Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Havana

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Havana

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Havana:

4.7 do 5 (67 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Havana

Podróż samochodem w takt rytmicznej muzyki, popalając kubańskie cygaro, tak jawi się początek urlopu w Hawanie, stolicy Kuby w której zdawać by się mogło, czas zatrzymał sie dawno temu. Portal HAPPYCAR pozwoli Państwu porównać różnorodne oferty wynajmu samochodu w Hawanie i wybrać najlepszą z nich, a nasz zespół serwisowy odpowie na każde Państwa pytania w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Rent a car Hawana

Hawana jest stolicą Kuby, położona nad Zatoką Meksykańską. Największe miasto i port na Kubie, jak i całych Karaibach. Liczba mieszkańców to około 2 mln. ludzi. Hawana to także główny ośrodek przemysłowy, ma tu swoje miejsce m.in. przemysł petrochemiczny, tytoniowy, włokienniczy i elektromaszynowy. Międzynarodowe lotnisko umożliwia łatwą komunikację z innymi krajami. Lokalizacja Hawany jest atrakcyjna dla tych, którzy podczas kubańskiego urlopu chcieliby wybrać się do wakacyjnej amerykańskiej mekki - Miami.

Poznaj Hawanę z wynajętym samochodem

Hawana to wyjątkowe miasto i posiada swój niezwykły charakter i atmosferę, którą próżno szukać w jakimkolwiek innym mieście na świecie. Odnowione, piękne rezydencje na Karaibach urzekające swym pełnym przepychu kolonialnym stylem stoją obok zrujnowanych budynków sprawiających wrażenie jakby miały zaraz się zawalić. Kolonialne budynki mieszają się z topornymi bodowlami ery socjalizmu. Ciekawą właściwością miasta jest to iż główne szlaki turystyczne znajdują się blisko stref mieszkalnych, a to pozwala na poznanie mieszkańców Hawany. Miasto jest centrum kultury kubańskiej, to tu rozkwita muzyka kubańska ze znanymi na cały świat grupami salsa i bolero. Miasto dysponuje dużą ilością galerii, muzeów, klubów muzycznych. Aby zwiedzić jak największą liczbę miejsc i nie martwić się o transport, wynajęcie samochodu w Hawanie może być strzałem w dziesiątkę!

Hawana Vedado

Jest to dzielnica Hawany utrzymana w zupełnie innym stylu niż stara część miasta. Tu znajdują się szerokie eleganckie aleje wzdłuż których zlokalizowane są XIX-wieczne posiadłości. Główna ulica to La Rampa, na końcu której znajduje się drugi co do wielkości cmentarz na świecie, Cementerio Colon. Wywiera on niesamowite wrażenie i będąc pierwszy raz w mieście, koniecznie trzeba go zobaczyć. Na końcu cmentarza znajduje się ulica Avenida de Colon i prowadzi ona do Placu Rewolucji, na którym Fidel Castro wygłaszał swoje słynne kilkugodzinne przemowy z okazji 1-go maja. Na placu są także dwa ogromne pomniki upamiętniajace bohaterów rewolucji i Republiki Kuby, a mianowicie pomnik Jose Martina i Che Guevary.

Hawana Vieja

Jest to historyczna część miasta, która była zalążkiem pierwszej osady, przekształconej później w miasto Hawana. Hawana Vieja otoczona jest murem, który miał ochraniać miasto. W tej części miasta znajdziemy mnóstwo hoteli, muzeów, sklepów i restauracji. Wokół Plaza de la Catedral (Plac Katedralny) podziwiać można kilka kościołów z XVI-XVIII wieku. Ciekawym jest także Castillo del Principe czyli fort wojskowy z XVII w. Hawana Vieja położona jest po przeciwnej stronie wspomnianego wcześniej Vedado, centrum miasta z lat 50., w którym to potężne pokolonialne budowle zamieniono na budynki użyteczności publicznej, muzea czy ministerstwa.

Symbol Kuby – cygara

Fabryki cygar na Kubie, to takie miejsce, które powinny odwiedzić nawet osoby niepalące. Jest to miejsce z którego najbardziej słynie wyspa. Proces wytwarzania cygar to tradycja, która uchodzi tu za prawdziwą sztukę. W stolicy Kuby znajdują się trzy najważniejsze fabryki, w których cygara są wciąż wyrabiane ręcznie. Ciekawostka jest, że w najstarszej z fabryk (Partagas) zatrudniony jest lektor, który czyta pracownikom książki i gazety na głos w trakcie, gdy oni są skupieni na produkcji cygar.

Okolice Hawany

Jadąc samochodem na wschód od Hawany znajdziemy najlepsze plaże. Gorący piasek, błękit oceanu i palmy, to wszystko oferują okolice Hawany i miasteczka takie jak Cojimar i Guanabacoa. To właśnie w nich znajdują sie plaże Playa Jibacoa czy Playa del Este. Wynajem samochodu w Hawanie to dobry pomysł, aby rozkoszować się niezależnością i wygodą podróży w tak niesamowitym mieście.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży