Wypożyczalnia Samochodów Biala Podlaska

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 62 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 24 wrz 2020, 02:42 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Biala Podlaska

Mały samochód

Mały samochód

Od 62 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 02:42 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 02:42 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 82 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 wrz 2020, 08:57 .

Ta oferta została znaleziona 17 wrz 2020, 08:57 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 127 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 07:28 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 07:28 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 165 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 04:12 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 04:12 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Biala Podlaska

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Biala Podlaska:

5 do 5 (194 oceny)

(4 do 5)
Rodzinny urlop można zaliczyć do udanych dzięki happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Krzysiek O.- 18 lip 2015, 10:17
(4.2 do 5)
Rezerwacja przebiegła bardzo szybko. Oby kolejnym razem też tak było, pozdrawiam :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Jakub O.- 18 lip 2015, 09:40
(4.4 do 5)
Przez kontakt telefoniczny można wszystko załatwić!
Ocena wynajętego samochodu przez Ania K.- 18 lip 2015, 13:18
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Biala Podlaska

Tanie wynajęcie samochodu Biała Podlaska

Biała Podlaska jest miastem położonym na wschodnich rubieżach Polski. Jest to miasto na prawach powiatu. Znajduje się w województwie lubelskim. Jest główną siedzibą powiatu bialskiego oraz gminy Biała Podlaska. Nie jest to światowa metropolia, ale ma olbrzymie znaczenie historyczne. Warto pamiętać, że Biała Podlaska jest drugim co do wielkości miastem, jakie znajduje się w granicach obecnej Polski, a które w okresie od 1569 do 1795 wchodziło w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego. Jak dotrzeć do Białej Podlaski?

Podróż jest trudna - wynajem samochodu to ułatwi!

To dość skomplikowana operacja. Bialskie lotnisko - Biała Airport w zasadzie obsługuje tylko niewielkie samoloty pasażerskie. Ale planowana jest jego rozbudowa. Najbliższe lotnisko znajduje się w Warszawie - to Lotnisko im. Fryderyka Chopina. Można tu dotrzeć koleją, autobusem lub... samochodem. I to najlepiej wypożyczonym. Choć w Białej Podlaskiej również nie brakuje wypożyczalni samochodów. Wypożyczalnie samochodów w Białej Podlaskiej to renomowane miejsca, które oferują samochody najwyższej klasy, a przede wszystkim bezpieczne. Jak wybrać wypożyczalnie? Wypożyczenie samochodu w Białej Podlaskiej najlepiej zacząć od porównywarki internetowej. Warto porównać ceny takich partnerów jak Avis czy RentalCars lub AutoEurope. W porównywarce znajdziecie Państwo najlepsze oferty. Dzięki temu nie będziecie tracić czasu na porównanie cen na miejscu. Samochód można zamówić bezpośrednio nawet pod wskazany adres. Dzięki porównywarce w Białej Podlaskej wynajem samochodu nie będzie żadnym problemem.

Biała Podlaska - miasto historyczne na Wschodzie Polski

Biała Podlaska jest 60 tysięcznym miastem na prawach powiatu. Jej historia sięga XIV wieku, wtedy to po raz pierwszy pojawiają się informacje na temat samego miasta. Za założyciela miasta uważa się słynnego Piotra Janowicza, który nosił przydomek "Biały". Był wojewodą trockim oraz hetmanem Wielkiego Księstwa Litewskiego. W II połowie XVI wieku miasto przeszło we władanie książęcego rodu Radziwiłłów. Wtedy to nastąpił prawdziwy rozkwit Białej, która stała się jednym z najważniejszych miast Wielkiego Księstwa Litewskiego. Była nazywana Białą Książęcą lub Białą Radziwiłłowską. Na początku XVII wieku Radziwiłłowie zbudowali tu fortecę i zamek. Dzięki fundacji Krzysztofa Ciborowicza Wilskiego w 1628 roku powstała Akademia Bialska. Akademia Bialska od 1633 roku stała się filią Akademii Krakowskiej. Dzisiaj jest to I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego. Warto zwiedzić gmach tej szkoły. Do tej szkoły uczęszczał właśnie Józef Ignacy Kraszewski, dlatego szkoła przyjęła imię słynnego twórcy "Starej Baśni". W 1670 roku Michał Kazimierz Radziwiłł nadał miastu prawo magdeburskie. Miasto otrzymało także swój herb. Jest to Michał Archanioł, stojący na smoku. Miasto przechodziło pod różne władanie, ale nigdy nie utraciło swojego charakteru i do dzisiaj jest prężnie rozwijającym się miejscem kulturalnym na Wschodzie Polski.

W Białej Podlaskiej warto zwiedzić zespół pałacowo-zamkowy Radziwiłłów oraz dawny zbór ariański czy eklektyczne kamieniczki znajdujące się przy Placu Wolności i w innych miejscach położonych w samym centrum miasta. Nie można też przegapić pięknego dworca kolejowego wybudowanego w latach 20-tych ubiegłego wieku. Biała Podlaska to znany w Polsce ośrodek garncarski. Garncarstwo rozwinęło się tutaj już w XVII wieku. Współcześnie znana jest ceramika zwana siwakami wyrobu Kazimierza i Ludwika Rogowskich. Wszystkie te osobliwości warto zwiedzić przy pomocy samochodu. Wypożyczalnia samochodów w Białej Podlaskiej zapewni komfort zwiedzania miasta i okolicy. 

Biała Podlaska - zwiedzanie okolic wynajętym samochodem

Skoro wypożyczenie samochodu w Białej Podlaskiej nie stanowi żadnego problemu, to warto z niego skorzystać i udać się na wycieczkę po malowniczych polskich wsiach nadbużańskich, które charakteryzuje ciekawa architektura i mnóstwo zabytków. Niedaleko znajduje się na przykład Janów Podlaski, który słynie z hodowli najpiękniejszych i najdroższych na świecie koni arabskich. W Starym Pawłowie znajduje się pochodząca z XVIII wieku, drewniana cerkiew grecko-katolicka. Kolejne cerkwie można znaleźć niemal na każdej wsi. Co ciekawe w położonej w okolicy Studziance znajdziemy cmentarz muzułmański... Wyjazd z Białej Podlaskiej na pewno dostarczy wiele przyjemności i ciekawych odkryć. A gdy dość Państwo będziecie mieli zabytków wschodniej Polski, warto udać się na odpoczynek nad jedną z najpiękniejszych polskich rzek, Bug. Warto skorzystać na przykład ze spływu kajakowego Bugiem. To ciekawa i coraz bardziej popularna atrakcja.

Jednym słowem W Białej Podlaskej wynajem samochodu to sama przyjemność - jest tanio, a dzięki mobilności można zwiedzić niezwykłe miejsca Polski, zobaczyć przepiękne krajobrazy Podlasia i poruszać się swobodnie po Białej Podlaskiej.