Wypożyczalnia Samochodów Hawana

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Havana

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Havana:

4.3 do 5 (206 oceny)

(4 do 5)
Miła i życzliwa obsługa.
Ocena wynajętego samochodu przez Joanna K.- 17 lip 2015, 15:23
(5 do 5)
Przy wysłaniu zapytania mailem dostałem szybką odpowiedź
Ocena wynajętego samochodu przez Emil M.- 18 lip 2015, 14:18
(4.9 do 5)
Bardzo dobra porównywarka, jestem zadowolona z usług happycar :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Oliwia J- 18 lip 2015, 12:34
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Hawana

Wynajem samochodów Hawana - co warto wiedzieć?

Skoro interesuje Cię wynajem aut Hawana, z pewnością zainteresują Cię również odpowiedzi na poniższe pytania.

  1. Które oferty są najkorzystniejsze?
    HAPPYCAR to internetowa porównywarka ofert wielu organizatorów wynajmu pojazdów, a zatem na portalu nie ma stałej stawki dobowej - ceny różnią się w zależności od organizatora oraz miejsca i terminu wynajmu. Jednak zgodnie z naszymi obserwacjami, najkorzystniejsze cenowo oferty zwykle dotyczą wypożyczalni w lotniskowych strefach car rental.
  2. Jakie gotowe pakiety są dostępne w portalu HAPPYCAR?
HAPPY pakietPLUS pakietPODSTAWOWY pakiet
Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)
Podstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieżyPodstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieżyPodstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieży
AC z ubezpieczeniem wkładu własnegoAC z ubezpieczeniem wkładu własnego 
Nielimitowane kilometryNielimitowane kilometry 
Ubezpieczenie szyb i opon  
Ubezpieczenie dachu i podwozia  

Jak widzisz, najkorzystniejszą opcją jest HAPPY pakiet, ponieważ po jego wybraniu zostaną automatycznie zaznaczone wszystkie najkorzystniejsze filtry, w tym pełne ubezpieczenie. Dzięki temu wynajem samochodów Hawana będzie dla Ciebie bezstresowym doświadczeniem!

      3. Czy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia poza HAPPY pakietem?
          Wynajem aut może się wiązać z pewnym ryzykiem, a my chcemy, abyś był w pełni chroniony, dlatego jeżeli żadna z ofert w HAPPY pakiecie nie będzie Ci odpowiadać, istnieje             również możliwość dodania ubezpieczenia Allianz w formularzu rezerwacyjnym.

      4. Czy rezerwacja będzie natychmiast potwierdzona?
          Rezerwacja jest zawsze dostępna na życzenie. Pomimo statusu “natychmiast dostępny”, lokalna wypożyczalnia samochodów Hawana musi ostatecznie potwierdzić dostępność             pojazdu. Przetworzenie rezerwacji przez usługodawcę może potrwać do 72 godzin. Gdy tylko rezerwacja zostanie potwierdzona przez usługodawcę i organizatora, na podany             adres mailowy otrzymasz automatycznie wygenerowany voucher na wynajem pojazdu.

      5. Do kiedy można odwołać rezerwację?
          Rezerwację z HAPPYCAR można odwołać nie później niż na 24 godziny przed odbiorem pojazdu, z tym, że trzeba również uwzględnić godziny pracy naszego biura.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu pojazdów za pośrednictwem HAPPYCAR, odwiedź dział najczęściej zadawanych pytań “FAQs”.

Kiedy wynajem samochodów z HAPPYCAR już nie będzie miał dla Ciebie tajemnic, warto również zapoznać się z kilkoma wskazówkami na temat Kuby.

Co warto zobaczyć w Hawanie?

Położona nad Zatoką Meksykańską Hawana to stolica Kuby, a zarazem największe miasto oraz port na wyspie i na całych Karaibach.

Podczas pobytu w tym mieście nie można pominąć:

To oczywiście zaledwie kilka miejsc z całej długiej listy, a wynajem aut Hawana znacznie poszerzy Twoje możliwości podczas zwiedzania stolicy. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodów Hawana, będziesz mógł się wybrać na objazdową wycieczkę po Kubie.

Dokąd warto się wybrać na wycieczkę?

Hawana nie jest przecież jedynym miejscem, którego nie może zabraknąć w Twoim planie zwiedzania Kuby - powinny się tam znaleźć również:

Wszystkie wyżej wymienione miejsca są rozproszone po całej wyspie, zatem wynajem aut Hawana wydaje się jedynym sensownym rozwiązaniem. Na szczęście, dzięki HAPPYCAR każda wypożyczalnia samochodów Hawana jest w zasięgu dosłownie kilku kliknięć! Zachęcamy do dokonania rezerwacji już dziś!