Wypożyczalnia Samochodów Elblag

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 133 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 gru 2019, 06:14 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Elblag

Mały samochód

Mały samochód

Od 133 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 06:14 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 06:14 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 144 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 06:14 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 06:14 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 175 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 06:14 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 06:14 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Elblag

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Elblag:

4.3 do 5 (194 oceny)

(5 do 5)
Polecę znajomym na urlop!
Ocena wynajętego samochodu przez Lucyna P.- 19 lip 2015, 18:09
(4.3 do 5)
Dziękuję happycar za usługi, jestem zadowolona!
Ocena wynajętego samochodu przez Ania A.- 19 lip 2015, 23:41
(4.2 do 5)
Nawet na maila odpisują szybko, przynajmniej się nie czeka wieczność na odpowiedź.
Ocena wynajętego samochodu przez Maryla G.- 20 lip 2015, 00:21
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Elblag

Położony w północnej części Polski Elbląg kojarzy się z dogodną lokalizacją, dzięki której z miasta można w krótkim czasie dojechać na Mazury, jak i nad polskie morze. Każda z podróży może być bardziej komfortowa ze względu na wypożyczenie samochodu w Elblagu. Pozostaje jednak kwestia, gdzie szukać samochodów, których wypożyczenie będzie przystępne cenowo.

Wypożyczanie samochodów online

Dla osób planujących odwiedzenie miasta Elbląg wynajem samochodu staje się koniecznością. Przy poszukiwaniu najlepszych cenowo ofert samochodów do wynajęcia sprawdzi się serwis HAPPYCAR, w którym dostępne są oferty najpopularniejszych na świecie wypożyczalni samochodów. Dzięki zgromadzeniu wszystkich oferty wynajmu w jednym miejscu użytkownicy mogą korzystać z najlepszych ofert, które są dla nich dostępne od ręki. Bez względu na to, czy najczęściej korzystamy z usług Europcar, Avis czy Hertz, każda z sieci będzie porównana z ofertą swoich konkurentów pod względem kosztu wynajmu samochodu, ale również pod względem jego dostępności czy dodatkowych nakładów, jakie należy ponieść w związku z wynajęciem samochodu. Chodzi tu również o czytelne przedstawienie oferty, bowiem niektóre wypożyczalnie wymagają dodatkowego ubezpieczenia czy opłat, związanych z wynajęciem samochodu. W HAPPYCAR wszystkie oferty są ujednolicone, a klient wskazuje jedynie termin odbioru i oddania samochodu, a następnie wybiera najlepszą dla siebie ofertę i odbiera samochód gotowy do dalszej podróży.

Atuty turystyczne Elbląga

Na polskiej mapie nie ma zbyt wielu miast, które byłyby tak bardzo zróżnicowane, jak Elbląg wynajem samochodu umożliwia szybki i komfortowy przejazd do miejscowych firm, aby przeprowadzić rozmowy biznesowe, umożliwia również zapoznanie się z najważniejszymi atrakcjami, jakie czekają na turystów przyjeżdżających do miasta. Wielu osobom Elbląg kojarzy się z Kanałem Elbląskim, znanym dzięki swoim charakterystycznym pochylniom. Kończący się w Ostródzie Kanał kilka lat temu uznano za jeden z polskich cudów. Na szczególną uwagę zwiedzających zasługuje zespół zamku i podzamcza, liczne kościoły i katedry oraz zachowane kamienice z okresu późnego Gotyku i Renesansu. Nad miastem króluje Brama Targowa, która stanowiła część murów miejskich. Obecnie na szczycie wieży udostępniony jest taras widokowy, który umożliwia podziwianie panoramy miasta. Z kolei sam zamek był krzyżacką warownią, która była jednocześnie siedzibą wielkiego szpitalnika zakonu. Obecnie na terenie pozostałości pozamkowych działa Muzeum Archeologiczno-Historyczne. Wypożyczalnia samochodów w Elblagu umożliwi także dojazd do Rodzinnego Parku Rozrywki Mała Holandia, gdzie na całe rodziny czeka mini zoo, ptaszarnia, osada Wikingów czy najwyższa na świecie zjeżdżalnia. Na terenie miasta znajdują się także cztery mosty zwodzone, umożliwiające żeglugę.

Elbląg i okolice nie tylko na długi urlop

Wypożyczenie samochodu w Elblagu może być idealnym pretekstem, aby zwiedzić północno-wschodnią część Polski. Elbląg i Malbork oraz Frombork dzieli mniej niż 30 km. Każde z miast warto odwiedzić z nieco innego powodu. Malbork kojarzy się z warownią krzyżacką, a sam malborski zamek znajduje się także na Szlaku Zamków Gotyckich. Z kolei Frombork kojarzony jest z planetarium oraz obserwatorium astronomicznym Mikołaja Kopernika. Oba obiekty są dostępne dla miłośników astronomii, którzy mogą tu skorzystać także z wykładów i spotkań o charakterze edukacyjnym. Okolice Elbląga położone są na Żuławach Elbląskich, które stanowią część Żuław Wiślanych. Wokół Elbląga biegnie również Szlak Mennonicki, który jednak nigdy nie powstał formalnie. Pozostałości po Mennonitach są widoczne w architekturze, którą można zobaczyć jedynie w okolicy Żuław.

Dokąd wiodą trasy z Elbląga

Największą atrakcją turystyczną Elbląga jest bez wątpienia miejscowy kanał, którego długość przekracza 84 km. Wypożyczalnia samochodów w Elblagu, oferując tani samochód do wynajęcia, może się pośrednio przyczynić do zwiedzenia najważniejszych punktów, położonych wzdłuż kanału. Na uwagę turystów zasługuje Ostróda, położna na przeciwległym krańcu Kanału Elbląskiego. Miasto znane jest z dorocznego festiwalu muzyki reggae, a turyści przyjeżdżają tu również ze względu na pokrzyżacki zamek czy gotycki układ miejskiej zabudowy. W Ostródzie znajduje się jedna z wież Bismarcka, wybudowana na początku XX wieku, a także koszary, zwane Koszarami Białymi i Czerwonymi. Kolejnym miastem, położonym wzdłuż trasy Kanału Elbląskiego, które warto odwiedzić, jest Iława. Miasto położone jest nad najdłuższym polskim jeziorem - Jeziorakiem. W mieście organizowany jest najstarszy festiwal jazzowy w Europie, zaś samo miasto leży na Drodze św. Jakuba, łączącej najważniejsze sanktuaria europejskie. W okolicy miasta zlokalizowany jest Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich, którego okolice wykorzystano do zbudowania licznych obiektów typu SPA. Będąc w Elblągu warto rozważyć wyjazd do Olsztyna bądź Gdańska, gdzie w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy wybór samochodów jest jeszcze większy.