Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Fez Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 54 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 22 sie 2017, 04:18 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Fez Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 54 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2017, 04:18 .

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2017, 04:18 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 63 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2017, 04:18 .

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2017, 04:18 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 83 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2017, 04:18 .

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2017, 04:18 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 174 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2017, 04:18 .

Ta oferta została znaleziona 22 sie 2017, 04:18 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Fez Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Fez Airport:

4.7 do 5 (55 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Fez Airport

Fez to jedno z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miast w Maroku. Zamieszkuje je blisko milion mieszkańców i jest ono stolicą regionu Fez-Bulman. Aby móc doświadczyć wszystkich atrakcji tego wyjątkowego miasta, warto przed przylotem dowiedzieć się, jakie są możliwości, jeśli chodzi o wypożyczenie samochodu w Fez na lotnisku. Z pewnością można znaleźć w oklicach lotniska w Fezie biuro jednej z wiodących firm specjalizujących się w wynajmie samochodów,z którymi współpracują takie firmy jak m.in. AutoEurope, CarDelMar czy Argus Car Hire. Warto także zawczasu skorzystać z internetowej porównywarki cenowej, dzięki której łatwo jest wybrać najbardziej korzystną ofertę.

Powodów, dla których wypożyczalnia samochodów w Fez na lotnisku powinna być jednym z pierwszych miejsc, jakie należy odwiedzić po przybyciu do tego marokańskiego miasta, jest co najmniej kilka. Wynajęcie auta daje przede wszystkim wolność i swobodę podczas zwiedzania i poruszania się. Spacerowanie oczywiście jest bardzo przyjemne, jednak trudno by było na piechotę dotrzeć do wszystkich wartych odwiedzenia miejsc, a tych w Fezie nie brakuje. Do najciekawszych zabytków należy zaliczyć m.in. wzniesiony w IX w. p.n.e. Meczet Al-Karawijjin, uznawany za jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie, ponieważ w dawnych czasach nauczano tam Koranu, logiki i filozofii. Będąc w Fezie nie można nie zobaczyć jednej z największych atrakcji turystycznych, jaką jest Garbarnia Chouarasa. Miejsce to pozostało niezmienione od stuleci i do dziś można tam na własne oczy zobaczyć, jak wyprawia się i barwi skóry. Kamienne kadzie, wypełnione barwnikami we wszystkich niemal kolorach tęczy tworzą niezwykły obraz. Ten widok na długo pozostaje w pamięci. Wypożyczenie samochodu w Fez na lotnisku daje swobodę w poruszaniu sie po tej zapierającej dech w piersiach metropolii, ponieważ poszczególne arcydzieła i perełki architektoniczne charakterystyczne dla tego marokańskiego miasta sa znacznie od siebie oddalone. Dzięki nawigacji lub tradycyjnej mapie łatwo i szybko będzie można dotrzeć we wszystkie zakątki Fezu, nawet jeśli ma się do dyspozycji niezbyt wiele czasu. Jeśli nie wiedzą Państwo, czy w Fez na lotnisku wynajem samochodu jest możliwy, warto przed przylotem zasięgnąć informacji w internecie, na przykład poprzez porównywarkę cenową. Z pewnością znajdziecie tam Państwo wszystkie niezbędne informacje.

Fez, tak jak całe Maroko, to miejsce pełne niezwykłych kontrastów, które dla turystów stanowią nie lada atrakcję i decydują o tym, że chce się tam wracać i na nowo odkrywać tamtejszą kulturę, sztukę, obyczajowość i ... kuchnię. A skoro o kuchni mowa, to nie sposób nie wspomnieć o specjałach kuchni marokańskiej, ponieważ nigdzie indziej nie smakują one równie dobrze, jak w miejscu, w którym się "narodziły". Będąc w Fezie bez wątpienia warto udać sie na posiłek do restauracji serwującej oryginalną, rdzenną, lokalną kuchnię. Jedną ze sztandarowych marokańskich potraw jest tadżin, czyli odpowiednio przygotowany i doprawiony gulasz. Serwuje się go zazwyczaj z dodatkiem przyrządzonej na sypko kaszy kuskus (również charakterystycznej dla tego regionu) oraz gotowanymi lub pieczonymi warzywami. Nazwa potrawy pochodzi od naczynia, w którym się ją przyrządza. Ma ono bardzo oryginalny kształt i składa się z dużego, ceramicznego talerza oraz nakładanego nań stożka zwieńczonego otworem, umożliwiającego odprowadzenie nadmiaru pary podczas przyrządzania. Marokańczycy słyną także z miłości do słodyczy. Warto zatem będąc w Fezie spróbować smażonych na głębokim tłuszczu i obficie polewanych miodem ciast i ciasteczek nadziewanych migdałami i orzechami. Odurzający aromat przypraw oraz bogactwo smaków, kolorów i świeżych składników sprawiają, że kuchnia marokańska cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie.

Po obfitym posiłku można wyruszyć w dalszą podróż. Każda wypożyczalnia samochodów w Fez na lotnisku oferuje swoim klientom możliwość oddania auta w którymkolwiek z biur i agencji należących do danej sieci, co dla turystów jest bardzo dużym udogodnieniem w sytuacji, gdy na dalszym etapie wojaży przez Maroko chce się korzystać z innych środków lokomocji. Poruszając się samochodem po mieście Fez trzeba mieć na uwadze, że autem nie można dostać się wszędzie. Wąskie uliczki prowadzące przez centrum są przystosowane raczej dla ruchu pieszego, dlatego ciekawym pomysłem jest wycieczka objazdowa po okolicach miasta. Warta uwagi jest m. in. dzielnica Ville Nouvelle, będąca pamiątką po czasach francuskiego protektoratu. Rozciąga się ona na położonym na południowym zachodzie płaskowyżu i słynie z pięknych, zielonych bulwarów, eleganckich kamienic i nowoczesnych zabudowań.

Fez to miasto, w którym na każdym kroku widać ślady historii i przenikania sie kultur. Jeśli zatem planują Państwo je odwiedzić, warto zorganizować w Fez na lotnisku wynajem samochodu i wyruszyć w pełną atrakcji i niezapomnianych wrażeń podróż.