Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Tel Aviv Airport Ben-Gurion

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 62 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 16 paź 2017, 12:34 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Tel Aviv Airport Ben-Gurion

Mały samochód

Mały samochód

Od 62 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 paź 2017, 12:34 .

Ta oferta została znaleziona 16 paź 2017, 12:34 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 78 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 paź 2017, 12:34 .

Ta oferta została znaleziona 16 paź 2017, 12:34 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 97 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 01:45 .

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 01:45 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 112 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 paź 2017, 12:34 .

Ta oferta została znaleziona 16 paź 2017, 12:34 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Tel Aviv Airport Ben-Gurion

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Tel Aviv Airport Ben-Gurion:

4.7 do 5 (55 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Tel Aviv Airport Ben-Gurion

Miasta "nowe" z reguły nie cieszą się szczególnie dużym urokiem. Zazwyczaj są brzydkie, kanciaste i pozbawione klimatu. Tel Awiw należy do wyjątków. Od końca dziewiętnastego wieku na tutejszych wzgórzach zaczęli pojawiać się żydowscy osadnicy. Dzięki swojemu uporowi i konsekwencji wydzierali pustyni kolejne fragmenty. W pocie czoła tworzyli nową metropolię. Pracowali tak długo, aż piaszczyste pagórki zakwitły. Stąd właśnie znaczenie nazwy miasta - "Wzgórza Wiosny". Zwiedź jedno z największych osiągnięć Izreala - olbrzymią aglomerację zbudowaną dzięki sile woli. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Ben-Gurion w Tel Awiwie zdecydowanie ułatwi oglądanie miasta. Wynajęte auto gwarantuje swobodę ruchów. Ludzie, którzy decydują się na tę opcję, to turyści całkowicie niezależni. Ponadto, aby wypożyczyć środek lokomocji, już nawet nie trzeba przeglądać ofert poszczególnych firm. W zweryfikowaniu propozycji takich przedsiębiorstw jak Avis, Hertz czy RentalCars pomoże porównywarka wypożyczalni.

Poznaj Tel Awiw

Burzliwa jest nie tylko historia miasta, ale też państwa, w którym się ono znajduje. Izrael praktycznie rzecz biorąc nie istniał przez dwa tysiące lat. Dopiero pod koniec dziewiętnastego wieku zaczęli tutaj napływać Żydzi rozproszeni do tej pory w diasporze. Ich migracja nasilała się kilkakrotnie - tuż przed drugą wojną światową, po niej oraz w momencie upadku Związku Radzieckiego. Kraj został powołany do istnienia w dużej mierze dzięki uporowi osadników. Tel Awiw jest więc sztucznym miastem w wywalczonym państwie. Nie oznacza to wcale, że brakuje mu klimatu. W jego obrębie leży starożytny port Jafa. Obecnie jest on dzielnicą miasta architektonicznie pozostającą pod wpływem arabskim. Wypożyczenie samochodu na lotnisku Ben-Gurion w Tel Awiwie umożliwi zwiedzenie całej metropolii - od antycznych osiedli rozrzuconych wzdłuż wybrzeża po nowoczesne centrum biurowe. Jadąc przez Wzgórza Wiosny możemy natknąć się na wiele różnych krajobrazów. Miłośników architektury na pewno zachwyci Białe Miasto. W latach trzydziestych z nazistowskich Niemiec musiało uciec wielu wykształconych ludzi o korzeniach żydowskich. Podczas tej migracji do Izraela napłynęli liczni architekci. To właśnie oni stworzyli olbrzymie osiedle nazywane Białym Miastem. W całości utrzymane jest ono w stylu Bauhaus. Wznoszą się tutaj monumentalne bloki łączące założenia Le Corbusiera z niepowtarzalnym stylem. Na lotnisku Ben-Gurion w Tel Awiwie wynajem samochodu pozwoli na swobodną przejażdżkę wokół placów tej dzielnicy. Wynajęte auto ułatwi również wycieczkę do antycznej Jafy.

Obecne tereny Izraela wiele razy przeszły z rąk do rąk. Należały do starożytnego Rzymu, Persji, Asyrii, wreszcie do Imperium Osmańskiego. Nic więc dziwnego, że ślady tych wszystkich kultur możemy znaleźć w pobliżu Tel Awiwu. Przez lata ziemie te zasiedlali przede wszystkim muzułmanie. Żydzi, którzy przybyli tutaj na przełomie wieków też nie byli jednolici kulturowo. Pochodzili z wielu różnych zakątków świata - od Maroka po USA. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Ben-Gurion w Tel Awiwie pozwoli na własną rękę przejechać przez kulturowy tygiel, jakim jest region. Ta część Izraela to nie tylko jednak historia. Nie zapominajmy, że Wzgórza Wiosny leżą nad brzegami Morza Śródziemnego. Panuje gorący klimat. Wszędzie dookoła rosną palmy, a fale rozbijają się o piaszczyste plaże.  Okolice miasta stwarzają świetne warunki do pływania, surfingu oraz zwyczajnego odpoczynku. Wypożyczenie samochodu na lotnisku Ben-Gurion w Tel Awiwie pozwoli wybrać jedną z odludnych i spokojnych plaż.

Morze Martwe - zobacz najbardziej niesamowite jezioro świata

Turysta zwiedzający okolice Izraela może się zdecydować na liczne interesujące wycieczki. Może zwiedzić muzułmańskie miasteczka lub wybrać się do kibucu. Te osiedla są fenomenem na skalę światową - jedynym przypadkiem komunizmu, który nie skończył się tragicznie. Mieszkańcy kibuców żyją w całkowitej wspólnocie. Wszystko łącznie z budynkami i dziecięcymi zabawkami należy do całej społeczności. Na lotnisku Ben-Gurion w Tel Awiwie wynajem samochodu umożliwi jednak również naprawdę dalekie wyprawy. Takie jak na przykład wypad nad brzegi Morza Martwego. To olbrzymie jezioro jest fenomenem na skalę światową. Jego zasolenie sięga trzydziestu procent. Ma to kilka efektów - zarówno dobrych jak i złych. By zażywać kąpieli w tym akwenie, nie trzeba umieć pływać. Wystarczy położyć się na wodzie - sól zapewni nam wystarczającą wyporność, by swobodnie unosić się na falach. Niestety z powodu dużej ilości minerałów bardzo ograniczone jest życie w tym jeziorze. Wydobywane z dna akwenu błoto posiada też właściwości lecznicze. Stosuje się je podczas kuracji wielu odmian chorób skórnych.