Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Pampeluna

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 56 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 30 cze 2017, 04:30 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Pampeluna

Mały samochód

Mały samochód

Od 56 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 cze 2017, 04:30 .

Ta oferta została znaleziona 30 cze 2017, 04:30 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 61 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 cze 2017, 04:30 .

Ta oferta została znaleziona 30 cze 2017, 04:30 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 109 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 cze 2017, 04:30 .

Ta oferta została znaleziona 30 cze 2017, 04:30 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 118 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 cze 2017, 04:30 .

Ta oferta została znaleziona 30 cze 2017, 04:30 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Pampeluna

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Pampeluna:

4.5 do 5 (99 oceny)

(5 do 5)
JASNO, INTUICYJNIE, PO POLSKU.
Ocena wynajętego samochodu przez Rafal W.- 17 lut 2018, 17:32
(5 do 5)
prostosc oferty i cena
Ocena wynajętego samochodu przez jacek k.- 06 lut 2018, 18:21
(5 do 5)
bardzo milo tanio super
Ocena wynajętego samochodu przez Miroslaw K.- 05 lut 2018, 11:22

Wypożyczalnia samochodów Pampeluna

Tanie wynajęcie samochodu Pampeluna

Czy wybierają się Państwo do Pampeluny? Jeśli tak to mamy dla Państwa doskonałą propozycję. Mogą Państwo skorzystać z naszej oferty i wynająć za pomocą portalu HAPPYCAR najlepszy dla siebie samochód. Dzięki naszej pomocy na pewno będą Państwo zadowoleni i nie będą musieli Państwo polegać tylko na komunikacji publicznej i na drogich taksówkach.

Informacje, wynajem samochodu Pampeluna

Pampeluna położona jest na północy Hiszpanii i stanowi ona stolicę Nawarry. Miasto jest zamieszkane przez ponad 190 tysięcy osób. Przez jego centrum miasta przepływa rzeka Arga. Pampeluna jest zaliczana do jednego z najszybciej rozwijających się miast w Hiszpanii. W mieście funkcjonuje lotnisko, jeżeli jednak nie znajdą Państwo połączenia z Pampeluną to można rozważyć przelot na przykład do portu lotniczego w Bilbao, czy w Barcelonie.

Atrakcje, wynajem samochodu Pampeluna

Pampeluna jest naprawdę pięknym miastem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Po przyjeździe, z pewnością muszą Państwo udać się na słynny plac, a mianowicie - Plaza del Castillo. W tym miejscu znajduje się bardzo dużo wartych polecenia kawiarni i restauracji. Następnie kontynuując spacer po mieście mogą Państwo przejść się po charakterystycznych i uroczych wąskich uliczkach. Kolejną atrakcją jaką oferuje Państwu to niezwykłe miasto jest katedra Santa María la Real pochodząca z czasów gotyku. Budowano ją bardzo długo, bo aż od końca XIV w. do lat trzydziestych XVI w. W katedrze znajduje się grobowiec byłego króla Navarry, który sprawował władzę w tym regionie na przełomie XIV i XV wieku czyli Karola III Szlachetnego oraz jego żony Eleonory. Zaraz obok katedry mogą Państwo zwiedzić Muzeum Diecezjalne. Na tle innych muzeów w Hiszpanii wyróżniają je bardzo bogate zbiory. Znajduje się w nim bowiem najwięcej polichromowych rzeźb wykonanych z drewna datujących swoje powstanie w okresie od XIII do XVI w. W samym centrum miasta gorąco polecamy Państwu zobaczenie budynku Ratusza, przepięknego budynku ukończonego w połowie XVIII wieku, zbudowanego w barokowym stylu. Bardzo blisko zobaczą Państwo kolejną bardzo ciekawą świątynię, czyli gotycki kościół San Saturnino, który zbudowany został w XIII wieku. Jednak najstarszym budynkiem Pampeluny jest Cámara de Comptos. W budynku tym w okresie od XIV do XIX wieku znajdował się Trybunał Obrachunkowy. Jeśli są Państwo zainteresowani zwiedzaniem muzeum to koniecznie powinni Państwo zwiedzić Muzeum Nawarry, znajdujące się w budynku dawnego szpitala Nuestra Señora de la Misericordia. Można tam zobaczyć całą historię tego pięknego miasta od czasów jego powstania aż do teraźniejszości. Z pewnością wiedzą Państwo, iż co roku w Pampelunie odbywa się coroczny festiwal ku czci patrona miasta czyli Św. Firmina („Sanfermines”). Jest on obchodzony co roku od 6.07 do 14.07. Największą atrakcją tego święta jest tzw. enciero, czyli gonitwa byków.

Zwiedzanie okolic Pampeluny wynajętym samochodem

Czy wiedzieli Państwo, że przez Pampelunę przebiega trasa słynnej pielgrzymki nazwanej „Drogą Św. Jakuba” („Camino de Santiago”). Jest ona bardzo popularna, każdego roku bierze w niej udział coraz to więcej pielgrzymów. Jej punktem docelowym jest miasto Santiago de Compostela gdzie spoczywa ciało św. Jakuba Apostoła. Jest ona zaliczana do jednej z najbardziej istotnych dróg pielgrzymkowych chrześcijan. Mogą także Państwo wybrać się na przejażdżkę do Bilbao. Znajduje się tu między innymi „Muzeum Guggenheima”. Zostało one otwarte w 1997 roku i prezentuje eksponaty sztuki współczesnej.

Warto zauważyć, że Pampeluna leży niemalże u podnóża Pirenejów, dlatego zachęcamy Państwa także do wycieczki w góry. Około 160 km od miasta znajduje się rezerwat Valles Occidentales, w który to jest doskonałym punktem do rozpoczęcia spokojnego lub intensywnego spaceru szlakami górskimi.

Jeśli chcą Państwo zwiedzić te wspaniałe miejsce jakim jest Pampeluna i region Navarra to polecamy Państwu wynajęcie samochodu w Pampelunie za pomocą portalu HAPPYCAR. Za pomocą wynajętego samochodu będą Państwo mieli zdecydowania więcej możliwości w zwiedzeniu tego fantastycznego miejsca, dlatego proszę się dłużej nie zastanawiać. Wynajem samochodu w tym pięknym mieście to idealny sposób na udaną podróż.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży.