Wypożyczalnia Samochodów Christchurch

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 35 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 14 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 28 maj 2020, 09:28 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Christchurch

Mały samochód

Mały samochód

Od 35 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 maj 2020, 09:28 .

Ta oferta została znaleziona 28 maj 2020, 09:28 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 48 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 maj 2020, 09:28 .

Ta oferta została znaleziona 28 maj 2020, 09:28 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 53 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 maj 2020, 09:28 .

Ta oferta została znaleziona 28 maj 2020, 09:28 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 63 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 maj 2020, 09:28 .

Ta oferta została znaleziona 28 maj 2020, 09:28 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Christchurch

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Christchurch:

4.4 do 5 (209 oceny)

(4.5 do 5)
Doradztwo konsumenckie na najwyższym poziomie.
Ocena wynajętego samochodu przez Adrian J.- 18 lip 2015, 18:01
(4.7 do 5)
Dziękuję za pomoc przy rezerwacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Karolina F.- 19 lip 2015, 01:52
(4.6 do 5)
Będe szczęśliwa móc ponownie zarezerwpwać samochód za pośrednictwem happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Martyna W.- 19 lip 2015, 23:09
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Christchurch

Na południowy-wschód od Australii położone jest bardzo niezwykłe wyspiarskie państwo - Nowa Zelandia. Składa się ona z dwóch głównych wysp, Północnej i Południowej i wielu innych mniejszych. Dla wszystkich podróżników szukających przygód gorąco poleca się spędzenie urlopu w Nowej Zelandii, a podróż warto zacząć od Christchurch, drugiego co wielkości miasta Nowej Zelandii. Na portalu HAPPYCAR znajdą Państwo wiele ofert wynajmu samochodu w tym właśnie mieście i z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie.

Wynajem samochodu w Christchurch

Położone jest na wschodnim wybrzeżu Wyspy Południowej i pełni rolę stolicy regionu Canterbury. Zamieszkiwane jest przez ponad 370 tysięcy ludzi. Christchurch jest bardzo dobrze rozwiniętym miastem z największym na Południowej Wyspie portem morskim oraz międzynarodowym portem lotniczym. Miasto jest też znaczącym ośrodkiem kulturalnym i naukowym, znajduje się w nim ponadto znany ogród botaniczny.

Atrakcje i zabytki

W mieście znajduje się wiele ciekawych budowli godnych zwiedzenia. Dlatego też wynajęcie samochodu w Christchurch będzie bardzo dobrym pomysłem. Anglikańska katedra Christchurch położona jest w centrum na placu Cathedral Square i jest siedzibą diecezji. Budowa rozpoczęła się w grudniu 1864 roku, ale ze względów finansowych została ukończona dopiero w 1904 roku. Wieża katedry razem z iglicą ma wysokość 63 metrów. Na wieży znajduje się taras widokowy. Na tym samym placu co katedra znajduje się budynek urzędu pocztowego, który obecnie jest siedzibą informacji turystycznej i restauracji. Christchurch Arts Centre jest wielofunkcyjnym zespołem neogotyckich budynków pozostałych po Uniwersytecie Canterbury. Obecnie spełnia funkcje, które są związane ze sztuką, kulturą, rozrywką czy rzemiosłem. W mieście znajduje się także muzeum mieszczące ponad dwa miliony eksponatów związanych głównie z osadnictwem maoryskim, kolonizacją Nowej Zelandii i eksploracją Antarktyki. Galeria sztuki Christchurch Art Gallery posiada w swojej kolekcji ponad 5000 dzieł w większości artystów nowozelandzkich, jak i europejskich. Obecnie mieści się w budynku oddanym do użytku w 2003 roku, wcześniej zaś znajdowała się na terenie ogrodu botanicznego. New Regent Street to unikalna w skali kraju ulica zakupowa, która od samego początku była zaprojektowana w tym właśnie celu. Ulica biegnie pomiędzy Gloucester Street i Armagh Street, wzdłuż której znajdują się szeregowe, kolorowe zabudowania w stylu hiszpańskiej misji, a w nich sklepy i kawiarnie. Elementy charakterystyczne pochodzące ze stylu powstałego w Kalifornii to zaokrąglone szczyty fasad, kapniki wykładane płytkami i spiralne kolumienki.

Zabytki poza centrum Christchurch

Katedra Świętego Sakramentu to bazylika rzymskokatolicka, która jest siedzibą diecezji Christchurch. Jej styl budowy najbardziej przypomina włoski renesans.International Antarctic Centre czyli Międzynarodowe Centrum Antarktyczne znajduje się zaraz przy porcie lotniczym i jest siedzibą nowozelandzkiego, amerykańskiego i włoskiego programu antarktycznego. Centrum obecnie funkcjonuje także jako muzeum związane z eksploatacją Antarktyki. W Christchurch znajduje się wspomniany wcześniej Ogród Botaniczny, ale miasto posiada także inne zielone tereny, jak Hagley Park. Jest on zlokalizowany przy centrum miasta. W otwartych terenach parku miało miejsce wiele koncertów i wydarzeń kulturalnych takich jak na przykład Nowozelandzka Wystawa Światowa w 1906 roku. Victoria Square jest placem ozdobionym posągami Królowej Wiktorii i kapitana Jamesa Cooka. Dawniej był handlowym centrum miasta znany jako Market Square. Jeżeli nie chcą zakończyć Państwo swojej nowozelandzkiej przygody w Christchurch to warto rozważyć możliwość odwiedzenia Wellington lub Auckland, które znajdują się na wyspie północnej. Wypożyczalnie samochodowe w Christchurch z przyjemnością umożliwią Państwu zwiedzanie tego pięknego wyjątkowego kraju.

Aby mogło się spełnić Państwa marzenie o niezapomnianej podróży przez Nową Zelandię pomoże Państwu HAPPYCAR. Znajdziemy optymalny samochód w najlepszej cenie. Będą mogli Państwo odkryć ten wspaniały i egzotyczny kraj według własnych upodobań.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży