Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Reykjavik

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 84 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 13 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 paź 2017, 02:34 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Reykjavik

Mały samochód

Mały samochód

Od 84 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 02:34 .

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 02:34 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 102 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 02:34 .

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 02:34 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 170 zł za dzień
przy 13 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 02:34 .

Ta oferta została znaleziona 21 paź 2017, 02:34 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Reykjavik

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Reykjavik:

4.7 do 5 (57 oceny)

(5 do 5)
Do bra jakosc auto do ceny
Ocena wynajętego samochodu przez Lukasz M.- 31 paź 2017, 09:42
(5 do 5)
Auto bardzo dobre obsluga profesjonalna jedyny maly minus to ze nie poinformowano o kooperacji z firma ADWENTAGE
Ocena wynajętego samochodu przez krzysztof B.- 26 paź 2017, 09:41
(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13

Wypożyczalnia samochodów Reykjavik

Stolica Islandii - Rejkiawik - jest najdalej wysuniętą na północ stolicą. Podobnie jak cała Islandia, miasto kojarzone jest z dosyć niskimi temperaturami oraz licznymi gejzerami. Krótki urlop wystarczy, aby poznać najciekawsze zakątki kraju. Jest to możliwe, jeśli na czas urlopu skorzysta się z możliwości wynajmu samochodu. Dzięki HappyCar w ciągu kilku sekund można znaleźć najlepsze oferty wynajmu, pozwalające na spędzenie urlopu w wygodny sposób.

HappyCar porównuje ponad 250 różnych wypożyczalni, znajdując oferty dopasowane do oczekiwań wynajmujących. Wypozyczalnia samochodów w Rejkiawik umożliwi zaplanowanie wycieczki po mieście, jest również doskonałym rozwiązaniem w przypadku zaplanowania dłuższych wycieczek po parkach narodowych i islandzkich atrakcjach. Do wyboru są samochody, udostępniane m.in. przez Hertz, Avis czy Europcar. Mały samochód osobowy, limuzyna a może samochód terenowy wystarczą, aby poznać Rejkiawik a wynajem samochodu z pewnością to ułatwi.

Choć stolica Islandii nie jest dużym miastem, to wypozyczenie samochodu w Rejkiawik pozwala na wyprawę w okolice łańcucha górskiego Esja, które górują nad miastem. To na ich tle wyróżnia się drugi pod względem wysokości obiekt Islandii, jakim jest kościół Hallgrímskirkja, którego budowa trwała niemal 40 lat. Na jego wieży znajduje się punkt widokowy, z którego można podziwiać panoramę miasta. Drugim charakterystycznym punktem w mieście jest jezioro Tjörnin. W jego pobliżu znajduje się ratusz miejski, Galeria Narodowa czy uniwersytecki kampus. Mieszkańcy przychodzą tu, aby nakarmić 40 gatunków ptaków, w tym islandzkie łabędzie. Popularnością cieszy się otwarte w 2005 roku Muzeum Morza oraz mający ponad 50 lat Ogród Botaniczny, w którym można podziwiać około 5 tysięcy gatunków roślin, charakterystycznych dla miejscowego klimatu subpolarnego. Taki Rejkiawik jeśli wynajem samochodu będzie jedynym środkiem transportu można zwiedzić w ciągu kilku godzin.

Najważniejsze atrakcje turystyczne, które powinni obejrzeć wszyscy przylatujący na Islandię, są położone wzdłuż autostrady nr 1. To sprawia, że wypozyczenie samochodu w Rejkiawik staje się najlepszą opcją transportu. Na północy wyspy warto odwiedzić miasto Husavik, gdzie organizowane są rejsy dla turystów spragnionych widoku wielorybów. Miejscowym przysmakiem są smażone steki z wielorybów, podawane jako steki krwiste o średnim stopniu wysmażenia, które należy jeść bezpośrednio po podaniu.

Wypozyczalnia samochodów w Rejkiawik umożliwia zwiedzenie nie tylko stolicy, ale i okolic. Po wyjeździe autostradą nr 1 ze stolicy warto się skierować na północ, gdzie znajduje się fiord wielorybów. Zwieńczenie fiordu stanowi malowniczy wodospad Glymur, mający ponad 200 metrów wysokości. Najpopularniejsza trasa wycieczkowa z Rejkiawiku to tzw. Golden Circle, która po koło 300 km kończy się ponownie w stolicy kraju. Można na taką wyprawę wybrać się z biurem podróży, jednak wypozyczenie samochodu w Rejkiawik umożliwi poznanie każdej z atrakcji i poświęcenie jej dokładnie tyle czasu, ile potrzeba. Kierując się w stronę Mosfellsbær już po kilkunastu kilometrach można dotrzeć do malowniczej równiny Thingvellir, gdzie w 930 roku zebrał się po raz pierwszy islandzki parlament. Obecnie miejsce odwiedzane jest głównie z powodu parku narodowego, który położony jest nad brzegiem Thingvallavatn - największego islandzkiego jeziora. Kolejnym punktem na trasie wycieczki jest wodospad Gullfoss, a zaraz za nim dolina Haukadalur, przyciągająca gorącymi źródłami i gejzerami. Najbardziej znany islandzki gejzer - Geysir - znajduje się właśnie tutaj. Nad doliną góruje szczyt Laugarfjall. Kolejny przystanek warto zrobić, aby obejrzeć jezioro Kerið w kraterze wulkanu Grimsnes. Po drodze do stolicy Islandii warte uwagi jest również miasto Hveragerði, położone na źródłach geotermalnych oraz Hellisheiði - największa w Islandii elektrownia wykorzystująca energię ze źródeł geotermalnych.

Zaczynając podróż w Rejkiawik wynajem samochodu pozwala również na obejrzenie najciekawszych wodospadów islandzkich. Wyjeżdżając ze stolicy i kierując się autostradą nr 1 w kierunku południowym po 120 km można dojechać do wodospadu Seljalandsfoss. Udając się dalej w kierunku południowym można również dojechać do lodowców, w tym również do lodowca Eyjafjallajökul, który na trwałe zapisał się w historii, gdy w 2010 roku wydobywające się z wulkanu pyły powstrzymały na kilka dni ruch lotniczy. Na końcu trasy, około 174 km do stolicy, znajduje się skalisty półwysep Dyrhólaey, znany ze skalnego łuku i licznych skał wulkanicznych. Leżąca w pobliżu miejscowości Vik skalista plaża Reynisfjara jest jedną z najpiękniejszych plaż na świecie.

Wypozyczalnia samochodów w Rejkiawik może być sposobem na zwiedzenie także pozostałych zakątków Islandii. Na zwiedzenie większości wyspy należy przeznaczyć około 7 dni, przy czym większość atrakcji dla turystów jest zlokalizowana przy najważniejszych dro