Wypożyczalnia Samochodów Tel Awiw

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 76 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 5 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 wrz 2020, 02:08 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Tel Awiw-Jafa

Mały samochód

Mały samochód

Od 76 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 87 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 106 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 02:08 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Tel Awiw-Jafa

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Tel Awiw-Jafa:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.9 do 5)
Wszystko w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil G.- 22 lip 2015, 12:00
(4.3 do 5)
Jak następnym razem będę wypożyczał samochód to na pewno najpier sprawdzę happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip T.- 22 lip 2015, 16:20
(4.1 do 5)
Ceny dopasowane do usług, jstem pozytywnie zaskoczony!
Ocena wynajętego samochodu przez Tomek W- 22 lip 2015, 11:36
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Tel Awiw

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Tel Awiw-Jafa

Miasta "nowe" z reguły nie cieszą się szczególnie dużym urokiem. Zazwyczaj są brzydkie, kanciaste i pozbawione klimatu. Tel Awiw-Jafa należy do wyjątków. Od końca dziewiętnastego wieku na tutejszych wzgórzach zaczęli pojawiać się żydowscy osadnicy. Dzięki swojemu uporowi i konsekwencji wydzierali pustyni kolejne fragmenty. W pocie czoła tworzyli nową metropolię. Pracowali tak długo, aż piaszczyste pagórki zakwitły. Stąd właśnie znaczenie nazwy miasta - "Wzgórza Wiosny". Zwiedź jedno z największych osiągnięć Izraela - olbrzymią aglomerację zbudowaną dzięki sile woli. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Ben-Gurion w Tel Awiwie zdecydowanie ułatwi oglądanie miasta. Wynajęte auto gwarantuje swobodę ruchów. Ludzie, którzy decydują się na tę opcję, to turyści całkowicie niezależni. Ponadto, aby wypożyczyć środek lokomocji, już nawet nie trzeba przeglądać ofert poszczególnych firm. W zweryfikowaniu propozycji takich przedsiębiorstw jak Avis, Hertz czy RentalCars pomoże porównywarka wypożyczalni.

Atrakcje wynajem samochodu Tel Awiw-Jafa

Jednym z najważniejszych miejsc, od którego warto zacząć zwiedzanie jest Białe Miasto Tel Awiw. Jest to największy na świecie zespół nowoczesnych budynków, w większości koloru białego. Stanowi on dumę narodową Izraela i od 2003 roku figuruje na liście na Liście Światowego Dziedzictwa UNCESCO. Kolejnym z symboli Tel Awiwu jest Meczet Mahamoudia. Sama świątynia została wybudowana na początku XIX wieku, jednak górujący nad nim minaret powstał prawie 700 lat wcześniej. Jeśli są Państwo miłośnikami spacerów po urokliwych zakątkach, koniecznie trzeba się udać do historycznego portu Jafa. Jego początki sięgają aż Starożytności. W pobliżu znajdują się skały, które to według mitologii greckiej były miejscem przetrzymywania greckiej księżniczki Andromedy.

Fani kultury i sztuki także znajdą w Tel Awiw-Jafa coś dla siebie. Miasto to jest zdecydowanie najważniejszym ośrodkiem kulturalnym w Izraelu. Znajduje się tu pięć dużych teatrów w tym sławny Izraelski Teatr Narodowy Habima. Znajdują się tu także trzy największe izraelski muzea. Są to Muzeum Ziemi Izraela, Muzeum Sztuki Tel Awiwu oraz Muzeum Żydowskiej Diaspory. To ostatnie zajmuje szczególne miejsce w całym żydowskim świecie, gdyż było pierwszym tego typu miejscem. Prezentuje ono historię i kulturę narodu żydowskiego na przestrzeni ponad 2000 lat. Każdy z tych obiektów zlokalizowany jest w odrębnym miejscu i aby sprawnie i komfortowo poruszać się po mieście polecamy wynajem samochodu w Tel Awiw-Jafa.

Zwiedzanie okolic Tel Awiw-Jafa wynajętym samochodem

Turysta zwiedzający okolice Izraela może się zdecydować na liczne interesujące wycieczki. Może zwiedzić muzułmańskie miasteczka lub wybrać się do kibucu. Te osiedla są fenomenem na skalę światową - jedynym przypadkiem komunizmu, który nie skończył się tragicznie. Mieszkańcy kibuców żyją w całkowitej wspólnocie. Wszystko łącznie z budynkami i dziecięcymi zabawkami należy do całej społeczności. Wynajęcie samochodu na lotnisku Tel Awiw-Jafa pozwoli Państwu na odwiedzenie wspomnianych zakątków jak i bardziej odległe miejsca Izrale. Posiadając wynajęty samochód trzeba koniecznie wybrać się do Morza Martwego. To olbrzymie jezioro jest fenomenem na skalę światową. Jego zasolenie sięga trzydziestu procent. By zażywać kąpieli w tym akwenie, nie trzeba umieć pływać. Wystarczy położyć się na wodzie - sól zapewni nam wystarczającą wyporność, by swobodnie unosić się na falach. Niestety z powodu dużej ilości minerałów bardzo ograniczone jest życie w tym jeziorze. Wydobywane z dna akwenu błoto posiada też właściwości lecznicze. Stosuje się je podczas kuracji wielu odmian chorób skórnych. Tym, którzy swoją podróż do Izraela motywują religią proponujemy wybrać się wynajętym z HAPPYCAR samochodem do Jerozolimy. To tu znajdują się między innymi Góra Oliwna, Góra Syjon, Miasto Dawida, a także Gatsemani czyli ogród oliwny. Odwiedzana licznie Bazylika Grobu Świętego - znajduje się w Dzielnicy Chrześcijańskiej na Starym Mieście Jerozolimy. Osobom ceniącym sobie wypoczynek w najlepszych nadmorskich kurortach proponujemy odwiedzenie miasta Eliat. Warto zauważyć, że Eliat znajduje się na południu Izraela, dlatego wynajęty samochód na pewno przyda się w komfortowym dotarciu na miejsce. Albo wykorzystacie Państwo ten czas, aby odwiedzić nawet piękne miasto Hajfa, w którym mieści się atrakcja uznawana za ósmy cud świata – wiszące ogrody Bahai.

Jak widać Tel Awiw-Jafa i jego okolice stanowią bardzo atrakcyjny cel urlopu. Podróż po Izraelu będzie wakacyjną przyjemnością jeśli zdecydują się Państwo na wynajem samochodu w Tel Awiw-Jafa.