazdem zawsze możesz wybrać się na wycieczkę do Olsztyna, gdzie warto odwiedzić przede wszystkim:

Jak widzisz, wypożyczalnia samochodów Giżycko to naprawdę obowiązkowy punkt wycieczki, ponieważ wynajem aut może otworzyć przed Tobą cały wachlarz możliwości!