Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Christchurch

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 93 zł za dzień
Klasa średnia

Tani przykład cenowy Klasa średnia

przy 11 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 23 lis 2017, 11:34 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Christchurch

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 93 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2017, 11:34 .

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2017, 11:34 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 93 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2017, 11:34 .

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2017, 11:34 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 132 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 gru 2017, 10:06 .

Ta oferta została znaleziona 09 gru 2017, 10:06 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 161 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2017, 11:34 .

Ta oferta została znaleziona 23 lis 2017, 11:34 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Christchurch

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Christchurch:

4.7 do 5 (79 oceny)

(5 do 5)
Bezproblemowa obsługa, niska cena, dograne warunki rezerwacji z wypożyczalnią. Pomimo drobnych zmian umowa z HAPPYCAR okazała się ważniejsza od warunków wypożyczalni. Duży plus.
Ocena wynajętego samochodu przez Krystian J.- 05 gru 2017, 16:27
(5 do 5)
Happy car pozwolilo mi nawet w ostatbiej chwili zarezerwowac latwo samochod. Bylo to latwe, szybkie i tanie.
Ocena wynajętego samochodu przez Anna H.- 28 lis 2017, 14:01
(5 do 5)
Auto o swych wymiarach zdało egzamin do parkowania i sprawnego poruszania się w wąskich uliczkach Katani gdzie nigdy nie miałem jeździć w takich warunkach .
Ocena wynajętego samochodu przez Leonard S.- 23 lis 2017, 19:41

Wypożyczalnia samochodów Christchurch

Na południowy-wschód od Australii położone jest bardzo niezwykłe wyspiarskie państwo - Nowa Zelandia. Składa się ona z dwóch głównych wysp, Północnej i Południowej i wielu innych mniejszych. Dla wszystkich podróżników szukających przygód gorąco poleca się spędzenie urlopu w Nowej Zelandii, a podróż warto zacząć od Christchurch, drugiego co wielkości miasta Nowej Zelandii. Na portalu HAPPYCAR znajdą Państwo wiele ofert wynajmu samochodu w tym właśnie mieście i z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie.

Wynajem samochodu w Christchurch

Położone jest na wschodnim wybrzeżu Wyspy Południowej i pełni rolę stolicy regionu Canterbury. Zamieszkiwane jest przez ponad 370 tysięcy ludzi. Christchurch jest bardzo dobrze rozwiniętym miastem z największym na Południowej Wyspie portem morskim oraz międzynarodowym portem lotniczym. Miasto jest też znaczącym ośrodkiem kulturalnym i naukowym, znajduje się w nim ponadto znany ogród botaniczny.

Atrakcje i zabytki

W mieście znajduje się wiele ciekawych budowli godnych zwiedzenia. Dlatego też wynajęcie samochodu w Christchurch będzie bardzo dobrym pomysłem. Anglikańska katedra Christchurch położona jest w centrum na placu Cathedral Square i jest siedzibą diecezji. Budowa rozpoczęła się w grudniu 1864 roku, ale ze względów finansowych została ukończona dopiero w 1904 roku. Wieża katedry razem z iglicą ma wysokość 63 metrów. Na wieży znajduje się taras widokowy. Na tym samym placu co katedra znajduje się budynek urzędu pocztowego, który obecnie jest siedzibą informacji turystycznej i restauracji. Christchurch Arts Centre jest wielofunkcyjnym zespołem neogotyckich budynków pozostałych po Uniwersytecie Canterbury. Obecnie spełnia funkcje, które są związane ze sztuką, kulturą, rozrywką czy rzemiosłem. W mieście znajduje się także muzeum mieszczące ponad dwa miliony eksponatów związanych głównie z osadnictwem maoryskim, kolonizacją Nowej Zelandii i eksploracją Antarktyki. Galeria sztuki Christchurch Art Gallery posiada w swojej kolekcji ponad 5000 dzieł w większości artystów nowozelandzkich, jak i europejskich. Obecnie mieści się w budynku oddanym do użytku w 2003 roku, wcześniej zaś znajdowała się na terenie ogrodu botanicznego. New Regent Street to unikalna w skali kraju ulica zakupowa, która od samego początku była zaprojektowana w tym właśnie celu. Ulica biegnie pomiędzy Gloucester Street i Armagh Street, wzdłuż której znajdują się szeregowe, kolorowe zabudowania w stylu hiszpańskiej misji, a w nich sklepy i kawiarnie. Elementy charakterystyczne pochodzące ze stylu powstałego w Kalifornii to zaokrąglone szczyty fasad, kapniki wykładane płytkami i spiralne kolumienki.

Zabytki poza centrum Christchurch

Katedra Świętego Sakramentu to bazylika rzymskokatolicka, która jest siedzibą diecezji Christchurch. Jej styl budowy najbardziej przypomina włoski renesans.International Antarctic Centre czyli Międzynarodowe Centrum Antarktyczne znajduje się zaraz przy porcie lotniczym i jest siedzibą nowozelandzkiego, amerykańskiego i włoskiego programu antarktycznego. Centrum obecnie funkcjonuje także jako muzeum związane z eksploatacją Antarktyki. W Christchurch znajduje się wspomniany wcześniej Ogród Botaniczny, ale miasto posiada także inne zielone tereny, jak Hagley Park. Jest on zlokalizowany przy centrum miasta. W otwartych terenach parku miało miejsce wiele koncertów i wydarzeń kulturalnych takich jak na przykład Nowozelandzka Wystawa Światowa w 1906 roku. Victoria Square jest placem ozdobionym posągami Królowej Wiktorii i kapitana Jamesa Cooka. Dawniej był handlowym centrum miasta znany jako Market Square. Jeżeli nie chcą zakończyć Państwo swojej nowozelandzkiej przygody w Christchurch to warto rozważyć możliwość odwiedzenia Wellington lub Auckland, które znajdują się na wyspie północnej. Wypożyczalnie samochodowe w Christchurch z przyjemnością umożliwią Państwu zwiedzanie tego pięknego wyjątkowego kraju.

Aby mogło się spełnić Państwa marzenie o niezapomnianej podróży przez Nową Zelandię pomoże Państwu HAPPYCAR. Znajdziemy optymalny samochód w najlepszej cenie. Będą mogli Państwo odkryć ten wspaniały i egzotyczny kraj według własnych upodobań.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży