EUR (€) (PL)
 • Italiano
 • Polski
 • Deutsch (CH)
 • Español
 • Français
 • English (US)
 • Nederlands
 • Deutsch
  • Opnie klientów 8.3 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
1 lutego 2024

Czy można wypożyczyć samochód bez karty kredytowej? Proszę dowiedzieć się tutaj!

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy możliwe jest wynajęcie samochodu bez karty kredytowej, mamy dla Państwa odpowiedź. W HAPPYCAR obowiązuje ogólna zasada, że do rezerwacji wynajmowanego samochodu potrzebna jest karta kredytowa. Oto dlaczego: Aby odebrać wynajęty samochód z lokalnej wypożyczalni, zazwyczaj wymagana jest karta kredytowa na nazwisko głównego kierowcy. Karta ta służy do zablokowania depozytu.

Czy można wypożyczyć samochód bez karty kredytowej? Proszę dowiedzieć się tutaj!

Akceptowane karty płatnicze

Jeśli chodzi o płatność za rezerwację w HAPPYCAR, akceptowanymi metodami płatności są VISA, Mastercard i American Express. Proszę pamiętać, że płatność za rezerwację i płatność za depozyt to dwie różne transakcje i mogą mieć różne kryteria płatności.

Karty kredytowe do wpłaty depozytu

Konkretne karty kredytowe akceptowane do wpłaty depozytu mogą się różnić w zależności od dostawcy i oferty wynajmu samochodu. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w warunkach oferty wynajmu. Proszę pamiętać, że płatności gotówką, karty przedpłacone, karty debetowe, karty Electron, karty Diners Club i karty wirtualne zazwyczaj nie są akceptowane w bloku depozytowym.

Z drugiej strony, klasyczne karty kredytowe mogą szybko zablokować niezbędną kwotę depozytu, a kwota ta jest pobierana tylko wtedy, gdy jest rzeczywiście wymagana. Proces ten ma na celu zapewnienie, że właściciel wynajmowanego samochodu może chronić swoją własność (wynajmowany samochód) i pokryć wszelkie dodatkowe koszty poniesione przez najemcę w przypadku uszkodzenia.

Korzystanie z cudzej karty kredytowej

Jeśli zastanawiali się Państwo nad skorzystaniem z cudzej karty kredytowej, np. współmałżonka lub innego członka rodziny, niestety nie jest to możliwe. Aby zabezpieczyć depozyt w lokalnym punkcie wynajmu, potrzebna będzie karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy. Ponadto główny kierowca musi być obecny przy odbiorze samochodu.

Podsumowując, w HAPPYCAR mogą Państwo używać kart VISA, Mastercard i American Express do płatności przy rezerwacji wynajmu samochodu. Szczegółowe informacje o tym, które karty są akceptowane do wpłat, można znaleźć w warunkach każdej oferty wynajmu. Te wytyczne pomogą Państwu w bezproblemowym wypożyczeniu samochodu.

 1. Strona główna
 2. Czy można wypożyczyć samochód bez karty kredytowej? Proszę dowiedzieć się tutaj!