EUR (€) (PL)
 • Deutsch
 • Español
 • Français
 • Deutsch (CH)
 • English (US)
 • Italiano
 • Polski
 • Nederlands
  • Opnie klientów 8.3 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
1 lutego 2024

Dodatkowe usługi i wyposażenie wzbogacą Państwa doświadczenie wynajmu samochodu

Planując kolejną podróż lub podróż służbową, wynajem samochodu zapewnia wygodę i elastyczność. Czy wiedzieli Państwo jednak, że wiele wypożyczalni samochodów oferuje dodatkowe usługi i wyposażenie, dzięki którym podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i bezstresowa? W tym artykule omówimy niektóre z cennych dodatków, które mogą Państwo rozważyć przy rezerwacji wynajmu samochodu.

Dodatkowe usługi i wyposażenie wzbogacą Państwa doświadczenie wynajmu samochodu

Dodatkowi kierowcy

Dzielenie się obowiązkami związanymi z prowadzeniem samochodu może ułatwić Państwu długie podróże. Wiele wypożyczalni samochodów umożliwia dodanie dodatkowych kierowców do Państwa rezerwacji za niewielką opłatą. Może to zmniejszyć zmęczenie kierowcy i sprawić, że podróż będzie przyjemniejsza dla wszystkich.

Podczas procesu rezerwacji w HAPPYCAR mogą Państwo dodać dodatkowych kierowców do swojej rezerwacji.

Systemy nawigacji GPS

Zgubili się Państwo w nieznanym mieście? Systemy nawigacji GPS mogą uratować Państwu życie. Wiele wypożyczalni samochodów oferuje urządzenia GPS jako opcje dodatkowe. Te przyjazne dla użytkownika systemy zapewniają wskazówki zakręt po zakręcie, aktualizacje ruchu drogowego i interesujące miejsca, dzięki czemu nigdy nie przegapią Państwo żadnego zakrętu ani malowniczego przystanku po drodze.

Podczas procesu rezerwacji w HAPPYCAR mogą Państwo dodać GPS do swojej rezerwacji.

Foteliki bezpieczeństwa dla dzieci

Podróżują Państwo z małymi dziećmi? Proszę zapewnić im bezpieczeństwo i wygodę dzięki fotelikiem dziecięcym. Wypożyczalnie samochodów oferują szereg opcji, w tym foteliki dla niemowląt, foteliki dla małych dzieci i foteliki podwyższające, ułatwiając Państwu przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i zapewnienie bezpieczeństwa maluchom podczas podróży.

Podczas procesu rezerwacji w HAPPYCAR mogą Państwo dodać fotelik dziecięcy do swojej rezerwacji.

Przekraczanie granic

Planują Państwo międzynarodową podróż? Proszę skontaktować się z wypożyczalnią samochodów w sprawie ich polityki transgranicznej. Niektóre agencje zezwalają na przewóz wynajętego samochodu przez granice, podczas gdy inne mogą mieć ograniczenia lub dodatkowe opłaty. Prosimy upewnić się, że wyjaśniono te szczegóły przed wyruszeniem w podróż. Przed dokonaniem rezerwacji mogą Państwo zapoznać się z informacjami dotyczącymi możliwości przekraczania granic w warunkach wynajmu danej oferty.

Podczas procesu rezerwacji w HAPPYCAR mogą Państwo dodać do rezerwacji prośbę o przekroczenie granicy.

Dostawa/Odbiór z hotelu

Niektóre wypożyczalnie samochodów oferują wygodę dostawy do hotelu, w ramach której wynajmowany pojazd jest dostarczany do hotelu i/lub odebrany po zakończeniu wynajmu. Usługa ta może zaoszczędzić Państwu czas i kłopoty, pozwalając skupić się na planach podróży zamiast martwić się o logistykę transportu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej usługi, prosimy skontaktować się z naszym dedykowanym zespołem serwisowym.

Łańcuchy śniegowe/Opony zimowe

Jeśli podróżują Państwo do zaśnieżonych lub górzystych regionów, prosimy rozważyć dodanie łańcuchów śniegowych lub opon zimowych do wynajmowanego pojazdu. Ulepszenia te zapewniają lepszą przyczepność i bezpieczeństwo w warunkach zimowych, zapewniając płynniejszą i bezpieczniejszą jazdę.

Podczas procesu rezerwacji w HAPPYCAR mogą Państwo dodać łańcuchy śniegowe i/lub opony zimowe, jeśli są one dostępne.

Bagażniki na narty i boxy dachowe

Planują Państwo zimowy wypad lub wycieczkę kempingową? Wynajem samochodu z bagażnikami na narty lub boksami dachowymi może zaoszczędzić cenną przestrzeń we wnętrzu, zapewniając jednocześnie bezpieczne przechowywanie sprzętu, takiego jak narty, deski snowboardowe lub sprzęt kempingowy podczas podróży.

Podczas procesu rezerwacji w HAPPYCAR mogą Państwo dodać bagażniki narciarskie i boxy dachowe, jeśli są dostępne.

Hotspot Wi-Fi

Pozostań w kontakcie w podróży dzięki hotspotem Wi-Fi w samochodzie. Idealne dla osób podróżujących służbowo lub rodzin na długich trasach, urządzenia te pozwalają na pracę, przesyłanie strumieniowe lub zapewnienie rozrywki dzieciom podczas podróży. Mogą Państwo pracować lub bawić się bez względu na to, gdzie zaprowadzi Państwa przygoda.

Jeśli hotspot Wi-Fi jest dostępny, można o niego poprosić w punkcie wynajmu przy odbiorze samochodu.

Karnety/System opłat drogowych

Oszczędzają Państwo czas i unikają kłopotów związanych z zatrzymywaniem się w punktach poboru opłat, dodając do wynajmowanego samochodu kartę lub elektroniczny system poboru opłat. Upraszcza to proces uiszczania opłat drogowych i pozwala przejechać przez punkty poboru opłat bez konieczności szukania gotówki.

Jeśli jest dostępny, o kartę/system opłat drogowych można poprosić w punkcie wynajmu przy odbiorze samochodu.

Aby w pełni wykorzystać te dodatkowe usługi i wyposażenie, ważne jest, aby zaplanować je z wyprzedzeniem i uwzględnić je w rezerwacji wynajmu samochodu. Dodatki te mogą wzbogacić Państwa podróż, czyniąc ją bardziej komfortową, wygodną i przyjemną. Zaplanuj z wyprzedzeniem, zbadaj opcje i ciesz się bezstresową i niezapomnianą podróżą z dodatkowymi udogodnieniami i komfortem, które odpowiadają Twoim preferencjom.

W HAPPYCAR dokładamy wszelkich starań, aby Państwa podróż była jak najbardziej przyjemna i komfortowa. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi różnorodnymi opcjami i cieszenia się kolejną przygodą z dodatkowymi udogodnieniami i wygodami dostosowanymi do Państwa potrzeb.

 1. Strona główna
 2. Dodatkowe usługi i wyposażenie wzbogacą Państwa doświadczenie wynajmu samochodu